Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

waltosin

Bylo to dobrý, příběh má rychlé spády, akorát to kazí ta šamanka. Ten konec je dobrej jak ho tam nechá děvka jedna. :D ()

B.C.B.P.

Vnady Kelly Brook tu prebili všetky predmetné hodnotenia a z erotického pôžitku mi neubrala dokonca ani Billyho lysina. Gilmour93 mi na začiatku svojho príspevku hovorí z duše a tie fakty dôkladne stačia na to, aby sa film pripravil o prípadné relevantné kritiky. Takže len jasné DVE** za DVE ( . ) ( . ). ()

shioo

Příjde mi to jako velmi ohraná myšlenka. Ruku na srdce tahle ztroskotání jsou tak trošku oblbovačka a se smyslem je umí natočit jen opravdový machr. Když pominu režii tak obsazení je spíše komické než hodné označení "drama". Billy Zane je sice skvělý záporák, ale s taťkovskou pleší a břichem už o dost méně, Juan Pablo je jako dalších tisíc Juanů Pablů v Argentině a celý děj pro mě určitě nezachraňuje ani Kelly Brook a její prsa. Dvě hvězdy za krásnou přírodu. ()

Adrii

Sice jsem film nevidela od uplneho zacatku aleuz od pocatku sledovani si ziskal muj zajem.. do posdledni chvile nebylo jasny,jak to dopadne a i pred jednoduchej namet,se tvurcum povedlo prekvapit.. thriller jak ma byt se vsim vsudy.. poradna davka napeti i vzruseni.. ()

wowylgu313

Takhle :D kdyby tam nebyli "scény" s Kelly Brook tak je to krásná jedna hvězda .. Příběh kdyby byl faaaakt dobře uchopený a pořádně se do toho investovalo tak jako vlastně proč neee .. ale v této režii v roušce telenovely je to prostě špatný :D .. Opakuji bez scének s již zmiňovanou by to byla vlastně od začátku až do konce nuda úplně o ničem. Jemné plus tomu dodávají dialogy mezi "Chosé Armandem a Esmeraldou", ty z toho celého dělají i jistý druh komedie :D ()

veverysiak

Treba povedať, že na taký banálny námet to mohlo dopadnúť ako oveľa väčšia sračka, a nech mi to filmoví puristi odpustia, bez hriešne pohľadnej cicane Kelly by to aj tak dopadlo, fajn ostrov, fajn more, fajn šnorchling, fajn rybky, lenže jedna výberová baba na tisíc kilometrov štvorcových vopred predurčuje, čo z tohoto filmu utkvie v pamäti zdravým jedincom, takže 45%. ()

Delfador

Sice jsem to viděl už dávno, ale když Tři tak ***. 3 labilní lidé ztroskotali na ostrově. Místy jsem se celkem bavil, vybavím si ještě komické scény jak se vzájemně chtěli zabít (krom té ženské teda), žárlivý manžel, boj o brýle, megarozbroje kvůli pidimaličkostem... ()

haasha

Pokud vas nezajímají prsa Kelly Brook, tak odečtěte jednu hvězdičku a nedívejte se... Mohl to být poměrně zajímavý psychologicky laděný film, ale vznikl pěkný paskvil a především nuda. Nehledě na chyby jako je ten ovladač (toho jsem si ale nevšiml), Kelly leze do vody nahá a vyleze v plavkách, má při záběrech ze dvou stran jinak uvázaný šátek apod. Ten film by klidně mohl natočit ještě někdo a pořádně, určitě by byl zajmavý. ()

Chlo0opek

To, co jsem od snímku očekával, jsem dostal. Dobře zpracované drama a ani ten závěr nebyl tak zcela očekávaný. A Kelly a její krásné plavky jsou kapitola sama pro sebe;) Lepší 3*. ()

danny70

Nádherné prostředí, zápletka sice ohraná, ale ne nezajímavá. Ovšem ta woodoo šamanka, to byla totální blbost, úplně celé to shodila - co to jako mělo být? A že měli po ztroskotání k dispozici tolik věcí - taky divný, o sněhobílých plavkách ani nemluvě. Ale spád to mělo, i napínavý to bylo (aspoň pro mně), tak tři hvězdy OK ()

Nick321

Nojo, tyhle karibské seňority mají o rozchodu trochu jinou představu. Billy Zaneovi role hovaďáků vyloženě sedí. Pěkný psychologický thriller, zasazený do karibského prostředí. Na dva znepřátelené muže připadne na ostrově jedna žena. Popravdě ten, kdo konflikt začal je chorobně žárlivý avšak totálně neschopný Jack, kterého vedle tak krásné mladé ženy zjevně trápí vypadávání vlasů. Naproti tomu je tu mladý latinsko-americký mladík Manuel, který je očividně schopnější i ohleduplnější. Jenny je ale docela vychcaná kozatka  a aspoň, že to sama přizná, "Dělám to jen proto, abych přežila". Film se mi líbil. ()

Lynnet odpad!

Pro toto bahno a odpad nemám ani slov! Tohle dílo se muselo vylíhnout v mozku nějakého šíleného obdivovatele Robinsona Crusoe a já se stydím, že tenhle knižní skvost v této souvislosti vůbec vyslovuju. Něco tak strašného vůbec nemělo vzniknout. Billy Zane je béčkový herec o tom není sporu jenže poslední dobou jde s výběrem rolí stále dolů. Titanic se v jeho kariéře ocitl jaksi nedopatřením. Za zmínku tady stojí rozhodně konec protože něco tak odfláknutého a nedotaženého se hned tak nevidí...skoro to vypadá jako by najednou došly peníze a buď kousek chybí a nebo se to jednoduše ukončilo. Děs běs a odpad nejhoršího kalibru. ()

A.Dufresne

Do poloviny filmu hodně nudné, ale když zkroskotají na ostrově, tak už film začíná být zajímavým. A kdyby Brockett neskončil tak jak skončil, dal bych možná i lepší hodnocení. Výborný závěr filmu. Výborná hudba a Billy Zane. ()