Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

Candyman

Já nevím, ale tohle jsem včera zhlédl v telce konečně celé a docela mě to pobavilo. V dobrém slova smyslu. Hogan měl dobré hlášky a zahrál to docela dobře, takže já dávám 3 * ()

messi@h

Není to zas tak špatné, jak by to podle zdejšího hodnocení vypadalo. Samozřejmě že na předchozí dva filmy o Krokodýlovi Dundeem tenhle film nemá, ale pořád se jedná o příjemnou komedii, která má v rukávu pár dobrých vtipů. ()

E lan

Nic moc ale zase nijak hrozné pokračování. Ve finálemčas docela uplyne a vy si po týdnu nevzpomenete, že nějaké další pokračování vůbec existuje. A to je špatně, proto **. ()

Kingjiri

Najde se pár dobrejch momentů (Mal Gibson, skunk), ale ty už nedokážou dostatečně vyvážit slabej příběh, ve kterym je dějová linka s pašerákama nechtěně parodická a Dundeeho neomalenost alá vidlák ve velkoměstě velmi ohraná. Hlášky téměř zmizely a nahradilo je Dundeeho pitvoření před svym malym synem. Záměr vyždímat z dosavadní série ještě pár chechtáků byl dost evidentní a je dobře, že jsme se nedočkali čtvrtýho dílu. ()

Dantte..

Naprosté fiasko a pomalu nekoukatelny film, ktrerý má za úkol pouze jedno - vydělat nějaký ten dolar. Nebudu tenhle film ani dále rozebírat s ohledem na obrouvkou kvalitu předchozich dílů. 35% ()

beso74

Nuž čo, Krokodýl Dundee do toho nášho 21. storočia nepatrí a rozhodne ani do amerického veľkomesta, aj keby to malo byť mesto anjelov. Je to relikt zašlých časov a austrálsky národný symbol, ako napríklad vtákopysk, koala, kengura a Ayers Rock. Čo si určite nezaslúžil, je dehonestácia v tomto filme. Isteže, konfrontácia dvoch rozdielnych svetov je vďačná téma filmárov, taký malý Indián v meste, návštevníci z francúzskeho stredoveku, zbláznení bohovia z Juhoafrickej republiky mali niečo do seba. Musia to byť však funkčné vtipy a nie typu ako chodí Nemec. Nuž čo, Hogan, Hogan, vy ste ma nepotešil, ani ja Vás nepoteším, je to za jednú hviezdičku, z nostalgie a súcitu, čo ti tí parchanti spravili. ()

mac000

Jediným plusem je doba třinácti let, které uplynuly od natočení "dvojky". Takže divák část vtipů a zápletek, jež bavily předtím, zapomněl a teprve za chvíli mu dojde, že úspěšný recept se opakuje, ale zdaleka  s menším úspěchem, než předchozí dva díly. A Hogan nám taky trochu zestárnul... ()

Lumpus

Slátanina těžící z ůspěchu a oblíbenosti předchozích dílů, nic víc nečekejte, ale odpad to ještě není. ()

Marrianna

Je už asi zažitým pravidlem, že pokavad se tvůrci rozhodnou jít do dalších a dalších pokračování, tím větší a větší neoblíbenosti se dočkají. Je to patrné i zde. Ale na druhou stranu musím říct, že klasické prvky jakéhos takéhos humoru zde fungují tak jako sympatičnost představitelů hlavních postav. Tento film bych zařadila do škatulky rodinný, kdy se v klasické šedi televizních "neprogramů" typu soutěží a nudných rality šou či kýčovitých rádobyseriálů pobaví celá rodinka a udělá lépe. ()

Havala

Dá se říct že tento díl už Hoganovi spíš uškodil, než prospěl. Ubohá přehlídka trapnosti kontrastu "křupína" z buše a "emerického" velkoměsta. Jak by řekl opět můj otec: americká pičovina! A souhlasím. ()

Pitryx

Už trošku slabší film na rozdíl od předchozích, řekl bych nejslabší z celé série. Ale i přesto je svým způsobem zábavný a legrační. Dějem film moc neopruzuje, herci hrají, co se dá a tak je o zábavu postaráno. Velmi dobrá oddechovka. ()

pasqviL

Dobrý oldschool, samozřejmě se nevyrovná svým předchůdcům a v mnohých vtipech je kopíruje, ale tyhle nenáročné filmy jsou prostě parádní. ()