Nakash

Nejde jinak, než plný počet hvězd. Ústřední trojice je bezchybná. Tolik vtipů najednou nedostanete prakticky ani v žádném sitcomu. Navíc jako v jediné "moto-show" se nebojí říct pravdu o tom, co si o autě myslí. .Top Gear už dávno není pořad jen o autech. Pánové se nebojí píchnout do vosího hnízda. Ať už se jedná o politická, sociální nebo "ekologická" témata. Velká pochvala patří pánům také za vybírání zajímavých hostů. V posledních sériích se čím dál častěji ukazují i hollywoodské hvězdy. Málokterá show na světě má totiž takovou sledovanost a hosté ví, že lepší reklamu si udělat nemohou. Škoda jen českého předabování. Prima Cool systematicky zabíjí humor v kvalitních seriálech a shows. Pokud si chcete Top Gear opravdu užít, tak jedině v originálním znění. ()

cirkulace

Top Gear. Neskutečně parádní seriál smrdící spáleným benzínem, sršící vtipem, šarmem, britskou elegancí. Pravděpodobně nejlepší trio moserátorů na světě. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Jedna radost poslouchat jejich rady, hlášky a recenze na auta. Navíc to není jenom show o autech. Celebrita v cenově dostupném autě často potěší a navíc výlety do auty neprobádaných končin, jako je Botswana, Severní pól. Prostě show o autech a vlastně o všem, co se točí okolo motorismu snad nelze udělat lépe a vkusněji. Znám spousty lidí, co se na Top Gear dívají, a přitom je vlastně auta vůbec nezajímají. Já osobně se považuji za velkého fanouška Top Gearu a znám nazpaměť snad všechny díly. ()

Bornd

Viděl jsem většinu speciálů a pár normálních dílů a myslím, že jde o opravdu skvělý seriál. Auta mně sice moc nezajímají, ale třeba u těch speciálů fakt žeru to dobrodružství. Nejlepší speciál podle mně Bolivijský a Vietnamský. Škoda, že ty normální epizody jsou trochu nudné. ()

HennessyVSOP

Co se automobilů týče, tak je Top Gear bez konkurenční. Jenže on je téměř bez konkurenční i co se zábavných pořadů týče. Tohle spojení je pro muže asi geniální a i u žen bych si tipl, že Top Gear boduje. Auta jsou buď rychlá, nebo šílená, nezkoumá se u nich spotřeba, ale spíše schopnost jízdy bokem a v dílech nechybí ani nějaká šíenost stylu hod autem ze skály na terč... Moje srdcová záležitost. ()

TheMe

Jak já vždycky skoro pláču smíchy, když Jeremy a spol. vymyslí nějakou hovadinu a co hůře - když ji uskuteční... :-) ()

HrabeKrvesaj

I přes to, že nemám ani řidičák a řídil jsem všeovšudy pár škodovek a chevy, tuhle záležitost mám ve veliké oblibě. Každopádně takhle by se měl dělat pořad o autech, je to zatraceně zábavné, zajímavé i poučné (aneb nikdy si nekupujte karavan a nedejbože abyste s ním vypadli na silnice)...pro všechny, co mají místo krve vznětlivou látku, i pro ty, co v autech vidí zbytečné a nedostupné škatule - must see záležitost. ()

janulin123

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May ...myslím, že víc už netřeba dodávat. Důkaz toho, že i pořad o automobilech může vyvolat záchvaty smíchu .... ()

Nominant

Čo by si viac mohol taký automobilový nadšenec ako ja priať, než je tento program. Samé autá všetkého druhu, ktorý je doplnený hláškami trojice moderátorov, ktorí sa stále hádajú a jeden druhého podpichujú - Jeremy, Richard, James. Podľa môjho názoru, je to najlepší program o autách a chcel by som vidieť niekoho, kto je proti. Jednoznačne - 5*. ()

Trilobajt

Někdy naprosto ztřeštěný parádní díl a někdy naopak docela nuda... Nicméně když je čas tak se rád mrknu, i když osobně nerozeznám trabanta od ferrari. Ale za to tvůrci pořadu nemůžou, že jo? ()

Merenre

Nejdražší, nejluxusnější, nejrychlejší a další nej... auta v roztodivných situacích. Pokud stojíte o seriozní porad díky kterému byste si vybrali rodinné vozítko s optimálním poměrem cena/výkon, tak budete asi zklamaní, ale jinak je to nářez. ()

peaceNwar

Nepaci sa mi ako sa opica Jeremy neustale snazi glorifikovat dinosaura tohto veku, internal combustion engine, ale auta ako take mam rad a nie som az taky eko fanatik aby som nemohol pochopit, ze sa vo vsetkom da najst nieco dobre. Ako chlapec v dusi zboznujem auta. Brane s odstupom je to velmi zabavny program, ale urcite to netreba brat ako seriozny motoristicky ci hociaky program. ()

Mikolkator

Jeremy Carkson , Richard Hammond a James May dajte týchto troch dokopy pridajte k ním auta a Stiga a dostanete najlepšiu TV reláciu na svete. Každá časť je EPICKA a kvalita sa každou sériou zvyšuje. Moje Najobľúbenejšie časti : Bolívijský a Africký špeciál PS: Nepozerajte to zo slovenským dabingom ! ()

Tuty

Mám raději věrohodnější typy pořadů o autech a tak jsem kdysi ke sledování pořadu přistupoval s jistou skepsí. Když jsem ale dal těm třem "motoristickým odborníkům" šanci, zalíbilo se mi to. Jo, občas si říkám při nějakém uchylném testu, že si auto hodnocení na základě toho, jestli se s ním dobře hází do dálky, hraje fotbal, dá se za jízdy v terénu provadět tetování zad nebo jestli zvládne jednu z dalších "vědeckých disciplín" tolik oblíbených zejména u Jeremyho Clarksona. No dobře, znalosti si člověk může doplnit v jiném pořadu. Kde jinde ale uvidíte závod obojžielných aut přes kanál La Manche? Závod mezi rychlovlakem a autem, mezi horolezci a auty, výstup Toyoty Pick-up ke kráteru sopky, závod aut za 1000 dolarů napříč Severní Amerikou? Závod na silnici s nejvyšší nadmořskou výškou, kde je vzduch tak řídký, že auta ztrácejí svůj výkon? Jedině v Top Gearu. Dobře jsou zvoleni i současní moderátoři: Línej starej Jeremy "more power" Clarkson, jeho mladistvější verze v podobě Richarda Hammonda a James Brzda May, kterej má pořád jenom smůlu a dělá si to sám. Moje oblíbené epizodky: stavba limuzín, Bolívijský speciál, Botswanský speciál, Zničení Toyoty Pickup - neuvěřitelné a samozřejmě veškeré další závody a speciály... Je to prostě zábava, stavba raketoplánu z auta Robin mi už přijde fantaskní přespříliš, obojživelná auta taky super díly... ()

O_Peki

Totálně trapná kokotina. Bez úrovně a jakékoli vypovídající hodnoty. Ale asi jsem jen nepochopil smysl pro humor pana Clarksona. ()

belinko

Ako človek, ktorý nemá vodičák, vždy bol na hudbu a na filmy, preto všetky peniaze míňal tam (a nie ako väčšina mladíkov, ktorý sa nevedeli dočkať 18. roku života a túžili po vytunenom aute s nadupanými reprákmi) ma nikdy moc nebrali autá, ale tento dokumentárny seriál dokázal vďaka svojmu humoru aj tak silného nefanúšika áut ako som ja zaujať a dokonca niečo naučiť. Nikdy ma pohľad na auto nevzrušoval a asi ani nikdy nebude, no ich britský prchký humor je dôkazom toho, že dá sa zaujať aj takou témou, ktorá vás ale vôbec nezaujíma a obkľukami, humorom a stupidnými testmi divákovi vsadiť do hlavy svoj názor na auto, ktorý keď náhodou niekomu niekedy povie, nikto nebude chápať odkiaľ má taký pohľad, keď je to vlastne kretén, čo sa do áut nevyzná. Áno, nevyznám sa do áut, no vďaka Top Gearu o autách dosť viem, hoc som nechcel - minimálne za toto si títo chalani zaslúžia môj hlboký obdiv a plný počet bodov. Kvalitu znižujem, nakoľko nový Top Gear (bez trojice Clarkson, Hammond, May) už nie je ono a nikdy nebude. Vival la Grand Tour! (ich nový seriál na amazon) ()