Nezkrotný Prcek dokázal popudit proti sobě a adoptivnímu tátovi Benovi všechny sousedy z blízkého i vzdáleného okolí, ale také vyštvat z manželství jeho ženu Flo. Obyvatelé Cold River je přinutí opustit městečko. Najdou si jako nový domov Mortville, který se sice zdá jako perfektní místo k životu, ale také má své zvláštnosti. Například naprostý nedostatek svobodných mužů a drtivý přebytek vdavekchtivých žen. Sotva se oba zabydlí, už se před dveřmi jejich domu začínají mladé ženy stavět do fronty, aby se pokusily nového muže získat pro sebe. Je jasné, že až poznají Prcka, fronta rychle prořídne. Zatím má Ben pocit, že by se měl znovu oženit a najít pro syna novou maminku. Vydá se proto na zkoušku na několik schůzek, které Prcek stylem sobě vlastním sabotuje. Navíc se ve škole seznámí se spolužačkou Trixie, která je ze stejného těsta jako on... (TV Nova)

bouncer

Tento film si pamatuju ještě z doby, kdy jsem byl prcek a začala éra videopůjčoven. Vím, že jsem se u toho dost nasmál, i když dnes už bych tak nadšený určitě nebyl. Ale jako dítěti mi takový humor bohatě stačil (třeba pes se zácpou ake konci jeho obrovský exkrement...ehm). Každý byl někdý malý, ne? A já si zrovna tehle "skvost" docela pamatuju, což u mě není běžné. Tak proto dávám 3*, i když to je přehnané. ()

sidzej

málokedy sa mi stáva že nejaké decko nemôžem vo filme vystáť ale tento malý lotor mi išiel celý film riadne na nervy! strašne nesympatický harant. A ten dej okolo neho......skrátka úbohosť, ktorú ešte tromfla odpadová trojka ()

Colonist

Je až k nevíře, kolikrát se v tomto filmu objeví slovo "prdel" a o drsný fekální humor a tělesné vyměšování všeho druhu zde také není nouze. To jen dokazuje, že to není tak úplně obyčejný rodinný snímek pro mladší publikum. Jinak je to ale hrozná blbina. Slabší tři hvězdičky, první díl je sice neoriginální, ale lepší. ()

peto12

I druhý diel úspešneho filmu Problem child bol tiež dosť zaujímavý, lebo tiež v druhom dieli ostal ten herec, čo v prvom dieli. Zaujímavé bolo, jak sa všetci dovracali na detskom kolotoči. ()

lakikaki

Trochu iné, ale aj tak dôstojné pokračovanie. Platí tu všetko čo som napísal u jedničky - podpriemer, ktorý ma pobavil aj po desiaty raz a rozhodne nie naposledy. ()

WolfR

To samé co jednička, neskutečně otravné dětičky, ale do jisté míry zábavné a koukatelné, 2 hvězdy. ()

chelseaman22

Tak tu máme opět Prcka, jež svou hyperaktivitou a vskutku "prapodivnou" povahou nedá nikomu spát. Nejvíce jeho vtípků (jako obvykle) je mířeno na "nebohého" otce či kolektiv ve škole. Bohužel závěr filmu je až moc dětský. 50% ()

nevermore

ty triky jsou strašně prokouknutelné, herci přehrávají nebo pro jistotu neumí hrát vůbec, přesto je tam pár světlých momentů a nenudí to. ()