Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fretakata
  ***

  Myslim, ze film podhodnocujete, priatelia. Mozno je to tym, ze mate napozeranych vselijakychto avatarov... Rozhodne sa aj na tuto saxanku dalo pozerat. Mne zmes animovanych a zivych postav ani trocha nevadila, Par milych splechov ma rozveselilo. Ano, tento film to mal tazke, lebo prva Saxana bola jedinecna. Ale hlavne: je to film PRE DETI !! Mily a laskavy. Ja si o deti. ktore si film pozru, nerobim ani najmensie obavy.(11.6.2012)

 • frashmaker
  **

  Tak si tak říkám.. Ten film určitě nebyl zadarmo, ale ten scénárista? Co to bylo za člověka, prosímvás? Takový situace si vymyslím ve tři ráno po deseti pivech v noční tramvaji taky.. Ten film by téměř celý mohl vypadat dejme tomu úplně stejně, ale vyměnit slova... Nehledě na ty postsynchrony.. To by člověk zvracel. Jak je to možný? Efekty docela pěkný, docela zajímaví zkušení herci.. Někde se asi ušetřit muselo. Hodně velká škoda...(6.9.2012)

 • Jezinka.Jezinka
  *

  Už dlouho pozoruji tvé smyslné vnady, pravil hoch (třetí třída) své kamarádce Saxaně z 2.B. Králíček Hopsálek velký trhák ve světě dětské literatury v současnosti nebude (proč vlastně ne?) a rozlícená spisovatelka lezoucí hystericky do jednací síně, odkud ji její bratr soudce nechá vyhodit. Kladívka se v českých soudních síních nepoužívají už hezkou řádku let, ale ono to nemá být z minulosti. Malá Saxi objeví, jak si všichni pamatujeme, na mini upravené šaty své matky. I když zohledníme, že Saxaně bylo tehdy nějakých 18 a malé Saxi je asi o deset míň, jen těžko můžeme věřit, že by tu mini měla až na paty. Ale ono tohle je jedno v kontextu toho, že při dlouhém pádu studnou by dopadla mrtvá na dno a tam by se rozflákala do dost najemno podrceného karbanátku. Nebudu rozmazávat to, že draci tady vypadají jako hroši, kteří jsou součástí pouťové atrakce, je to jedna z těch povedenějších animací. Docela vtipné hlášky dávají tušit, že na scénáři se podíleli minimálně dva lidi a to jeden křečovitý osel, co chtěl být strašně cool a vtipný, jeho části tak jsou pro diváka něco jako studená sprcha, a pak někdo, kdo si z toho celkově dělal srandu a navzdory všemu do výsledného filmu nějaký humor i propašoval. Škoda, že se k tomu nenašel ještě někdo třetí, kdo by tam vpašoval aspoň zrnko logiky a divák by se tak něco dověděl třeba o pohádkové knížce, která byla hybatelem děje a byla mezi starými Saxaninými věcmi schovanými na půdě, kterou ale Saxana nikdy neměla. Byl by takový problém udělat to tak, že by kouzelné postavy jen za starou čarodějnicí chodily na kafe a malá je jednou stopovala? Nebo že by kouzlo bylo náhodou v normální knížce a ona si někoho přivolala jen tak?(27.12.2012)

 • Segrestor
  odpad!

  To bylo vtipné jako kýbl psích hoven. Jako když vezmete kýbl psích hoven a nasadíte si ho na hlavu a teď vám ty hovna tečou na obličeji, padaj kolem ramen, dosedaj na pupek a pleskaj po peršanu z Ikea všude kolem vás. S takovým kýblem plným psích hoven dosáhnete hned vyššího hodnocení na vašem domácím smíchometru a tak se pak dá tato ultimátní triková česká pohádka skvěle zvládnout.(7.1.2013)

 • Marigold
  odpad!

  Mamonářská nymfomanka, senil kálející na vlastní pomník, nechutná digitální kastrace všeho, co dělalo z Vorlíčka špičkového režiséra. Je mi hluboce líto všech, kteří s tímhle mementem porevoluční normalizace vkusu i morálky cítí jakoukoli sympatii. Film, na který by se neměl nikdo dívat - zejména děti.(16.9.2011)

 • - Ve chvíli, kdy je paní Laštovková (Naďa Konvalinková) v nemocnici, v parku před nemocnicí se objeví drak, který poté následně opeče plamenem několik buřtů a dá je jednomu kolemjdoucímu, přičemž Laštovková vykoukne z okna a tvrdí sestřičce, že viděla draka, jak opéká buřty. Drak však griloval buřty ještě dříve, než se podívala z okna. (SimonSomin)

 • - Jan Kraus odmítl roli psychiatra, kterého nakonec ztvárnil Ota Jirák. (rafix)

 • - 3D animace prostupuje až 60 % celého příběhu. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace