Byl to čas hrdinů. Dobrá, skoro hrdinů. Ach, jak silní a chlapští byli tehdejší muži. Muži, kteří dovedli rozbít tábor a pak zjišťovat, kdo jej rozbil více. Muži, kteří dovedli trefit divoké peřeje, když ve skutečnosti mířili na někoho, kdo stojí na břehu vedle velké špičaté skály. Muži, kteří si mohou být jisti, že když volá dobrodružství, má určitě špatné číslo... (Warner Home Video CZ)

legatio

Párkrát jsem se opravdu hodně zasmál, takže nadprůměrné hodnocení si tenhle snímek vážně zaslouží. Taková banda budikničemů a blbců se jen tak nevidí. Fackování s indiánem se směju ještě teď. :) ()

dopita

Trochu drhnoucí komedie co se tempa vyprávění týká, navíc s humorem nevtipným a převážně blbým. Víceméně jsem se nudil. Chris Farley je takovej JackBlakovskej typ, kupodivu celkem ujde, vzhledem k jeho odpudivýmu ksichtu. Matthew Perry jen opakuje gesta a ksichty známé z Přátel. ()

Prochy38

Opravdu výborná komedie z pro mě hodně zajímavého prostředí. Skvělý výběr herců. M. Perry, Ch. Farley, K. Dunn, E. Levy a do toho krásná L. Barbuscia. Kdysi jsem tuto komedii fakt miloval a teď po dlouhé době připomněl straé dobré hlášky. Fakr výborná zábava! M. Perry hraje, jakoby Chandler jen poskočil o pár set let zpět. * bohužel musím vzít za někdy na mě až moc humusný humor Ch. Farleyho, budiž mu země lehká... Ale jak jsem řekl, pro mě komedie z těch nejlepších! ()

Jaroslaf

Jsem jedinej kdo si všiml toho prázdnýho dna u vůdců Španělů při závodech v pití? Vypadalo to tam naschvál, ale stejně sem to nepochopil .) Jinak ale dost dobrá komedie o jejíž existenci jsem neměl tušení a i díky Matthew Perrymu jsem se u ní solidně pobavil .) ()

tragos

Pro mě obrovské překvapení, Almost Heroes jsem viděl vícekrát a pokaždé jsem se řezal od začátku do konce. Pravda, žádnou myšlenku nečekejte, ale jako oddechovka to funguje :) ()

Romeo5

Velice zábavné, s partou blbů na jedné lodi. Atmosféra výborná ,celkově velká sranda a pohodička :) Tohle prostě můžu. ()

Fat'Fatal

Po Jen blázni spěchají jsem čekal obvyklý nářez gagů a tváří Matthew Perryho, ale s podivem musím konstatovat, že film stojí na Chris Farleym, jeho hlase a jeho pitvoření se. Perry tu hraje "pouze" druhé housle, navíc mi v téhle roli vůbec neseděl. Příběh mne nikterak nezaujal, happy end byl očekávaný a nástrahy také. Takže za co dvě hvězdičky? No, Perrymu tenhle "úlet" odpouštím; dobrý byl konec (staří ninja indiáni), cesta Chrise za orlím vejcem a Chrisovo holení, stříhání a mytí. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

HappyDeath

2* a to jenom za herecké výkony Farleye a gegy Perryho. Jinka se nepředvedlo nic moc a některé ty joky byly tak neskutečně trapné, až to bolelo aneb kde nic není ani smrt nebere. ()

pepa3rd

Vcelku nezajímavé putování z jednoho konce Ameriky na druhý, kde sice hrdinové cestou občas narazí na povedený vtip, ale většinou se jen probíjejí džunglí průměrnosti. 50 % ()

AbelXavier

Cekal jsem vetsi zabavu, protoze Matthew Perry je muj oblibeny komediant, ale tohle je slaby odvarek vhodny tak na sobotni odpoledne na obrazovky TV Nova, kdy na pul oka sledujete dej, zatimco si otirate mastne prsty o nafouknute bricho prave doobedvaneho kuratka. ()

Patrik200s

Heh. Kam sa hrabe Krištof Columbus. Keby takto ľudia kedysi objavovali kontinenty dejepis by ma na základnej škole určite bavil viac. ()

waska

Poměrně zdařilá komedie se spoustou povedených, ale i se spoustou trapných scének. Naštěstí má dvojici herců Farley - Perry, kteří drží film v nadprůměru. ()

Pepper_x

Tyhle dva klauny jsem poprvý viděl, když mi bylo asi deset let. Po deseti letech jsem na film znova narazil a byla to ještě větší zábava než dřív. Takže buď je to opravdu hodně dobrá podívaná, nebo se můj intelektuální vývoj někde zaseknul. Každopádně jsem se královsky pobavil. ()

RoseJo

Nemůžu si pomoct, tahle komedie se mi líbila a docela jsem se i nasmála. :) A ten dabing byl dokonalý, ani jsem ho nedokázala pořádně brát vážně (Perry má stejný dabing jako Chandler)... 5***** ()

Karmin

To něco málo, co tam bylo vtipné, pravděpodobně zabil český dabing. Občas jsou tam ale hezké kostýmy nebo hudba. Asi. ()