snek888

T4xi jsem viděl v kině, na dvd a 2x v televizi. Po všech projekcích musím zvednout hodnocení ze 3 na 4 hvězdy, protože mě taxi stále baví. Od předchozích dílů je čtyřka docela ochuzena o automobilové honičky, na které se těšil snad každý fanda Daniela. Tento díl to ale bohatě vynahrazuje vtipem a komediálností. A jako komedie se řadí k těm lepším. Nikde není hluché místo, pořád tam někdo něco plácá a tak se vytváří spousta využitých příležitostí k humoru. Postavy docela dospěly, teda až na postavu generála, která začala spíše senilnět. ()

hazdrova

Akože neviem, čo máte všetci za problém. V porovnaní s dvojkou či trojkou to práveže malo stále rovanký rytmus a Žibér je bohovský stále svojím šialeným spôsobom. Podľa mňa to vôbec nie je na zahodenie, ak ste boli predtým fanúšikom taxi humoru. 3,4* ()

Prankster

Málo se lítá v autě a moc kecají. Na začátku pár dobrých a rychlých scén a konec - ten film by byl cool kdyby trval 45 min... Myslím že taxíků už bylo dosta je třeba vymyslet zase něco jiného z čeho vyrýžovat peníze... ()

Fanak

V rámci série Taxi slušný průměr, jinak celkem dost ohleděná zábava. Celkem slušní byli padouši a pár gagu bylo i vtipných, takže to nebylo až tak špatné. Ale podívat se na to ještě jednou by byla naprostá ztráta času. ()

Lembi

Škoda, že byl asi malý rozpočet, protože za celý film není žádná pořádná automobilová honička. Jinak výslechový metody jsou nářez. ()

pekas

Nojo, čtvrté pokračování. S čím novým může přijít? Čím ještě zaujmout? Je to těžké a žádný převrat se nekoná. Na druhou stranu průšvih, jak je zde mnohými popisován, se nekoná také. Průměrná nenáročná komedie, viděná ve správný čas a rozpoložení splní svůj účel. Já se vcelku pobavil. ()

HarlanWade

Od zajímavé a velmi vtipné akční podívané až k naprosto tuctovému, obyčejnému a přihlouplému akčňáku. Smutná, bohužel ale stále častější tendence filmových sérií. Tvůrcům už nejde o to pobavit diváka, ale o to, vytlačit ze známého a oblíbeného názvu ještě další penízky navíc. Pro diváky zbytečné, pro tvůrce ale sakra účinné a tak nám nezbývá, než se obávat pětky, či dokonce dalších pokračování. ()

Dinsberg odpad!

Emilian se definitivně změnil z nešikovného policisty v naprostého blba, který je otravný v momentě, kdy se objeví v záběru. Bohužel s ním Daniel tráví příliš mnoho čosu, takže ho nevidíme příliš za volantem. Jenže...právě to vytváří fenomén Taxi. Film, který postrádá svoji podstatu. ()

drim87

Celkově sérii Taxi mám rád, ale tento díl už je přeci jen trochu zbytečný. Je vidět, že nebyl velký rozpočet a odráží se to v minimální akci a jednoduchém scénáři. Nevím jestli tento díl vznikl kvůli fanouškům série nebo kvůli penězům jako reklama na novou 407čku, které si mimochodem stejně moc ve filmu neužijete. Taxi 4 stojí více na komisaři Gibertovi a Daniel mi přijde spíše jako vedlejší postava. I tak jsem se docela bavil a s krátkou stopáží Vás určitě nebude nudit. 5. díl už raději ne :) 60% ()

Toustovač

I když celou sérii docela můžu a považuju ji za obstojnou akčně-komediální zábavu, tohle už je bez skurpulí debilita. ()

Boudyy

Námět je sice ohraný, ale jednotlivé scény jsou vtipné a baví. Akční scény také nejsou špatné a tak si ymslím, že Taxi 4 je dobrým přírůstkem do série. Už začátek předznamenává klasickou taxi jízdu, tedy smršt´ dobrých hlášek, vtipných momentů a vykonstruovaných gagů. Bernanrd Farcy válí jako vždy a je dobře, že dostal oproti předchozím dílum více prostoru. Naceri tentokrát moc prostoru nedostal, zato se do dění více zapojil Montoute. Ústřední záporáci jsou taky fajn a i vedlejší role mě potěšily (Bouvet, Cissé). Celkově je to pohodová komedie, které by ale enškodila kvalitnější zápletka (sice je pravda, že na staré dobré náměty se lépe vymýšlejí komické situace, ale věřím Bessonovi, že by z toho jako profík vytřískal více). Já jsem spokojen. ()

zly.dvojce

Komisař "Tony" Gervais mě dostal. Bavilo mě to víc jak trojka i dvojka. Pro mě správný návrat k jedničkové ztřeštěnosti. ()

kubilov

Bohužel oproti skvělé dvojce a trojce propad. Jediným, kdo celý film táhne je jako vždy komisař Gilbert, ani Daniel a Emil už nemají tolik dobrých scén. S Djibrilem Cissém to sice tvůrci vychytali, ale od té doby už to prostě taková jízda není, srovnatelné s prvním dílem. ()

Brano

Tento diel nemá so svojím predchodcami okrem mena "Taxi" a hercov nič spoločné. Málo akčných scén, minimálna dávka humoru, slabý scénar, chabý dej a Naceri nám už zostarol. Najhoršie, že aj vďaka krátkej stopáži som sa ku koncu už aj trochu nudil. Najslabšie pokračovanie. Po prekvapivo dobrej trojke som čakal viac. ./50%/ ()

Berty00

No už je to štvrtý diel taxi a tak by sa čakalo niečo veľké no nič také sa tam neudialo no policajné búračky peugeotov nestrácajú svoje čaro a sú stále viac epickejšie... ()

subic

Pažout 407 a asi největší blbost ze všech. Ale někdy třeba za 10 let se na to znovu podívám. Nejhezčí je asi ten obleček, ve kterém na začátku dovezou toho belgického týpka v kleci. 50% ()