Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

Ony

vzpomínky na říčanské kino + plakátová scéna + hudba, kterou už si sice nepamatuju, ale prý se mi líbila ()

Hrabka

Hrozná hovadina. Ten Hádek je úplně "out". Tohle je prostě typicý odpadový film, ani nevím proč dávám jednu hvězdu. Snad za tu odvahu a za celkem různorodé herecké obsazení. 15% ()

Nin

Film dost o ničem. Ale mile překvapí kamera, někoho určitě hudba, Petr Čtvrtníček v pár scénách a že v hlavní roli není Michael Foret, jak jsem se domníval z propagace, ale slušný herec Kryštof Hádek. Foret se jako naprosto zbytečná postava objeví tuším cca ve třech scénách, což se dá přežít. Celkově první polovina je poměrně zábavná, pak už se film jen tak plazí do finále, kde nic zajímavýho (natož vtipnýho) není. (3/10) ()

Indiana

Neni to taková blbost. Sice to má úplně debilní scénář, ale herci mi kupodivu přišli slušní. Akorát jsem si nějak nevšiml, že by to mělo nějaký konec. ()

Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +bohaté obsazení, pointa -malí prostor pro jednotlivé herce, řidký scénář/// No tak Experti se snaží být něčím čím nejsou. Nápadů mají hodně, možná až moc, ale nedaří se je všechny vměstnant do filmu. A jestli-že se daří těch momentů sem napráskat co nejvíce, většinu se jedná o takové štěky, že to ani nestojí za řeč. To stejné platí pro herce (učitěl Petr Čtvrtníček, všude tolik propagovaný Michal Foret a mohl bych pokračovat). Celkově to sice je mírně zábavné a občas jsem se pobavil nebo pousmál, ale celá ta historka mi nepříjde moc reálná. Řekněte kolik borců dnes rozumí počítáčům? Hodně jestli ne všichny a řekněte kolik z nich má takové "štěstí" jako náš hlavní hrdina?/// Celkem 45%/// ()

DJ Obelix

Tohle byl opravdu marný pokus. A ne o komedii, ale o film. Za zmínku stojí snad jen Čtvrtníček, který leze na internetové porno :-) ()

dzej dzej

Kryštof Hádek naštěstí umí hrát - jinak by tento "formálně novátorský obrazový experiment" skončil na úplném dně... ()

Smok

Čistá esencia filmárskej demencie a vykrádačka snáď stovky svojich úspešnejších teen filmových bratov. Jedna za záblesky humoru kdesi v diaľke. ()

swamp

Myslím, že jsou i horší teen-filmy, než Experti. Kryštof Hádek nepatří k nejhorším a celkovou úroveň navyšuje svým několikaminutovým výstupem Petr Čtvrtníček a trefným cameem Jiří Bartoška. Onu úroveň však drží při zemi Michael Foret a další. A všimli jste si, že film nemá prakticky žádný děj? Vlastně ani nešlo co zkazit.. ;) ()

Campbell

No zas tak hrozné to nebylo, viděl jsem daleko horší Český filmy. Pravdou však zůstává že druhá půlka tohohle filmu je úplně zabitá. Překvapily mě herci, kteří ač sice nehrály moc přesvědčivě tak mě bavily. Hádek je sympaťák a Čtvrtníček je k popukání(a čumí rád na porno). Nicméně je škoda že první půle mě párkrát rozesmála a ta druhá děsně uspávala. Ale na Český poměry je to dobrý. ()

Slarque

Ze začátku mě film překvapil, když se tam objevilo pár skutečně vtipných momentů. Jenže pak začal humor odumírat a divák se mohl maximálně semtam pousmát. Závěr možná vypadá vtipně, když řeknete děj filmu jednou větou, ale po hodině a půl už nefungoval. K pozitivům patří Hádek, Čtvrtníček a hlavně soundtrack, který nejspíš zní ještě lépe bez těchto pohyblivých obrázků (30%). ()

WANDRWALL

Ti, co by se na to jako dívat měli, tak se nedívají, a ti co by neměli, tak se dívají. První skupinu to nezajímá, druhou ano, ti druzí, co o této problematice nemají ani páru, tak si mohou snít. ()

Marze

Televizní uhlazenost je nejhorší choroba, jaká může sklátit teenagerovský film, už z podstaty drzý a nezkrotný. Přitom příběh počítačového génia, jenž tak dlouho touží po odpírané ženské kráse, až se změní v uprchlíka před ní, stojí na milém nápadu slibujícím zábavné situace i něžný smutek. ()

FTP

Nepřemýšlet a koukat, je to stupidní nesmysl, ale sem tam se člověk může něčemu zasmát. Přiznávám, že trapných, ale opravdu hodně trapných momentů tam je až až a Hádkova kamaráda nebo týpka, co vozí náhradní počítačové díly bych nejradší vymazal z paměti, ale film se dá dokoukat do konce, který je ovšem dost nesmyslný a nepochopitelný. ()

Jenda

Ne, že by tenhle film byl uplně nudný, jen je tak jakoby šedivý a pořád stejný...puberťácký. Holt leden 2006 byl pro český film v kinech apokalyptický. Jedna větší blbost než druhá ()

MáŠa

Přemýšlím, o čem že by to vlastně mělo být. Je tu několik povedenějších scének, kde se člověk zasměje, ale dohromady nejdou moc do sebe. Je to jen takový slepenec o ničem. Jako divák sem ztrácel přehled o čase a o tom, o co vlastně hlavnímu hrdinovi jde. ()