Himečen! Otogitic Idol Lil'Pri (TV seriál)

Himechan! Otogitic Idol Lil'Pri

ひめチェン! おとぎちっくアイドル リルぷりっ

Hime chen! Otogi chikku Idol Lilpri

Spellbound! Magical Princess Lil'Pri

Animovaný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2010, 51x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

• Zíza

Malé mahošódžo zamávají ručičkou s náramečkem a hned vyrostou a v ruce třímají mikrofon. Pak začnou zpívat a celý svět jim leží u nohou. Ještěže jsou! Štěstí, které svým vystoupení dávají lidem, z lidí vytryskne jako kulička smradu, teda světla, a zaběhne si dělat hvězdičku do země pohádek, kde je nouze o takové hvězdičky - což je vlastně i důvod, proč se ty tři malé, roztomilé a hudňoučké holčičky staly mahošódžo. Jediné, co zaujme, je to jejich představení, pokud máte chuť na trochu jpopíčku, barviček a tanečku. Seriál je určitě určen tak devíti- desetiletým a těm se to pravdědopně bude líbit, doufám jen, že z toho nezblnou. A poslední věcí, která se mi na tom líbila, byl hlas té červenovlasé malé, skvělé a jedinečné. Naše Little Princes (=lilpri) směle do boje za lidské štěstí a hvězdičky. Kam se na vás hrabe Arabela X-D Silná *(8.5.2010)