Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

spiritus

Jednička to není a ani být nemůže, film je spíše úsměvný, než vtipný. Chce být něčím, na co nemá. Marná snaha se se také hodnotí marným hodnocením. Nebudu říkat snad příště. Říkám, radši už nikdy. ()

Oyer

Hleďme, i Krokodýl Dundee nám ve velkoměstě zmarchrovaťel. Jeho vtip, klid a skromnost vystřídalo sekání patek :-D ()

Chajimwitz

Nebral jsem ohled na nízká hodnocení svých oblíbených uživatelů a tzv.top uživatelů už vůbec ne a podíval se na závěrečný díl krokodýlí trilogie.Oproti prvním dvěma dílům je zde minimálně kýčovité romantiky,Linda Kozlowska naštěstí moc příležitosti nedostává a je tu dost dobrých scének a gagů.Dávám 3,5 hvězdičky a vzhledem k tomu,že se jedná o nejlepší díl,tak zaokrouhluji na čtyři. ()

Movie Gourmet

Přesně jak píše gouryella: "naprosto nesmyslné oživování mýtu"... Třetí celovečerní film bylo podle mě chybou natáčet, nedosahuje totiž zdaleka kvalit druhého filmu natož prvního. To, co v prvním celovečerním filmu skvěle fungovalo zde působí už jako umělé nalepování a natahování originálního schématu z australského buše. Chyba lávky vážení snénáristé a pane režisére. Verdikt: 2* a 40 %. ()

mira007

Smutná degradace jedné z nejlepších filmových sérií.... z tohoto dílu jsem si jen zapamatoval účast Mikea Tysona , který tu měl štěk o pár sekundách. ()

Mortemiss

Komerční záležitost stejně jako druhý díl. Vše čim vynikal první díl, tento postrádá. Celým filmem se táhne vůně peněz, které za to dostali a také nuda. Nedoporučuji tento film proto, že jsem na něho slyšela záporné recenze snad všude. Je mi líto, že to takhle skončilo, ale nedá se nic dělat, život jde dál.... :) ()

lardko

Krokodýl Dundee mi přišel jako dost skvělý a kvalitní film. Bavil sem se u něj a nepřišel mi vůbec trapný. Pak přišel Krokodýl Dundee 2. pro mě průměrná záležitost. Ale tohle... Krokodýl Dundee v Los Angeles ! Opravdu TRAPNÝ TRAPNÝ TRAPNÝ !!! Skoro každou scénu sem odzíval. Vůbec mě film nezaujal , a hned od začátku sem se strašně nudil. Prostě BLBOST !!! Když jsem dokoukal tuhle 3. tak už sem neměl ani huť se kouknout na 1. A to mě 1. bavila.... , ale tohle mi to skazilo. ()

M1k9

Ano, tady se jedná jen o příjemné připomenutí slávy prvních dvou dílů. Nepamatuji si zhola nic, což je z hlediska kvality filmu špatné. Asi jen pro velké fanoušky. 4/10 ()

zdeny99

Určitě lepší než dvojka, ale na jedničku to nemá. Lovec krokodýlů v Los Angeles, to nemůže dopadnout dobře, jako tomu bylo ve scéně se skunkem či s likvidováním anakondy v zábavním parku. Nechybí ani opětovné nevědomky Dundeeho ohledně známých osobností, jako tomu jsou tentokrát Mel Gibson, Tom Cruise a Pablo Piccaso. Dalšími skvělými scénami byly ta s mačkáním semaforu, návštěvou gay clubu, jak se báli zemětřesení v Los Angeles a hned ta počáteční, jak seděli na větvi stromu před krokodýlem, který je prohnal. Co se týče Lindy Kozlowski, tak ta z rajcovní vintage milfky vyrostla v rajcovní mature samici. [10225. hodnocení, 185. komentář, 45%] ()

GOREGASM

Původní kouzlo je sice již nenávratně pryč a pokud není na place Mick Dundee aka Paul Hogan, tak se dá hovořit o nulaprocentním zážitku. Přítomnost australského zálesáka drží většinu filmu v zábavné poloze a kecal bych, kdybych nepřiznal mírný záchvat smíchu například u historky s Melem/Malem Gibsonem. Mickova interakce s Hollywoodem má svoje momenty, které Paul Hogan i do třetice s přehledem uhrává a dokonce si potýká i se ušišlaným Mikem Tysonem (alespoň si ze sebe umí vystřelit). 50% P.S. Podobně "tvrdého" komparzistu jen tak neuvidíte. ()

BOURQUE

Jaj! Bohužiaľ, tretie záverečné dielo „Krokodíla“ je ukážkou toho, ako by sa trilógie (a v akej kvalite) nemali uzatvárať. Fakt škoda za to! Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

pepa3rd

Problémem tohohle filmu je fakt, že vznikl jako pokračování Krokodýla Dundeeho na kterého prostě nemá, jen těží z jeho popularity, stejně jako to dělá spusta jiných filmů a nepřináší mnoho nového. I tak je tu ale jeden nový prvek a to je junior a z toho plyne i dost vtipných scén u kterých jsem se dobře bavil. ()

PavelZava

Mike Dundee s tím druhým utečou před obrovským krokodýlem na strom : Vypadáme jako párek pelikánů . Nějak už toho bylo moc. ()

AxelWers

Prvé dva filmy boli výborné, ale toto už bola zbytočnosť. Nudil som sa a myslím to vážne. Zopár vtipných scénok to zachránilo od odpadu. ()

Razzor_82

"Mají v Americe lidi krysy v lásce nebo jim vadí?” Tenhle díl už je asi zbytečný po tolika letech. Slabý scénář a jen minimum úsměvných scén. Závěr v umělé džungli se ale celkem podařil. 4/10 ()

Candyman

Já nevím, ale tohle jsem včera zhlédl v telce konečně celé a docela mě to pobavilo. V dobrém slova smyslu. Hogan měl dobré hlášky a zahrál to docela dobře, takže já dávám 3 * ()