Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LaciLC
  ***

  Clarka Johnsona zatiaľ poznám len ako pomerne úspešného seriálového tvorcu, tak som chcel vedieť ako dopadne jeho celovečerný film. Natočil síce dosť sterilný thriller, ale film má dosť vydarených miest, no bohužiaľ aj mnoho klišé a trochu nudy. Obsadeniu nemám čo vytknúť, to je prvotriedne, po scénaristickej stránke je to však dosť rutinné. Takže podobných filmov tu už bolo mnoho aj lepších aj horších, myslím, že Strážcu sa oplatí pozrieť, niekomu sa určite zapáči viacej a podľa mňa to film vytiahol na také dobré ***.(30.6.2007)

 • Agatha
  ****

  Rozhodně zajímavý a napínavý film s hvězdným hereckým obsazením. Svůdná Eva Longoria a půvabná Kim Basinger, které rolička elegantní první damy skutečně sedla. Výborný výkon podali i Michael Dougles a Kiefer Sutherland. Zajímavá a svižná zápletka, opět je lepší původní zvuková verze než český dabing.(6.9.2007)

 • MATADOR
  ***

  "Čtyřiadvacítka" mixnutá s Nepřítelem státu, na což se velmi dobře dívá. I když zpracování patří bohužel spíše k průměru, i tak se při tomhle krimi - thrilleru dobře bavíte, což je jedině dobře. Kiefer je pro role agentů a vůbec všemožných strážců zákona jako stvořený ( pořád vidím Jacka Bauera ), ale bohužel hraje ty druhé housle. Ty první totiž dostal na starost chytrý Michael Douglas, který se ohání vším možným, aby se očistil. No víc takových filmů by neuškodilo, avšak trošku zapracovat na scénáři ;-)(31.10.2008)

 • Cival
  **

  Clark Johnson v tom jaksi zabloudil. Pozval si výtečné herce (hádky mezi Douglasem a Sutherlandem mě dostávaly) a velice slibnou zápletku, aniž by z toho vytěžil víc než běh obrázků z atraktivního prostředí prezidentovy ochranky, pár nevěrohodných zvratů a dementní konec. Potenciál tu byl, máloco z něj se ale podařilo naplnit. Jakkoliv to místy více než plynule utíká. 50%(16.8.2006)

 • viperblade
  ****

  Vemte si Osobního strážce, zkřižte jej s Úhlem pohledu a dostanete tento film. Je to svižné, má to skvělé obsazení (Douglas na svůj věk hraje stále dobře, Sutherland si možná ani neuvědomil, že netočí dalšího Bauera :-)) a Eva Longoria Parker… no řekněme to tak, kde jí chybí něco navíc v herectví, tak tam je to vyváženo na kráse, takže taky spokojenost… :-) A čert vem nějakou logiku (opravdu jsou otisky prstů hotovy za 20 minut?) Pokud se vám fakt nechce přemýšlet, ale zároveň nechcete trávit čas u nějakého stupidního filmu, tak můžete zkusit tenhle. Myslím, že byste neměli být zklamaní…(12.9.2009)

 • - Pete Garrison (Michael Douglas) nosí hodinky značky Tag Heuer Carrera WV.211B. (dyfur)

 • - Filmový konzultant z tajné služby, který připravoval herce na natáčení říkal, že Eva Longoria měla během cvičení střelby vyšší skóre než 90 % jejích kolegů. Longoria získala zkušenosti se zbraněmi, neboť jí otec brával na střelnici. (imro)

 • - V úvodní scéně atentátu na Ronalda Reagana jsou použity reálné dobové záběry, v nichž agenti chrání prezidenta vlastními těly. (Siriuss)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace