Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

wipeout

Nakoniec to nebola až taká katastrofa, nechýbala dynamika a filmík vonkoncom nenudil , aj keď nebudem skrývať, že jeden a pol hveizdičky ide na konto Kelly Brook a jej kriviek, ktoré tu dostali príležitosť na svoju sebareprezentáciu v plnom rozsahu. :)) No podľa mňa úplne zbytočná dejová línia s pomstychtivou priateľkou viac otravovala ako dodávala príbehu na atmosfére. ()

gumli

Dva za pekné scenérie pod morom a pekný ostrov.Ináč okrem nudy nič.Na konci filmu to už bolo lepšie,ale to už bolo neskoro.Tento film nezachráni ani sporo odetá slečna v bikinkách a podprsenke,v tomto úbore hrala skoro tri štvrtiny filmu.A ani sexi scény na lodi a na pláži.Ak hrajú skoro v celom filme len traja ľudia,tak to chce viac než to čo ukázali.,vrátane šťavnatých scén.A ešte k tomu do toho zamotali aj voodoo,aj keď len trochu,čo tomuto filmu vôbec neprospelo,práve naopak.Veľmi slabý sexy thriller. ()

Martin741

Teda Billy Zane po Titanicu tocil zatial dost velku biedu, dej je slaby, tempo nevyrazne a nestrhne, Kelly Brook sice krasna, ale nedokazala film zachranit, Zane priserne prehraval : 42 % ()

cariada

Tohel mohlo mít slušný potencionál, ale jen ho využít. Už jen že jsou na vše jen tři z toho mohli udělat mnohem větší drama, takhle to klouzalo ke komedii, aneb kdo právě zasune do Jennifer. Jinak si mohůli odpustit jednu chybu, to když si jde Jennifer nahá zaplavat a s moře vylezá se spodním dílem plavek, takovýhle amaterismus si mohli odpustit. Sakra to neumí tu kameru mít o trochu výš. ()

baaaja

Tak tenhle thriller není ani zajímavej, ani originální a natož pak napínavej. Ani trochu neodhaluje povahy postav, je naprosto o ničem, no vlastně napadá mě tak jedna jediná věc, o čem tenhle thriller je - jen a jen o chtíči, kterému tam Gary Brockette říká "láska" a o polonahé Kelly Brook, která má očividně lákat diváky... ()

gabin(a)

Ta jedna hvězda je za to, jak jsem se při scénách s čarodénicó nasmála. Debilní závěr filmu ho u mě připravil o další možnou hvězdičku, bohužel se to tu nedá popsat, přece jenom je to thriller, že? Jen vysvětlení, aby si někdo nemyslel, že jsem čekala happy end - nečekala. Jinak ztráta času, chudáci, kteří si to museli odsedět v kině. Kelly Brook je pěkná, zajímalo by mě, čím si tam celou dobu holila nohy a podpaždí a stejně jako Enšpígla, v čem si prala plavky a taky že se jí za tu dobu nerozpadly. Ale to jsou detaily, aspoň že neměla silikony:-) ()

Juto

Začalo to ako typický ostrovný film s niekoľkými znepokojivými zvratmi. Niektoré časti filmu som si užil, ale jednoducho to nebolo „vzrušujúce“. Myslím si, že dejová línia potrebovala niečo iné. 5/10 ()

Maty85

Jednoznačně celej film postavenej na hlavní představitelce Kelly Brook a nic víc. Jen za tudle krásku dávám 1* , jinak film jako celek je naprostá primitivní ptákovina :-)) ()

HorrFi

Takovej tuctovej film o tom jak lidi ztroskotaj na pustým ostrově, jenže tady šlo spíš o tu ,,psychologii" mezi postavama.. nechtěl bych ztroskovat na pustým ostrově s takovým brutálním žárlivcem jako byl Billy Zane, ale chtěl bych tam ztroskovat s kráskou jako byla Kelly Brook.. ()

TO

Tři béčkoví herci se kočkují na opuštěném ostrově, no dobrá to máme za jednu hvězdičku, důvody pro druhou hvězdičku jsem hledal v závěru, tam jsem však žádné nenašel. ()

Pajkenzi

Napinavý thriller, který se odehrává na pustém ostrově.. Kde nic tu nic... Boj o přežití boj o ženu.. Která stejně na konci ukáže jackovi svou pravou tvář ()