Hry bez hranic

(pořad)
  • Francie Jeux sans frontieres (více)
Soutěžní / Rodinný / Sportovní
Francie / Československo / Nizozemsko / Velká Británie / Malta / Maďarsko / Česko / Portugalsko / Španělsko / Belgie / Švýcarsko / Západní Německo / Itálie / Řecko / Jugoslávie / San Marino / Tunisko / Lichtenštejnsko, 1965, 69-81 min

Zábavné soutěžní klání družstev Itálie, Portugalska, Malty, Švýcarska, Řecka, Maďarska, Slovinska, Anglie a České republiky ve známé mezinárodní hře. (oficiální text distributora)

rades

Jako malej jsem to naprosto hltal, dávali to někdy k večeru o letních prázdninách a my děcka jsme poctivě fandili a prožívali to. Když to nedávno reprízovali, znovu jsem se těšil, ale byl jsem zklamanej. Teď už jsem na to holt asi starej. Nostalgické 4 hvězdičky. ()

Loooba

Jak já tenhle pořad žral! Vzpomínám si, že to dávali v pátek večer a když jsme doma asi měsíc neměli barevnou televizi, která se nám rozbila, chodili jsme koukat k babičce s mým bráchou :-) Neskutečná nostalgie! Navíc ten měsíc, kdy jsme k babičce chodili, se stal rutinou a my pátek co pátek byli u babičky, koukali na Hry bez hranic, potom u babičky přespali a ráno šupajdili domů. Kolik mi to tak mohlo být? 12? 13? ... :-) ()

Minoka

Tahle nostalgie se vrátila jednoho léta před nějakou dobou. Bavilo mne to jako tehdá, zamlada. Nejsem si jistá, jestli by dnešní televize byly schopné takové hry, v takovém provedení uskutečnit. Tenkrát to prostě byla jiná atmosféra, nehrálo se tam (jak v dnešní době bývá zvykem) tak moc na ,,srdíčko,, a na ,,příběh,,. Sešly se prostě party lidí a hezky po Foglarovsku spolu soupeřily. ()

cendacarovny

Tak na tento absolutně úžasný soutěžní pořad bych malém zapomněl. Jako malý jsem viděl snad všechny díly dvakrát a vždycky s nadšením fandil našim. Škoda, že už se v této době nic podobného nevysílá. ()

Sindibad15

Trojlístek Pevnost Boyard, Český Bodyguard a Hry bez hranic jsem doslova hltal. Nedá se mu vyčíst nic negativního. Byla to pecka mezi pořady. škoda žeto už skončilo. kdyby to pokračovalo místo těch kravin co jsou dnes to bych zase bednu zapnul. ()

T.E.Elf odpad!

A co se vlastně hodnotí? Infantilní scénář, skvělé výkony neherců, nudné proslovy komentátorů ? Z výborných nápadů pro soutěže na mládežnických táborech nebo jen svěží recesi udělat mezinárodní soutěž je poněkud mimózní. Člověku je až trapně z nuceného humoru. ()

VN85

Jo to bylo tehdá ... když jsme byli malí či mladí a krásní, nebyla v tom žádná europropaganda a vítězili naši. Každý pátek ve 20:00 přilepení u televize a vzpomínám, jak brácha, který začal v roce 1995 studovat v Brně na střední, říkal tehdy na začátku září před tím finálovým dílem, že se v Brně povídá, že vyhráli. A co byste řekli? Vyhráli! To bylo radosti a pak to najednou skončilo ... PS: Co se týče toho výčtu zemí, tak tam jednou byli i Tunisani, místo Anglie býval Wales a účastno někdy bylo tuším i Španělsko. ()

Ctx

Zrovna koukám na reprízu na ČT3. Krásná nostalgie... Oproti současným hrám je nutné jim přiznat, že i s jednoduchostí se dá dojít k velké popularitě. I po letech prostě za 5*! ()

GrooteLulu

...po revoluci, po rozpadu republiky, ještě před prvními medailemi v hokeji a druhém místě v evropském poháru v Anglii, byly jediné triumfy a to zde na české televizi, coby jako děcko s celou rodinou a strašně jsem byl hrdej, že jsme "celou evropu" převálcovali.. byly díly, kdy jsme fakt neměli konkurenci... sportovně urcitě, co se týče designu scén a vtipů komentátorů, tak v tom jsme nejlepší nebyli, ale co si pamatuji, tak alespoň díl ze skanzemu s Dejdarem byl dobrej.... pro mě 5 hvězd, ještě i za znělku.. ()

Darabont a King opět spolu

Darabont a King opět spolu