Dashia5

Zajimavý film s dobrým koncem. Líbilo se mi to ke konci už sem si myslela že to dopadne špatně ale nakonec to mile překvapilo. Trošku mi to přišlo zdlouhavé. Adam se pro tuto roli hodil skvěle.. no mě teda určitě nesklamal. Na druhou stranu je to ale děsná kravina to už nemohli vymyslet něco lepšího?:D Sandler a jeho smysl pro humor nesklamal bylo to sem tam vtipné. Dávám teda 4 hvězdičky... ()

Dzejna35

Jako odpočívačka fajn film. Klidně bych si to pustila znova, což je asi dobré znamení, ovšem je to prostě klasická americká fantasmagoria. Pustila bych si to třeba kdybych byla unavená a nevadilo by mi že bych u toho usla. Velké plus dávám za Adama Sandlera. ()

blondboss

Jeden z mojich najobľúbenejších filmov vôbec. Tento film ma chytil za srdce už len svojou myšlienkou a tým, že zo skvelej pohodovej komédie sa nakoniec vykľul srdcervúci záver. Mám rád Adama Sandlera a jeho hlášky, takže tomuto filmu som nemohol dať iné hodnotenie ako 5 hviezdičiek. A keď k tomu pripojíme krásnu Kate Beckinsale, tak nie je o čom. ()

Mikecat

Jeden ovládač a uľahčí ti celý tvoj život, až keď umieraš, zisťuješ, že ti celý pretiekol pomedzi prsty a neužil si si ani života, ani rodinu, priateľov - len sa ženieš za prachmi, ťažké chvíle pretočíš - a je to...ale nieje to také jednoduché... ()

elanista1

Jedine kvoli Hasselhoffovym sekretarkam nelutujem, ze som to pozeral.Moderna klasicka americka pseudokomedia, ktora ma proste nedokaze nie len ze rozosmiat, ale ani vycarit nablbly usmev ani jediny raz po celych sto minut, tak to uz asi fakt nieco nie je v poriadku.Najviac zabavy /teda vramci filmu, co je myslene asi tak-kde som sa najmenej nudil/ som prezival zrejme pri posuvani sa priestorovocasovym kontinuom, ale inac som zival a zival. A zaverecky patos je trapny a nezeriem to. Asi by som fakt mal prestat pozeravat taketo filmy. ()

KERUOCOK

Komedie, u které vždycky bulim jako malá holka, a hned po té co rozdejchám jednu dojemnou scénu a lehce se pousměji přijde zas rána, která mě pošle do společnosti kapesníku... Nápad velice zajímavý a myslím, že i pěkně zpracovaný. A obsazením Adamam Sandlera flmu jen pomohli. Vřele doporučuji :) ()

Dextwer

Komedie pro chvíle nudy a nepohody. Adam Sandler je komikový herec, který umí diváka rozesmát. Zajímavý nápad a pěkné zpracování. Vždy se od srdce zasměji. Zajímavosti: * Zpěvačka na Benově svatbě je Dolores O´Riordan z The Cranberries * Hlavní části filmu se odehrávají v letech 2006, 2007, 2017, 2023. Při návštěvě roku 2023 vidíme v televizi Věž svobody, která stojí v New Yorku místo tragicky zříceného World Trade Center. Podle nejnovějších plánů má však připravovanou stavbu tvořit jen jedna věž, ne dvě jako ve filmu * Jako princ Habeeboo se ve snímku objeví Rob Schneider, jenž hraje ve většine Sandlerových filmů. Moje hodnocení: 60 % ()

kobras5

Byl jsem příjemně potěšen tímto filmem a to z jednoho prostého důvodu - dokázal mě dojmout k slzám. Kdyby takových filmů bylo hodně, pak bych byl naprosto spokojený, takhle sem tam něco shlédnu, co má na mě takovýhle efekt, jenže je to opravdu výjimečné. Naposledy tomu tak bylo u filmu Má mě rád, nemá mě rád. Příběh až na pár zbytečností byl velmi povedený, vtípky zaujaly a celkově na mě snímek působil pohodově. Skoro pořád bylo něco zábavného, čemu se bylo možné zasmát a to je jedině dobře. 70% (viděno na DVD). ()

Mikakel

Parádní film,který je vtipný a ukazuje co se může stát pokavaď budete více času věnovat jen práci než rodině. Smál jsem se,bavil jsem se, a jsem rád že nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo!! :) ()

ShortyIC

Vynikajúca komédia, ktorá je celkom originálna. No toto môžem povedať len o prvej polke filmu, potom som sa už kúštik nudil. Výkon Adama Sandlera ma neprekvapil, pretože splnil to čo som od neho čakal - skvelú zábavu a veľa vtipných scénok... ()

7suede7

Ako celkom zaujimava myslienka,avsak dialogy,alebo celkovo scenar zle spracovany. Ku koncu to bolo ako tak pozeratelne,ale inak nic moc. ()

Crybaby

Pre mňa je tento film niečím výnimočným. Prvýkrát som ho videl asi pred troma rokmi a čím ďalej tým ho mám radšej. Nie kvôli tomu že je svojim spôsobom tak jednoduchý, ani tým klišé scenárom či Sandlerom v hlavnej úlohe. Je to ľahko pochopiteľný, skvelo prevedený fantasy príbeh ktorý ma zaujal asi najviac zo všetkých Sandlerových filmov. 9/10 ()

MIchael90

Od americké komedie jsem nečekal moc, ale byl jsem příjemně překvapen. Ani ne tak vtipem (jsou zde vyloženě až trapné pokusy o vtipy, jen několik je vydařených), jako samotným příběhem, jeho dějem a také herectvím Adama Sandlera a krásné Kate Beckinsale. 4/5 ()

Domas88

Přijde mi nedoceněný.. Stejně jako Kurz sebeovládání.. Kate Beckinsale, Adam Sandler a na záda jim dýchající Mitch Buchannon (jejda pardon David Hasselhoff :))) Nemá chybu prostě :) ()

Marty_cz

Prakticky stejný typ komedie jako většina filmů kde hraje Adam Sandler. Film byl zábavný a nejvíc se mi líbil překvapivý konec. ()

a0001

Tak v prvom rade slabá komédia. Začiatok fajn, ale postupne s prímesou umelých chemických sladidiel, ktoré majú útočiť na city diváka a spôsobiť srdcervúcu nostalgiu, ktorá pôsobí viac umelo ako sacharin robia tento celý snímok nestráviteľným. ()

lobo87

Trošku netradičný film s Adamom Sandlerom. Malo to silné momenty (scéna pred nemocnicou), guilty pleasure (Hasselhoff), ale aj trápne pasáže (Sandler ako tučko). Všetky mínusy filmu však u mňa vyvažuje krásna Kate Beckinsale. Mortymu sa vôbec nečudujem...65% ()

Nikitoss95

Jedna z mých oblíbených komedií, se super nápadem,a to ovladačem,který změní váš život. je tam řada vtipných scén, asi nejvíc jsem dostal záchvat výtlemu ze scény,kdy Michael ( A.Sandler) zastaví čas ovladačem a vší silou si prdne do ksichtu svýmu bossovi (D.Hasselhoff)... Katarze je sice velmi smutná,ale konec bude zjevný ( takový to n způsob,když se hrdina probudí,že celej děj filmu se mu vlastně jen zdál) ()

Kinotip

Velmi dobře zvolené téma a skvěle zpracované. Tento film donutí k zamyšlení nad životem. Mít moc přetáčet určité nudnější kapitoly v životě zní opravdu skvěle, ale když se vám tyto kapitoly přetáčí neočekávaně, tak už to není tak skvělé. Jediné, co mi u filmů opravdu vadí je, když už asi po 5-ti minutách je jasné, jak film skončí. V tomto případě to nebylo přímo jasné, jen kvůli drobnému detailu mi došlo, ze je to jen sen a to, že ve snu se nezvedal z žádné postele, ale rovnou přicházel uličkami, bylo to pro mne zarážející. Proto jsem celkem očekávala, že to bude sen. Jinak je to originální nápad a velmi kreativně a vtipně zpracovaný. Tímto filmem se snaží autor pravděpodobně ukázat, že je dobré mít radost ze života. ()

AndrewNewman

Práve týmto filmom ma Sandman zaujal a aj keď to nie je na čistých 5 hviezd, prižmúrim oko kvôli tomu, že ak by tento film nevznikol, o Sandlerovi by som zrejme ešte dlho nevedel. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky