Maminčin mazánek

Jeffrey Manus žije ve svých 29 letech stále se svou matkou a toto soužití mu naprosto vyhovuje. Jednoho dne však jeho pohodlnou existenci nabourá nový maminčin nápadník, který si začíná přisvojovat více, než by se Jeffreymu líbilo. Jejich spor se vyostřuje a u Jeffreyho se začínají nečekaně objevovat známky dospělosti... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

cachanell

Diane Keaton mám ráda. Ale bohužel ani ona nezachránila toto dílko. Podivní mužští hrdinové - oba mladý i starší. V podstatě nudný film. Jen jeden okamžik mě rozesmál prostříhané kalhoty na zadku, tak to mě rozesmálo - ovšem snad jediný vtip tohoto filmu. ()

nocnimura

Ty dvě hvězdy pouze za Annu Faris, která byla zcela skvělá; jinak velké zklamání a promrhaný potenciál, který takovéto komedie mají ()

AliceWHall

Místy trochu nuda a nic moc divákovi nedá. 3* za Diane Keaton a Jeffa Danielse,jež předvedli super herecký výkon. Neoriginální ani nijak vtipné, ale neurazí ()

vlcekmirek

Po pravdě jsem nedokoukal. Neshledal jsem nic vtipného na rozmazleném parchantovi, který byl od začátku filmu zralý akorát tak na pár přes hubu a ani ,,chudinka ušlápnutá matinka" nebyla nikterak vtipná. U té mě spíš napadalo: ,,co sis vychovala, to máš, krávo!" ()