poster

Sekretářka

 • USA

  Secretary

 • Slovensko

  Sekretárka

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2002, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • villon17
  ***

  Podle obsahu bych řekla, že půjde o trapnou zamilovanou komedii, podle upoutávek v televizi jsem zas myslela, jaký sprosťárničky tam uvidim a bylo to tak půl na půl. Většinu času byla Maggie stydlivou sekretářkou, objevilo se pár sestřihů při "trestání", ale za chvíli oba zas zchladli a vpodstatě se nic nedělo. Ale překvapivě děj ubíhal rychle, nenudilo mě to, a kdyby Maggie nebyla tak podobná jedný nesympatický osobě, mohlo se mi to líbit ještě mnohem víc.(17.10.2011)

 • DDT
  ****

  Málokdy se stává, aby z postav na plátně bylo cítit, že ví víc, než divák v sále tuší (alespoň "normálně" orientovaný divák). Tady se to hercům opravdu povedlo (Maggie Gyllenhaal je ve své roli mimořádně přesvědčivá), i když možná trochu na úkor právě toho "diváka normaláka". Asi by filmu prospěla i o něco kratší stopáž (hranice 90 minut by podle mne měla být nepřekročitelná). Režisér ale tak těžké téma, snadno zneužitelné pro laciný humor, perfektně vybalancoval někde mezi komedií a dramatem. Ještě musím zmínit jeho cit pro výběr hudby (použil málokdy ve filmech slýchané, ale skvělé a stylové kapely jako jsou například The Faint nebo Cake) A pro Cohenovu píseň "I'm your man" snad nelze ani vybrat příhodnější film...(20.5.2004)

 • Herr_Flick
  ****

  Nahá Maggie Gyllenhaal? Wow. Sekretářka je trapná potrhlá úchylárna určená spíš opačnému pohlaví. Ale málo. Myslím, že Steven Shainberg měl přitlačit na pilu a snažit se více šokovat. Tohle je ještě růžová pohádka. Z vlastní zkušenosti, z velmi blízkého pohledu, po dost dlouhou dobu, jsem měl možnost přihlížet do světa jedné takové slečinky. A bohužel, je jich jako šafránu.(25.8.2011)

 • Superpero
  ***

  Příjemný malý film s pár velice humornými situacemi. Zajímavé mi přišlo hlavně, že postava právníka kterou hraje James Spader je mnohem větší introvert než ta sekretářka a přitom je ve dvojici ten dominantní. Již zmiňovaný James Spader se role ujal fakt skvěle a byl asi nejkomičtější z celého filmu (pořád dělal takový urychlený pohyby, měl profesionální hlas a připomínal mi T-1000). Maggie Gyllenhaal také zahrála dobře a jakože jsem jí předtím moc nemusel teď jsem trochu změnil názor. Sekretářka je sice trochu netradiční film to ale vůbec neznamená že špatný, přesvědčete se sami.(11.7.2005)

 • mustafa
  *****

  Skvělý vkusně ujetý film, který mě po dlouhé době přesvědčil o tom, že jde vkusně a vtipně udělat erotický film ( ne jako Ken park). Maggie Gyllenhaal je roztomilá a svou roli zvládla na jedničku, totéž lze tvrdit i o Jamesovi Spaderovi ( narozdíl od Sleduje tě vrah). Při mlácení na "prdel" jsem se neudržel úsměv a tato scéna je pro mě nezapomenutelná. Osobně jsem od tohoto filmu nic nečekal a dostatal jsem úplně bezchybný film, jehož žánr jde jen stěží pojmenovat.(10.1.2004)

 • - K filmu byly vyrobeny dva plakáty, Jeden z nich zobrazuje předkloněnou ženu. Maggie Gyllenhaal přiznala, že postava nepatří jí, ale nějaké ženě, která v té době chodila s jejím expřítelem. (HellFire)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v americkom meste Los Angeles. (MikaelSVK)

 • - Autorka scénáře Erin Cressida Wilson si zahrála jednu z žen sedících v čekárně. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace