Prázdniny pana Beana

• Velká Británie Mr. Bean's Holiday (více)

evapetra

Trošku, pravda, přidávám, je to tak na tři a kousek, ale zase má tento výlet pana Beana daleko k propadáku, kam ho tlačí zdejší hodnocení. Příjemná prázdninová pohoda a dobrá nálada z tohoto snímku přímo kape a občas i tryská. ()

Sawy

Naprostá katastrofa!Takhle má skončit jedna z nejslavnějších televizníćh postaviček?Zasmál jsem se asi dvakrát a to možná přidávám.Atkinsona mám rád,Rodena taky,ale to nic nemění na tom,že tohle je pěknej hnus.10 % ()

Handle

No, mně se to moc nelíbilo. Samozřejmně, že Mr. Bean alespoň párkrát pobaví snad v čemkoli, ale tohle byla bohužel docela kravina, která mi přišla hrozně tuctová a dětská. Vše viselo opravdu jen na postavě Beana.. a jak by tento film dopadl bez něj, tak to si nechci ani představovat. Bohužel průměr, ale zase nemůžu říct, že jsem se nudil.. :) i když jsem se spíš usmíval, než se válel smíchy.. Čekal jsem víc. ()

codeas

Těšil jsem na tento film, a to je asi ten největší problém. Ve filmu se vyskytují už mnohokrát profláklé scénky, takže film jako celek vás nepotěší.. 2* dávám kvůli přijemné hudbě a herečce Emmy de Caunes ()

malylada

Celovečerní první Bean už byl velmi rozpačitý, ale pokračování je naprostý brak ala Kameňák. Opakující se gegy, které jsou tentokrát vedené do trapnosti v dementní nezápletce. Když k tomu připočítám trapnou video kameru, občasné skřeky pana Beana, tak si člověk uvědomí, že tuto látku nemá smysl patlat do celovečerního filmu. Jedna hvězda jen z úcty k legendě....... 2/10 ()

Hismael

Není žádné překvapení, že tam dialogy skoro nejsou. Co už ale nemilé překvapení je, že chování jednotlivých postav vůči sobě nedává valný smysl a vtipné scénky, na kterých Mr. Bean vybudoval svojí kariéru, jsou dost nepovedený. Jsou to jen takové nevtipné pokusy ve filmu. ()

Pink.Panther

Filmový formát Beanovi evidentně nesvědčí, to co funguje v krátkých televizních groteskách, tady nemá oporu ani ve scénáři - tento je vůbec asi nejslabším článkem filmu. Ani Karel to nezachránil, škoda, ale aspoň tam byl. ()

moviesfan

Oproti Největší filmové katastrofě jsem se tady bavil. Dokonce poměrně často. Nejvíce asi při stopování babety nebo co to vlastně bylo:)) Ale kino umí své. Doma už jsem to tolik ,,něžral". Hodnocení: 60% ()

jahol

Píšu poměrně rozsáhlá hodnocení, ve kterých si rád hraju se slovy... jenže... o co je těžší napsat takové hodnocení o filmu, který prostě není dobrý.. Vždycky jsem měl rád skeče mistra Beana, vcelku se mi líbil i celovečerní film o jeho americké anabázi a Atkinson jako herec mě pohladil na duši v hodně dobré Univerzální uklízečce. Ale co probůh bylo tohle? Ten pán, který vyhlížel tak svěže v roli reverenda je v "Prázdninách" prostě starý, dohání pitvořením to, co jeho gagům schází na vtipu, dynamice a originalitě. Film, který je koncipován jako souvislá smršť smíchu má tempo, to se mu nedá upřít, jenže to není tempo krásně vypracovaného snědého maratonce plného sil, ale tempo klopýtajícího v posledním tažení, zakopávajícího přitom o všechny možné vtípky, kterými v minulosti pobavil, rezignujícího na jakýkoli pokus ztvárnění psychologie hlavních hrdinů a vytvoření nějakého přitažlivého profilu, někoho, komu by divák mohl fandit a mít ho rád. A závěr filmu, který sice zdaleka není originální (o kolik úrovní byla po všech stránkách lepší a nápaditější Oscarová taškařice v Nielsenově Bláznivé střele), ale má v sobě přece jen nějaký potenciál, je scénáristicky i filmařsky odfláknutý takovým způsobem, že jsem se úplně zhrozil. Speciálním případem je pak role Karla Rodena, o jehož postavě se v MF Dnes píše pomalu tak, jako by neslezl z plátna, a který přitom o plátno zavadí asi v pěti scénách, z nichž žádná není delší než sedm vteřin. Nechoďte na tenhle film kvůli Rodenovi (jako jsem na něj šel zblbnutý ze lží novinářů já) a nechoďte na něj vůbec, pokud tedy zrovna nehodnotíte Kameňák pěti hvězdami.... ()

svik

Velice ubohé, Beanovský styl zde naprosto ztrácel svůj jinak skvělý půvab. Nesmyslné lanaření s videokamerou mi už lezlo krkem a vůbec celé mi to připadalo jako reklama na debilní filmeček,... ()

Marek1991

Zážitky z cestovania po Francúzsku s Beanom sú naozaj pekné. Emma de Caunes všetko vyšperkovala, kedže tu bola veľmi pekná. Sranda bola najmä v Cannes. Ja sa na ňom viem skrátka veľmi zabaviť. Vôbec som s tým nemal taký problém ako väčšina hodnotiacich. Bolo to iné, ale nuda to nebola, akurát mi tak ako filmy Vo štvorici po opici a Eurotrip pripomenie prázdniny a vyrobí úsmev na tvári, tie jeho ksichti sú nezabudnuteľné. ()

Crazer

Už ani nepoznávám starýho pana Beana. Všechno mi tady připadalo trapnější a více nafouknuté než tomu bylo u starých dobrých dílů. I první díl o panu Beanovi byl lepší než tohle volné pokračování. Neříkám že všechno bylo hrozný, ale občas jsem se jen pousmál místo toho, než bych se smál jako v minulosti. ()

El Pistolero

Mr. Bean se vrátil a – myslím si – splnil to, co se od něj očekávalo: pobavil. Alespoň mě určitě. Už to sice není úplně jako z dob geniálních seriálových skečů, ale stále je to tatáž „chodící katastrofa v tvídovém saku“; jen o něco starší. ()

corpsy

Mr. Bean je proste Mr. Bean a ja mu proste nemôžem odmietnuť dať menšie ako maximálne hodnotenie. Na to je až príliš zábavný. Skvelá komediálna road-movie s chuťovkovým Wllemom Dafoem. ()

Pishin

Myslel jsem si ze to bude bejkarna ale takova to teda ne_? S pritelkyni sme si rikali a ted tam urcite zapomene kufr, ted tam necha doklady...ted prijde o penize !!!STOP!!! ja na to nemam nervy a tak sme si pustili DEPARTED ....nejlepsi volba, ktera nas mohla napadnout. PS: Ani si nejsem jist zdali nekolkrat provareny frky budou nekoho bavit. Hlavne jsem nepochopil jake narodnosti byl ve filmu Karel Roden a jeho syn...mluvi tam francouzsky pote rusky a kdyz kolem syna a Beana projizdi Karel ve vlaku ktery tam nestavi tak nanej krici cesky_? Hlava me z toho teda mooc nebere... ()