Medvěd grizzly Boog je zlenivělý domácí mazlík patřící laskavé lesní strážkyni Beth, s níž vystupuje na různých akcích. Bydlí v garáži, z níž má udělaný pohodlný pokojíček s koupelnou a záchodem. Jeho jediným problémem je zlý lovec Shaw, který na něj má dlouho políčeno. A právě on se nepřímo stane příčinou změny Boogova života. Osudným se mu totiž stane mladý jelen Elliot, kterého Shaw chytil. Nejprve Booga přemluví, aby ho osvobodil, a pak ho zláká k výpravě do města, která skončí likvidací místního obchodu. Průšvihy, do nichž se medvěd kvůli Elliotovi dostane, nakonec vedou k tomu, že ho Beth musí odvézt do divočiny. Jenže Boog nemá se životem v přírodě zkušenosti a příliš užitečným pomocníkem se mu nestane ani Elliot. Však jsou také místním zvířátkům jen pro legraci. Ta je však brzy přejde. Za pár dnů totiž začíná lovecká sezóna. Tentokrát však bude překvapivá. Zvířátka se pod vedením Booga a Elliota rozhodnou lovcům postavit. Vyzbrojí se vším, co najdou v ukradeném karavanu postarší manželské dvojice, připraví pasti a vymyslí řadu lstí. A Boog konečně najde své místo v životě. (TV Nova)

ladko

Priemerný animák z kopy animákov(sa bojím, že otvorím chladničku a tam budú animované párky).Ale tak aj deti musia niečo pozerať. ()

Adasin

Když pominete dva hlavní hrdiny, kteří nejsou nejchytřejší (hlavně Elliot - od té doby mám to jméno spojené s idioty...), tak je to nakonec celkem zábava, která není zase tak dlouhá, takže nuda rozhodně nehrozí. Některá zvířátka (např. veverky, bobři nebo Buřtík) opravdu pobavila a pak třeba scéna v Shawově době má parádní (skoro hororovou) atmosféru. Shaw sám jako záporák se podle mě povedl, děsil mě už tehdy a děsí mě i teď. A finální bitka rules ;-). Mimo to všechno mám pocit, že to byl dost možná můj první v IMAXu viděný film, takže za animaci film zkritizovat nemůžu. Ze série určitě nejlepší. 6/10 ()

Bakllazaan

Tohle ani děti lákat nemůže. Chybí tomu disneyovská dětinčnost a líbivost, a pixarovská originálnost. Prázdný nímek bez kouska energie. Dýchal z toho na mě chlad a šeď kanceláří -sony picture- Jediný vtipný moment je na konci, kdy veverka jezdí na jezevčíkovi a předvede nám "lesní" verzi statečného srdce. ()

havLord

Lovecká sezóna sedmimílovými kroky překročila tenkou hranici mezi filmem "ztřeštěně zábavným" a "otravně ztřeštěným" a stala se zářným příkladem toho, jak přesně animák vypadat nemá. ()

mysiak

Pre mňa sklamanie, ale na druhej strane od Sony som nečakal nič svetoborné...humor je príliš detský na mňa, celkovo som sa kvalitne a dosť dlho nudil... ()

Ridick

ubohe, trapne, nudne. jeden z mnoha nepotrebnych animakov o opat blbych zvieratach. mam taky pocit, ze animaky sa robia uz len pre vytiahnutie penazi z vrecka rodicov a jedine pixar je schopny urobit poriadny animak. utarany jelen a civilizovany medved netvoria tu naj zostavu, a ani ti ostatni ucastnici nevyhravaju. blbost pre 5-rocnych. ()

JJ.Gibson

Pár povedených scén bohužel nezachrání celý film. Lovecká sezóna je sice hezky provedená, ale nemá ten správný náboj ostrovtipu a legrace. Nevím čím to je, ale poslední dobou animáky ztrácejí schopnost bavit diváka od začátku až do konce nebo aspoň v prostředku :) Takže se z toho stávají, nudnější filmíky, achjoo.... ()

kaylin

Takový ten klasický animák, u kterého máte pocit, že už v něm není nic nového, jen ty postavy vypadají trochu jinak, než jak vypadaly v jiných filmech. Jeden ukecaný, jeden příliš vážný, oba v rolích, které nejsou tradiční, tedy kromě toho, že to jsou zvířata. Zápletka je také taková ohraná. Nějak mě tenhle film nedokázal nadchnout. ()

Damiel

Poměrně nevýrazný animák, který rychle zmizí v reji různých jemu podobných Divočin a spol. Jednou se to dá, a dost! ()

stration

Něco vám poradím. Když budete film sledovat se svými dětmi, dívejte se radši na ně, jak se u této blbůstky řechtají. Pobavíte se víc, než díváním se na animák, který je fakt jenom pro ně. ()

Aleee89

V poslední době jsem sice animáky přejezená a začínají mě všechny nudit, ale přece jenom mi to nedá a chci se na ně všechny podívat, tudíž jsem nemohla vynechat ani Loveckou sezónu. Je to bohužel jen další z mnoha. Jeden z takových, kterých tu už bylo spoustu, jeden z takových, kterých ještě určitě pár bude, než to lidi přestane definitivně bavit. Tenhle film je navíc takový nemastný neslaný, neutáhne vás ani na roztomilosti zvířátek, ani na příběhu. Grafika standardní, písničky některé dobré. Nic, co bych musela vidět znovu, ale dívat se na to dalo. Prostě jsem to nechtěla vynechat, ať mám sbírku kompletní, ale to je asi tak vše... ()

Fanucci

Výborné animace a výborné hlášky. Rozhodně nadprůměr mezi animáči, minimálně srovnatelný s filmem Za plotem. Gary Sinise, který propůjčil hlas Shawovi mě svým komediálním talentem fakt překvapil. Netušil jsem, že tak vážně vypadající člověk umí vyluzovat takové zvuky:-) (kytara). "I hope the bold eagle did´nt turn!" ()

OG_Swifty

Je to docela príma animák - medvěd je hyper, jelen je slabší, lovec je hyper, bobři jsou slabší, kachny jsou hyper, starej indián je slabší atd... Líbil se mi začátek, když byl Boog zdomácnělá pussy a pak ta imitace rage grizzlyho za oponou. Pak tvrdá cesta divočinou byla slabší, kromě "zotročení" lidí zvířatama - to bylo vtipný. A závěrečná bitka byla taky dobrá. Jako celek to není zázrak, ale taky to určitě neurazí a pozornost to udrží. ()

maverick10

Pytel s animaky se roztrhl, ba dokonce praskl ve svu. V tomto mori se Open season ztraci. Neni to zadnej propadak, ale ani nevycniva. Chyby tomu nejakej vyraznejsi napad, neco co by dokazalo tento snimek zvyditelnit. Vcelku slusna zabava, ale co se tyce animaku, jsou tady daleko vetsi naroky na zabavu a animaci. Oboji se drzi v prumeru, jako by se tvurci nedokazali rozjet naplno, vzdyt animaky nabizeji nekonecnou moznost fantazie a improvizaci. Proc se tedy drzet konvenci a zazitych stereotipu? Takhle jen slabej prumer. ()

Cl3ricK

Jeden z nejsnesitelnějších animáků, jaký jsem měl tu čest vidět. Animace zastaralá a vtípky pro opravdu malé děti. Nechápu, proč se dělali další dvě pokračování. ()

easaque

první tisícovku komentářů zakončím tímto popcornovým dílkem, které zrovna dávali v televizi. Animace je standardní a ničím inovativní. Příběh byl pro mě nudný a infantilní. Humor spíš trapný a nebavil jsem se při něm. Tak co takovému dílku teda dát, kromě jedné hvězdičky. Odpad si nezaslouží, protože děti pobavit může. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Jango_Fett

Ale jo dalo se to. Nevím jak to vypadá na normálním plátně, ale ve 3D kině imax to byla bomba, hlavně teda po vizuální stránce. Při některých scénkách a vtipech jsem se taky bavil... ()

balba

Docela slušný animák , který je spíše určený pro děti.Válka zvířátek proti lovcům byla výborná.Nejvíce mě zaujal "milouš" než medvěd Booga. ()