Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

john986

mezi romantickyma komediema je takhle pro me hodne blizko vrcholu...nenudil sem se, bavil sem se, uteklo to jako voda... prijemnej pocit u titulku... co vic si pro oddech a pobaveni prat. ()

Nicole32

Inšpirácia je síce ako z how i met your mother ale nevadí lebo prevedenie je skvelé.Herecké obsadenie je viac ako sympatické. Ryan Reynolds je na zožratie a hrá tu naozaj dobre. Abigail Breslin je moja najobľúbenejšia malá herečka, lebo je nielen rozkošná ale má aj talent. Herečkám ich úlohy perfektne sedia a verila som im každé slovo. Film, ktorý stojí za pozretie. ()

saillor

Jak jsem poznal vaši matku v úspornější verzi, která se vejde do jednoho filmového příběhu. Jediné, co bych milostným vyprávěním vytkla, je všudypřítomná politika, ale Ryan Reynolds je dostatečný fešák, abych zvládla ignorovat obličej Billa Clintona někde v pozadí. A společně s jeho zvídavou dcerkou napjatě poslouchala, kdo že z osudových lásek je její matka?A je to i ta pravá? ()

moommi

Příběh lásky a tak jasnej happy end. Ale proč, sakra proč nelituju, že jsem se na to vůbec koukla? Překvapil mě Reynolds, že ze sebe nedělá až takovýho šaška jako obvykle a děj ubíhal plynule. Vlastně jsem se do toho docela slušně zadívala. Na romantickou komedii hodně slušnej výkon, i když má pár much. Takže jestli se zrovna nemáte na co koukat, chcete se občas usmát a slabším povahám může i ukápnout slza.... tak si tohle určitě pusťte. ()

CrashONE

Tenhle film jsem si hned oblíbil. Skvělé obsazení, skvělý děj i soundtrack. Co víc dodat? 90% a více takových filmů. ()

Gibsn

Pozitivem filmu jsou ženské herecké výkony. Výjimečně mě okouzlila krásná Isla Fisher, svým sex-appealem opět nešetřila Rachel Weisz. :-) Naopak dolů tuhle stále nadprůměrnou a příjemnou "romantickou komedii" sráží jalový Ryan Reynolds spolu se svou filmovou dcerou Abigail Breslin, jejíž role je zase napsána až směšně nerealisticky. Dovedu si představit, jak autoři na její osvědčené dětské kouzlo spoléhali tak moc, až její na míru šitou rolí roztomile rozpustilé holčičky neváhali pohřbít celistvost filmu. Zajímalo by mě, které dítě by v takovém věku šťastně naslouchalo barvitě vyprávěným milostným eskapádám svého otce, kterému by pak navíc prakticky samo dohodilo náhradu za vlastní matku. Moje dilema mezi hodnocením tří a čtyř hvězd je tak vyřešeno s dodatkem, že ke čtyřce to bylo nejblíže jak mohlo, protože jinak jsem se u filmu příjemně pobavil. 70% ()

kverula

Další komedie (?), u které nevydržím sedět. Romantický kvíz o tom, s kým si "třicátník z Manhattanu" udělal dítě. Jsem v půlce filmu a ještě jsem se ani jednou nezasmála! Myslím, že bych měla změnit žánr, to už je tento týden podruhé. ()

kolly13

Přihlouplý americký příběh, zprvu zdá se. Finálně je ale lepším, než mnoho dalších, jednodušších. Konec jsem si, i když byl očekávatelný snad i pro méně bystré, po dlouhé době hodně přál. Ryan je přesto představitel plytké americké herecké školy a ženské mu, krom Rachel Weisz, bezmyšlenkově sekundují. ()

Flamik

Tydle Vánoce jsem viděl podruhý a pořád sem nadšenej. Nejde o komedii, ale to kouzlo, které film doprovází je neobvyklý a krásný. Myslím, že je to způsobeno hlavně střihy do "současnosti," kde se malá holka piplá v každém podivném slově, což jistou komičnost filmu dává, ale ta je z mého pohledu až na hoodně vedlejší koleji. ()

Tsuki003

Takový milý příběh, komedie pro pěkný večer. How I Met Your Mother ve zkráceném, trošku dětinském a naivním, Barneyho postrádájícím vydání. Ale stejně je to to lepší, co se v romanticko-komediální rybníčku dá najít. Není to Láska Nebeská, ale čtyři hvězdičky má možná jen proto, že to není s vánoční atmosférou :) ()

moriero

Forma zvítězila nad obsahem: celkem banální sentimentální příběh v neuvěřitelně poutavém a originálním hávu. How I Met Your Mother téma nikdy neomrzí. Reynolds je sympaťák, ale mezi námi (SPOILER!!!) fandil jsem nádherné Weisz, kterou bych za matku svých dětí klidně bral. ()

kikin01

Zasmál jsem se, pobrečel, poslechl super muziku pro dnešní den, užil si vyprávění, romantiku, a jdu pomalu spát s úsměvem na rtech. ()

rytir1

Moje krevní romantická skupina. Kvalit Lásky nebeské nedosahuje, ale já mu tu pátou hvězdičku nakonec přidám. Ryan ušel, i když jeho postavu bych asi vyměnil někomu méně žehlenému, trojlístek Banks - Weisz - Fisher prostě kočky, ale jedině malá Abigail z toho udělala skutečnou krásu. Téma táto vyprávěj o mámě musí dostat nejen holky. Jen škoda, že naše televize by prostě nemohly jinak, kdyby tomu zase nezprasili název po svém jako u některých jiných filmů. ()

PatrikP4

Nechápu tu komedii... Já se snad nezasmál ani jednou... Pro mě klasická romantická věc, kterých je hodně, všechny se stejným příběhem v podstatě, akorát jinými herci... Isla Fisher vypadá velmi slušně... ()

kolodej1

podle mého velmi podařený film, s neotřele vystavěným příběhem, kdy malá Maya pdoel vyprávění hádá, kdo že je vlastně její matkou. Je tu přiměřená dávka humoru i romantiky. Je to zkrátka moc příjemný film, na který se rád podívám po čase znovu, velmi mi to sedlo ()

zigy

Pomatenec se motá kolem tří krásek, nevíte se kterou zrovna chodí, a celý svůj příběh vypráví dceři, která jej poučuje, jak by to měl dělat správně.....zmatený příběh zachraňují pěkné herečky, jinak by to byla romantická ptákovina přímo ukázková. ()

brasek

Tento snímok nemusím, nepáči sa mi absolútne... Ryan Reynolds je nechutne slizký, ulízaný bez jedinej makeup chyby a to dáva akurát tak punc zvratku. ()