Balu...

Ztráta času je litovat svých činů v minulosti. Lepší je udělat všechno pro to, abychom jednou nemuseli litovat nynější přítomnosti. ()

joshula

Myslím, že Adam Sandler už natočil lepší film, než je Klik. Nezapře se humor a pointa filmu, jenže něco chybí... Snad lepší zakončení jinak povedeného projektu. ()

Hopper

Hm, začiatok vyzeral, že sa hodnotením dostanem niekde úplne inde, ale napriek tomu, že v podstate ide o klasickú rodinnú moralitku o "family values", posledná polhodina urobila svoje a pridávam. Celkovo už samotný nápad vyznieva zaujímavo a scenáristom sa podarilo neutopiť ho v bahne. Nič nie je zadarmo a aj veci, ktoré vyzerajú úžasne napokon sa môžu ukázať ako danajský dar. Sandler je celkom pozerateľný, ničím ale neprekvapí, to skôr Hasselhoff je pekne slizký a hrá s chuťou, príjemné prekvapenie. Kate vyzerá božsky a tiež sa jej darí zdvihnúť vizuálnu úroveň filmu o level vyššie. Ach jo, ta pointa skutočne z filmu priam trčí... ()

cab

Prvni cast novinky (Adam Sandler) s nadechem sci-fi je ryze komicky ladena, jak jsme si zvykli, i kdyz tentokrat slo vice pritlacit na pilu v par dobre nacnutych scenach. Pricemz druha pulka nasmerovava film k dojemnemu a poucnemu zaveru, ktery u nekterych vyprodukuje proud slz. Ne u me. Tema, jak se z prilis zamestnaneho otce a manzela stane pozorny suchar je mnoho, a lepsich. Lakadel, ktera prinuti hodne lidi se na Kilk podivat, je spousta, ale nejsou uspokojujici. 50% ()

lonewolf

Nápad výborný, zpracování taktéž, výkon a obsazení herců spíše béčkový, ale vzhledem k žánru filmu se to celkem ztratilo, co mi nejvíce vadilo bylo zbytečné zasazení laciného humoru, byť jen velmi krátce, bez něj by se to vklidu obešlo. ()

thorewi

Typická Sandlerovka, parkrát jsem se dobře zasmál, pěkný příběh, krásná Kate Beckinsale, občasné zasmání a světlý chvilka, ovšem každému muselo být už od začátku jasné, jak to vlastně skončí. Jako vždy... Ale aspoň to bylo něco trochu jiného než jen přihlouplá komedie, takže nejsem zklamán. Pěkná oddechovka... ()

eagle-eye

To byl ale nesourodý celek, jako už dlouho nepamatuju. Ze sympatické komediální části se z filmu najednou stává drama, končí tlačením na pilu a najednou klik... Trapný konec, ale vcelku očekáváný. Za solidní začátek, jeden výborný vtip (Wolverinův podivnej bratranec) a Kate dávám za dvě. PS: Fuck off Hasselh off. ()

Honzick

Pro mě je Click naprůměrná komedie s dobrým hereckým obsazením - hlavně koukání na Kate Beckinsale nikdy neomrzí:)..První dvě třetiny filmu se nesou v komediálním duchu, z nichž pár vtípků bylo opravdu vynikajících a druhá část moralizuje na téma ,,Rodina je ze všeho nejdůležitější,, V tomto okamžiku vždy přichází utrpení a ani zde to nebylo nic zvlášť koukatelného ale přežil jsem to a musím říct že jako celek hodnotím tuto komedii silnými třemi hvězdami :-) ()

noby

Značně typicky moralistní, ale umí překvapit, konec typické klišé, ale stejně mě to dneska nějak dostalo. ()

Orthank

Prekvapenie sa konalo. Náhodne zastihnuté vysielanie v televízii si zobralo svoju daň a ja musím povedať, že takýto Sandler sa mi páči. Pekná kombinácia romanticko-komediálnej linky s malou hŕstkou vydarených vizuálných efektov. Zaujimavý námet mohol síce ešte pritlačiť na gagoch, podobne ako problémy s meteorizmom do "šéfovej pauznutej tváre". Aj keď som sa niekedy zamýšľal, ako mohol niekto taký ako Michael zbaliť kočku s tvárou Kate Beckinsale, spolu s úžasne šialeným vedcom(?) Chyrtopherom Walkenom sme boli aspoň dvaja, čo si kládli podobnú otázku. Aj keď nám dej nevysvetlí všetko, a sem- tam logika musí pribaliť nejakú tu barličku, snažia sa tvorcovia ozrejmiť a vysvetliť všetko, čo vysvetliť možno. Nuž a k tomu všetkému to strihnúť pri smrti starého zmárneného Michaelovho života tesne pred koncom, a bolo by to možno aj za 5 žiarivých. To by však Klik nesmel byť komédia s obligátne poučným, aj keď pre dnešnú dobu veľmi aktuálnym záverom. ()

Pretender

Tento film je trochu jako prdel. Dělí se na dvě půlky. První půlka je komediální, ale někdo se za tu hodinu nemusí zasmát ani jednou. Každopádně ja mám ''sandlerovky'' rád, takže jsem se celkem dobře bavil. No a druhá půlka spíše moralizuje a pohybuje se na hranici dramata, kde máte slzy v očích nad beznadějností hlavní postavy. Takže kdybych to měl shrnout, film mi přišel jako nádherná ženská prdelka a tu si nechám vždycky líbit...''Ben... family... always comes first... '' ()

dopita

Buranskej humor Adama Sandlera mě nikdy nevadil, jen si pořád říkám, kdy se pokusí o něco na vyšší úrovni. Tentokrát se o něco takovýho pokusil, ale co se mě týká – neuspěl. První polovina filmu je typická sandlerovština, zápletka s ovladačem kterej řídí život není moc objevná, ale je celkem zábavná a bavilo mě to. I když natahování a všelijaké různé deformování Davida Hasselhoffa, nebo barvení vlastního ksichtu mě nejen že nudilo, ale i votrávilo. Druhá půlka se posouvá k podivnýmu sci-fi, kde se moc humoru nevyskytuje a z filmu se vlastně stává drama. Drama kde jde o to, že rodiný hodnoty jsou nade vše a honba za mamonem nepřináší nic dobrého. Budiž, ale nějak mě to všechno dohromady nesedělo. ()

pavlikv

Tržby v USA za první víkend: 40 011 365 $ (3749 kin) Tržby v ČR za první víkend: 1 154 543 Kč Diváci v ČR za první víkend: 9 358 diváků Náklady na výrobu: 82 mil. $ ()

Ripley

Proč se musí v téměř každé americké komedii prdět!Strhávám 10%.Nicméně,už jsem se dlouho tak nezasmál.90%. ()

Michalechal

Nikdy bych neřekl, že tomuhle filmu dám 4 hvězdičky ... A to jak kvůli příběhu tak i cca první půlce filmu, kdy jsem si říkal, že jsem větší blbost dlouho neviděl. Ale film pak dostal správnou jiskru a musím říct, že takový "předzávěr" byl i na husí kůži :-) Zkrátka příjemné překvapení. ()

Merkin

Zezačátku skvělá věc, promyšlená, originální, ale jak stopáž kráčí kupředu, příběh se stále zaplétá, vše se zdá tak nějak zbytečně překombinované a nakonec byste nejraději chopili ovladač a zmáčkli STOP(tady filmaři nedomysleli dopady-sledování snímku není život, divák kliknout může). Vydržet do konce se dá, ale první polovina výrazně převyšuje druhou svou plynulostí, klidem a vtipem. Druhá je příliš click click click.... ()

Hanys_

"Líbí se mi, co tady Sandler říká, ale jak to říká, už tak zábavné není"..(kdybych měl parafrázovat známý výrok). Chvilkama to prostě skřípe, ale všiml jsem si toho pořádně až napodruhé. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky