Reklama

Reklama

Návnada 2: Svádění

(TV film)
  • Kanada Decoys 2: Alien Seduction
všechny plakáty

Obsahy(1)

Student Luke a jeho kamarádi se seznámí s krásnými dívkami, které se je snaží nalákat k sexuálním hrátkám. Mladíci však netuší, že flirtují s mimozemšťankami, které se záhy mění v krvelačné bestie. (mcmira)

Recenze (17)

demented 

všechny recenze uživatele

Nadržané mimozemšťanky opäť útočia... Pojítkom oboch dielov je Luke Callahan (Corey Sevier) - hlavný to preživší študák z predchádzajúceho dielu. Tentokrát sa však presunul na opačnú stranu barikády a je z neho profesor. To ale neznamená, že nie je poznačený minulosťou. Terapia nepomáha, posadnutosť alienmi pretrváva, bohužiaľ nikto mu neverí. Dej sa točí okolo štyroch študákov - spolubývajúcich, ktorí uzavrú súťaž "Kto skláti viac študentiek do konca smestra". Do toho sa samozrejme primiešajú dychtivé, po oplodnení túžiace mimozemšťanky, ešte stále riešace závažný problém - "Ako nezabiť ľudského partnera pri sexe". Suma smárum - o chlp zábavnejšie a veslešie ako predchádzajúci diel, veľmi pekné mimozemšťanky (teraz nemám na mysli ich ľudskú podobu, ale to čo je podstatné, to čo je vo vnútri :) a vcelku vtipný záver. Menšie roličky tu majú aj Tobin "Jigsaw" Bell a Dina Meyer. ()

rollman1 

všechny recenze uživatele

Sexy pipinky jsou zpět. Druhý díl je o něco lepší než jeho předchůdce a to především díky až prcičkovskému nádechu a větší porce humoru. Jinak je ale vše stejné a tak jsme svědky sexu na sněhu, pěkných kočand a nějakého toho boje o život. Vrací se také jeden člověk z jedničky, ikdyyž jeho účast je mírně nelogická, ale nevadí. No, konec jako vždy úplně na prd, ale bylo to fajn. Ikdyž jsem se bavil víc než u dílu prvního nechám hodnocení stejně průměrné. Nejvíce pobavila scéna, kdy doktorka vletí do místnosti, tam uvidí mimozemšťanku a řekne jen: "Oni existují" a je úplně v pohodě :D ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Prcičková komedie s mimozemšťankami. Jednička mi přišla o něco lepší, i když v obou případech jde o slabý odvar Fakulty. Ve dvojce se až příliš mnoho povídá. Chapadla jsou fajn, ale obecně divní Kanaďani mohli přitvrdit - zatraceně, tohle kdyby točil Cronenberg...nojo, kdyby. Nulové gore, žádné tříštící se zmrzlé oběti. Mimozemšťani vypadají jako příbuzní Pumpkinheada, ale na druhou stranu oceňuji mechanické efekty. Prospěl by sestřih na polovinu. Ač závěr v márnici otevřel pokračování dveře dokořán, nejspíš doposud žádné nevzniklo, což nakonec nevadí. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Popravdě jsem si první Návnadu už vůbec nepamatoval a tak jsem si jí prostě musel pustit znovu. Abych si oživil paměť, o čem že to vůbec je. No velký dojem na mě neudělala a tak jsem od tohoto pokračování absolutně nic nečekal, no a ani jsem nic nedostal. Oba díly jsou téměř totožné – tedy hlavně co se kvality týče. Slabý scénář nedokázal téměř po celou dobu navodit alespoň trochu zajímavou atmosféru, což mi na tom vadilo asi nejvíce. Navíc Lando nepatří mezi kvalitní režiséry a tak jak se uvedl na začátku své kariéry, tak se to s ním táhne i dodnes. Vypadá to však, že si byl vědomý veškerých nedostatků, kterých se tu dá najít nespočet a tak sáhl po stejné „zbrani“ jako jeho předchůdce. Tou byl výběr několika pěkných (rádoby) hereček, aby alespoň něčím dokázal rozptýlit znuděné publikum. Polonahá děvčata jistě potěší hlavně mužskou část publika, ale je smutné, když je to jediný prvek, který je na filmu dobrý. Vlastně byli dva. Tím druhým bylo obsazení dvou známých tváří, alespoň do vedlejších rolí (Dina Meyer, Tobin Bell). Decoys 2 tak v mých očích rozhodně lepší než předchozí díl není. Nezachránil to ani návrat dvou „hrdinů“ z jedničky, kteří mi tu spíše jen překáželi. Snad kdybych se na film podíval v době vzniku, dokázal bych v něm najít zalíbení, ale dnes už se mnou polonahé holky ve filmech moc necloumají. Takže budu hodnotit úplně stejně jako předchozí díl. 20%. ()

peter12 

všechny recenze uživatele

Logicka uroven filmu je veľmi nízko. Aspoň, že v tomto filme boli sympatické postavy, myslím tým hlavne z radou nežnejšieho pohlavia. Lebo inač by bol film oveľa viac nestráviteľný. Lebo obludy tu veľa vody nenamútili, dialógy boli sprostučke ako i chovanie postav. Keby to vzal do ruky lepši režisér, mohlo to byt oveľa zaujímavejšie, ale nevzal a tak to dopadlo tak, ako to dopadlo. Jednotku som nevidel a neviem, či po tomto filme budem mať na ňu i niekedy chuť. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama