Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

dubinak

Nevím čím, ale tento díl se mi docela zamlouval. Snad to bylo tím, že ,,smrt posílala vzkazy" pomocí fotek a hrdinové tentokrát neměli nesmyslné předtuchy (na začátku však jedna nechyběla,protože jinak by film neměl šanci se rozjet). Opět narážíme na skupinu mladých studentů, kteří se snaží přelstít plán smrti. Marně! Oni ale asi nemohou pochopit, že smrt si pro ně stejně přijde. U třetího dílu se mi líbila hlavně hudba, herci, místo, kde se film odehrával a takové ty zápletky, které obrací celý film vzhůru nohama. ()

Wormboy

Predchadzajuce dva filmy neboli zle. V podstate nejde o nic,len o to ake efektivne smrti sa podari tvorcom vymysliet. Tak to bolo aj v pripade tretieho dielu,ktory nicim nevynika, ale rovnako aj velmi neprepada a preto nie je nutne pisat viac.2,5/5 ()

Laputa

Naprosto o ničem. Stejné jako předchozí dva díly. Směšně předpovídatelné. Horor to nevidělo ani z letadla. Jestli bude stejná i 4 tak to potěš klobás. ()

lakikaki

Hranicu priemeru sa nepodarilo prelomiť ani do tretice, ale tretí diel ma bavil zatiaľ najviac. Možno práve vďaka veľmi zlatučkej Mary Elizabeth Winstead. Na štvorku sa vyslovene teším. [69%] ()

Juto

Scenár už nemá kam ísť, a tak vymýšľa čoraz brutálnejšie popravy. V prvej polovici filmu je to fajn, potom už príliš tlačí na pílu a posmrtné pomrkávanie obetí je na prvýkrát vtipné, ale na tretí už ani veľmi nie. Réžia je celkom zručná, tu sa Jamesovi Wongovi nedá nič uprieť. Ale stále je to dobré. 6/10 ()

fars

Jedine co ve tretim dilu Nezvratneho osudu stoji za zminku jsou jednotlive umrti, ovsem i ty jsou slabsi nez v predchozich dilech. Nektere jsou hodne pretazene za vlasy (treba vysokozdvyzny vozik - rozjede se, narazi do steny s naradim ze ktere zacnou padat sroubovaky a kladiva presne tak aby prehodily rychlost, zastavily vozik a zvedly ho nahoru). Uz jen setrvacnou silou (protoze serii FD mam docela rad) se film jeste taktak udrzi na trech *... ()

Maty85

Už to rozhodně není to co dvojka, o jedničce ani nemluvě. Trojka mohla uspět jedninně tak, že by byla ještě o něco více brutálnější a jednotlivé smrti promakanější s lepšími efekty a k tomu všemu více lekáního se, ale takhle to nejde. Jen průměr ()

c.tucker

Už to není ono, nemá to nápad jedničky a drajv dvoky, je to takové prapodivné a i to chvílemi nudí. Smrti jsou tak nějak už divné a překombinované, že to ani nevizní a vy to, že někdo umřel neprožíváte a vše jde dál. Pár dobrých momentů by se tam našlo, ale to tak asi celé. ()

WolfR

Tohle už je klasická teenage vyvražďovačka (Akorát nevraždí psychopat s mačetou, ale samotná smrt!) a ne pokračovaní Nezvratného osudu! Úmrtí lidí, co tady přežili vykolejení horské dráhy jsou už prachsprostě obyčejná a oproti prvním dvěma dílům špatná a laciná. Herecká sestava je ubohá až na Mary Elizabeth Winstead, která se do své role vžila perfektně. Nových nápadů je v tomto dílu strašně málo a když už nějaký je tak je hrozný, například s tím, že na fotkách z té horské dráhy je přibližně zobrazeno jak dotyční, co na fotkách jsou zahynou. Tento díl byl natočen čistě s vidinou rýžování na názvu Nezvratný soud. Nechápu, jak mohl režisér Wong, který natočil vynikající první díl tak zku*vit takovýmto způsobem třetí díl, který je navíc naprosto bez atmosféry. Navíc závěr filmu je pěkně dementní a dost předvídatelný. Hrůza, 1 hvězda. PS: Chybí mi tady Tony Todd a taky Ali Larter, ikdyž vím, že již zemřela v předchozím dílu. ()

pufina

Padá další hvězda - tak si přejte aby případné další díly byly lepší. Musím uznat, že některé scény byly dost nechutné - je libo pěkně propečený maso ze solárka? - Ne, tohle už na mě bylo moc.. ()

KajusaK

Děj se točil kolem fotografií. Podle mě trošku slabší (o trošku lepší než 4).. Scénky v solárku, s hřebíky a na horské dráze to ale vynahradily :) ()

SHI-SHA

Nemůžu říct, že se mi to nelíbilo, náhodou to je slušná oddychovka. Nelze však přehlédnout odfláklý a rutinní přístup - zde si už tvůrci na nic nehrajou - šup všechny zabít, ať už je konec. ()

Radiq

Oproti dvojce lahoda, tím myslím scény, ve kterejch byl vidět nějakej masakr, ale stejně se místy nemůžu vyhnout pocitu, že to vypadá, jako by oběti byly šťavnatí tvoři plní všudestříkající krve, bez kostí, střev atd. No ale jak říkám, ve dvojce to bylo ještě horší. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)