Bennyseq

Určitě bych dal víc, ale podle mého názoru to chtělo udělat celý film jako totální komedii a nebo naopak drama. Oba tyto žánry mi v Clicku nějak nesedí, přesto na odreagování to ujde. ()

milanhanic

Skvělá kombinace komedie a drama, smíchu a slz smutku. Opravdu úžasný film, kdy si člověk chce vše usnadnit a pak na to doplatí, nakonec si uvědomí chybu. Tento snímek mne opravdu velice zaujal. ()

DoubleJo

Tato komedia podla mna vysla. Bavil som sa vyborne, dokazal som sa z chuti zasmiat a pri tom to nemalo 100x otrepany pribeh. Adam Sandler je podla mna dobry herec a Kate bola ceresnicka na torte. A pan Walken si zahral fakt skvelu rolu. Urcite odporucam. ()

Pitryx odpad!

Nesnáším chlapy, kterým je práce milejší než vlastní děti. U mě je takový chlap prostě debil. Už proto mne film iritoval od samého počátku. Absolutně mne ničím nezaujal, ani dějem, ani triky (které se objeví jen sem tam). Protivná mi byla postava hlavního hrdiny a prostě vše ostatní. Také protinesmyslem s ovladačem. Tohoto nápadu se měl ujmout někdo jiný, jistě by jej využil lépe. Nepochopil jsem, zda mělo jít komedii. Hluboce podprůměrný film k nedívání. Odpad. Nova270210 9854/10502 ()

Stejšn

Jak normálně Sandlera moc nemusím, tak u toho jsem místy vyprskával smíchy. Škoda že Walken nedostal víc prostoru. ()

Renie42

Zrpvu film plynul pomalu a příjemně, ale jakmile dostal do ruky ovladač, stal se film chaotičtější. Skoky o rok, o deset let a více, to bylo i na mě moc. Možná má film v sobě poselství, abysme zpomalili a na první místo dali rodinu a pak to ostatní. Hodně se mi líbil pes se svým žlutým kačerem :-) a Hasselhoff se mi zdál více oslizlejší. ()

Hookah

Na začátku je to dobrá komedie, ale pak už je to fakt divný. Vím, že Adam Sandler umí opravdu lepší komedie než je tahle. Nechci nikoho naštvat jastli se to někomu líbilo ale opravdu je to strašná komedie, i když znám horší. ()

Bendiys

Myslim si, ze vtipne to bylo vice nez spousta filmu, ktere se honosi titulem komedie. K tomu zajimavy namet a pribeh rovna se prijemny snimek... ()

Lyriq

V několika pasážích dovede slušně pobavit, ale že bych celou dobu ležel smíchy, to se říct nedá. Ale tenhle film si mě totálně získal dojemným koncem. 75% ()

nejmka odpad!

Fyzicky mi ubližovalo se na tenhle film koukat. Ze začátku to byla klasická sandlerovská příšernost, na kterou člověk musí mít pevné nervy tak jako tak, ale později už to prostě nešlo. Pokud jste u toho brečeli, můžu se k vám přidat. Mně, ale nezasáhl ten "srdceryvný" děj jako spíš to, že tohle vůbec může někdo natočit, co hůř - že se to někomu může dokonce i líbit. Přeju si svět, ve kterém Sandler neexistuje. ()

rob_troy

V podstatě jen další Sandler - můj oblíbený - který bohužel nedostal nijak extra vášnivou roli v nijak extra vášnivém filmu. Konečná myšlenka - ten ovladač bych bral. ()

Pavel666

Parádní film, kterej se mi moc líbil a adeptem na pět hvězdiček byl už téměř od poloviny a tuto pozici si udržel až do konce i přes trapnou hlášku Christophera Walkena, když řekl :,,Jsem anděl, anděl smrti.´´ ()

pe3czech

Část publika ráda si libuje v rozplétání složitého příběhu a nachází v něm hlubší poselství. Jiná část publika raději nenáročné komedie. Pokud chcete říct něco hlubšího druhé zmíněné skupině diváků, co uděláte? Natočíte Klik - život na dálkové ovládání. Jsem rád, že existuje takový film. ()

Jerrysus

Od celého filmu jsem čekal něco víc, ale Sandler mě dost zklamal. Na snímek se člověk vydrží dívat jen proto, aby zjistil co bude dál a kdy už to hrozné trápení skončí. Rozhodně lze pochválit snad jen nápad s ovladačem, který vám dokonale změní život, ale jako film to u mě valný úspěch nesklidilo. Opravdu jen občas se pobavíte, ale i přes to si po filmu řeknete, že se dal volný čas strávit i jinak než u téhle mírně bezduché komedie. ()

elleyne

Adam Sandler je dobrý komediant a tento film s ním mám opravdu nejraději. Film mě rozesmál i dojmul k slzám a to dokonce v několika pasážích. Zamyšlení je sice prvoplánové, ale to mi vůbec nevadí. ()

hiding

vyděl jsem ten film snad 5x a i na po páté mě konec dojal. Škoda jen že do toho nedali více efektů. Ale u takového typu filmu si zas člověk nemůže stěžovat na rodinné chvíle. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky