Himečen! Otogitic Idol Lil'Pri

(seriál)
  • Japonsko Himechan! Otogitic Idol Lil'Pri (více)
Animovaný / Fantasy / Komedie
Japonsko, 2010, 51x24 min

Země pohádek trpí nedostatkem kladných pocitů lidí. Princezny jako jsou třeba Popelka nebo Šípková Růženka pomalu mizí. Nacuki, Ringo a Layla jsou tři mlaďoučké dívky, které jsou požádány změnit se ve tři úžasné slečny „Little Princess“ a svou přítomností, zpěvem a tancem dávat všem lidem pocit štěstí, což může zachránit umírající zemi pohádek. Nacuki, Ringo a Layla souhlasí a tím začíná jejich práce. (Zíza)

Zíza

Malé mahošódžo zamávají ručičkou s náramečkem a hned vyrostou a v ruce třímají mikrofon. Pak začnou zpívat a celý svět jim leží u nohou. Ještěže jsou! Štěstí, které svým vystoupení dávají lidem, z lidí vytryskne jako kulička smradu, teda světla, a zaběhne si dělat hvězdičku do země pohádek, kde je nouze o takové hvězdičky - což je vlastně i důvod, proč se ty tři malé, roztomilé a hudňoučké holčičky staly mahošódžo. Jediné, co zaujme, je to jejich představení, pokud máte chuť na trochu jpopíčku, barviček a tanečku. Seriál je určitě určen tak devíti- desetiletým a těm se to pravdědopně bude líbit, doufám jen, že z toho nezblnou. A poslední věcí, která se mi na tom líbila, byl hlas té červenovlasé malé, skvělé a jedinečné. Naše Little Princes (=lilpri) směle do boje za lidské štěstí a hvězdičky. Kam se na vás hrabe Arabela X-D Silná * ()