Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

Trescha

Příjemná,svižná jednohubka,stylu-přemýšlej u mě a nepřežiješ:-) Statham drsný,Amy Smart blbá ale krásná,hlášky záporáků k popukání.... Nikdy jsem nekritizoval scénář,ovšem dlužno říci že tady už to škubalo uši i mě:-D ()

sakac

Celkom som sa na tom zabavil keď som to videl v Poľsku na nejakej poľskej stanici s ich dabingom prerívajúcim sa s originálnym a k tomu všetkému daboval všetky postavy jeden človek. To áno, bolo to zábavné, ale asi skôr kvôli tomu dabingu ako kvôli filmu. Inak je ten film dosť trápny, nevkusný a pripadá mi dosť Bčkovo ak nie ešte o radu nižšie. Za tú verziu s PL dabingom dám 2*. ()

Mark1983

Tyhlety filmy mám taky rád,ale dost se mi jak v tomto díle tak i v tom druhém líběj ty hlášky,u kterých se někdy musím smát.Ale nechtěl bych být v kůži toho,kdo se zastaví a umře.Brrr. ()

cajda77

Divák se připadá přesně jak praví název filmu - nestačí koukat kolem sebe. V bláznivé akční komedii, kde je hlavní cílem neztratit adrenalin v krvi..bláznivé...nesmyslné..ale proč ne. Člověk se alespoň nenudí! ()

Hrobař

Pekelně hustá jízda, šílená kamera, fórky s obrazem a grafikou, vhodně využitá reklama - google maps, energiťáky. Přínos pro žánr dle mého. ()

Mautinek

Ten konec je naprosto tragický - jednak zpracováním padání z vrtulníku, ale hlavně to volání přítelkyni a finální dopad na auto na zemi a odražení Stathama, jak kdyby byl z gumy... ()

mocart

Kdo nepochopil, nemohl se pobavit. Pro koho byl Statham "až moc drsnej" a "až moc zamračenej", "trapně cool", pro koho je ve filmu "až moc krve" a "až moc neskutečných scén", pro koho je film bez klasické antické zápletky špatný, komu vadí blbá teplákovka, komu vadí, že si to někdo s někým rozdává uprostřed čínské čtvrti za bílého dne před stovkami čumilů .... má prostě smůlu. Pro mě: neskutečná chechtačka od začátku do konce, báječná smršť gagů, superživé kamery, neskutečné nadsázky! Už teď to chci vidět zase!!! (To očko, které na konci mrklo, říkalo, že bude pokračování ... a ono jo!!!) ()

LUCIM

Jason Statham je pro mě novodobý akční hrdina. Opravdu každý film s ním žeru ve velkém stylu. Jedna z jeho velkých a skvělých rolí. ()

medveed

Super adrenalinová akční jízda, která si na nic nehraje a drží tempo od začátku až do závěrečných titulků. Potěšil i netradiční závěr filmu. Pro fanoušky Jasona Stathama - povinnost vidět :-) 85% ()

PepsonFikson

Zajímavý leč aš místy šílený film. Co stojí za zmínku je asi to, že příběh vůbec nezpomalí. Jediná klidná část je ta kdy šlape vodu v bazénu. Ale jinak je to adrenalinem přejetá akčňárna která si u mě našla místo. Já osobně to neberu jen jako bezhalou akce ale také částčně jako komedii z toho důvodu jak je to celé ulítlé. Našlo si to u mě své místečko a asi se něčeho podobného už nedočkáme. Takže za mě Palec hore. ()

Fatush1

Možná je to totální pí*ovina ale je jen málo filmů který mě takhle baví tak i přesto že si to ten film nezaslouží 5* :D ()

RomanBond007

Božééé, to čo je. Bláznivá komédia, to nieje. To je extra bláznivá komédia. To aby Chev prežil, sa musí dopovať adrenalínom, zaujímavé. Statham sa ukázal aj v inom smere, no žiadny prevrat nečakajte, stále má tú kamennú tvár. Super vtipy, efekty skvelé, takisto ako aj druhé pokračovanie. Možno by to chcelo trošku viac elánu a to porno tam mohli vynechať. Ale inak, fajn film, akurát pre dospelých, ktorý tie vtipy chápu :D. BEST Stathama. 85%!!! ()

Leo.DiCaprio

Zastaneš a neprežiješ sa naozaj na nič nehrá a podobne ako hlavný hrdina, aj divák vhupne rýchlo do deja. Akčné scény, popretkávané vtipnými hláškami a humornými vložkami, vťahujú do deja a teda spĺňajú svoj účel, ale napriek použitiu rýchlych strihov, ručnej kamery a zaujímavých perspektív, však nič skutočne inovatívne neprinášajú. Vo svojom žánri sa jedná o nanajvýš podarený kúsok, prinášajúci nielen non-stop akciu, ale hlavne zaujímavý zážitok z netradičného pojatia média. ()

elisabetha

Naprosto nesmyslná a nepochopitelná komedie, která měla spoustu zvratů a utíkala jako o život. A o to tam celou dobu vlastně šlo. O život. 88 minut uběhlo jako nic. Povedené. ()

Tuard

Tak toto bylo odporné. Jasona mám rád jak herce, ale toto bylo příliš. Konec filmu, to vážně? Víc adrenalinu Jasone. Obyčejný film, který více pobaví, než aby bylo více akční. Pouze za 3*. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize