Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

dennuska

Milý, krásně naivní film, který vám na pár chvil zlepší náladu, ale druhý den si už sotva vzpomenete, že jste se na něco takového vůbec dívali. Zkrátka romantická komedie se všemi typickými klišé, bez nichž by sice nedostála svého žánru, ale s nimi zase nikdy nepředčí standart 3*. ()

lidyyy

Milý, sympatický a spíš romantický příběh o holčičce, která z otcova vyprávění o svých láskách hádá, která z žen je její matka. Sem tam přijdou i pasáže, u kterých se zasmějete a celý film jste napjatí, jak to celé dopadne. Konečně nějaká americká romantická komedie, kde není jasné, co se přesně stane a jak film skončí už na začátku. ()

ZekiZeki

Film má úžasný rozjezd, a perfektní dojezd, ovšem vše mezi tím je trošku tápání a přešlapování na místě. O deset až patnáct minut kratší stopáž by filmu jedině prospěla. ()

Gyl

Není to ani nijak romantické a určitě to není komedie. Spíš je to nudné vyprávění o chudákovi, který měl v životě 3 ženské, spal s nimi na střídačku, ony souložily s kde kým i mezi sebou navzájem a on nějak pořád nevěděl kterou si vybrat. A mezitím všichni souložili s někým dalším, aby nakonec byli všichni zklamaní a nešťastní a když už jim táhne pomalu na důchod, tak se teda ten chlapík konečně rozhodne, ale málem by to vzdal, kdyby ho jeho 11 letá dcera nedokopala k nějakému rozhodnutí a nějaké akci... Hurá hurá hurá! A jdu se uklidnit do lednice. ()

jozindodulik

Klasická romantická komedie..přišla mi nekonečně dlouhá a často nudná. Spousta trapností, kdy jsem si říkal 1*, občas 2*. Příběh se snaží být nevyzpytatelný, ale spíš je hloupý. No nakonec Vás dojme, takže účel splnil...klasické 3*. ()

Sofinek

Velmi lidský a milý film, u kterého si skoro do poslední chvíle nejste jisti, jak skončí - je tak vlastně světlou výjimkou v rámci daného žánru. Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdy, ale Isla Fisher mě přesvědčila o páté. Žádný kýč, žádná trapnost, naopak stoprocentní naplnění žánru - ráda se na to ještě někdy podívám. ()

Pythonator

Příjemná romantická jednohubka se sympatickým Reynoldsem, ještě sympatičtější holčičkou a třemi velmi příjemně přitažlivými ženami. Která z těch tří je ta pravá, to jsem sice poznal okamžitě a sám bych si ji vybral, ale napínání až k happyendu bylo velmi velmi mile sympatické. ()

SantaCruz

Poutavý a spádovitý příběh, který je vyprávěn jako pohádka (hádanka) na dobrou noc :) Vtipné historky doprovázejí hlavního hrdinu (už tak od pohledu vtipného) v průběhu jeho známostí. Isla je taky favoritka :) ()

KraLuban

Nakonec přece jen 4* za ten konec (a kamenujte mě, že jsem velká holka, i když jsem chlap:)). Nemůžu si pomoct, ale Ryan Reynolds je pro mě navždycky Deadpool a když ho tady vidím hrát, jen čekám kdy strhne šaty a hodí na sebe červenej latex...přitom vlastně hraje fakt skvěle, přesto to trošku sráželo moje vnímání. Každopádně, hezký příběh, výborné kočandy ve třech hlavních rolích - každá jiná a každá svým způsobem báječná, a typicky emericky promotané vztahy. Ale ano, líbilo se mi to, fakt. Asi na jen na to jedno velmi příjemné letní kouknutí, ale i tak. BTW (a cynik ve mně se ozývá...) - všimli jste si, že v emerických příbězích tohohle typu se dotyční znají třeba dekádu, furt se potkávají a míjejí, mají i vážné vztahy a děti, ale nakonec se stejně prostě dají nevyhnutelně dokupy? Happyend jak noha...a přesto to funguje, na mě. Kur*va jo, fakt jsem asi velká romantická holka, nakonec:)! ()

Tezuka

Tři osudové ženy života Willa Hayese, jsem rád, že to nakonec s April klaplo. Krásný originální film, který vás nakopne do sledování strašně vtipným začátkem a skončí dojemným koncem. Děkuji TV Nova, že mi dala podnět ke zhlédnutí. ()

SinisterBlac

Já byť Will hneď si vyberiem April,roztomilo strelená a strelene krásna... ale to je mimo tému. Herecké obsadenie perfektné,dejovo zaujímavé ikeď na môj vkus príliš veľa politiky,ale to na mojom hodnotení nič nemení. ()

KuceraJohny

Začnu hned z Reynoldsem, kterému bych doporučil aby se držel komedií typu Deadpool, Hobbs and Shaw nebo Free guy, ale do romantických komedií ať už se nevrací. Bohužel i když to nebylo nijak strašné Ryan mi zde zkrátka nesedí, což se, ale vůbec nedá říct o trojici hlavních hereček. Všechny dokázali zahrát přesně ten typ ženy, aby se od sebe všechny odlišili, ale na Fisher koneckonců neměl nikdo. Isla zahrála výbornou postavu, kterou si jako jedinou v celém snímku zamilujete. Vlastně nikdo vám moc nepřiroste k srdci, ani malá dcera, jako April. Příběh byl v celku zajímavý, ale něco mu chybělo. Možná více humoru, nebo lepší hlavní herec a nebo ještě silnější romantiku. Nakonec jsem dokázal již z traileru odhadnout kdo je matkou zmíněné dcery a během sledování mi bylo jasné jak to celkově dopadne, na což jsem sice hrdý a dělá mi to radost, ale možná by neměl být film hned takhle předvídatelný. Jako nejlepší věc v celém příběhu považuji paralelu s knihou. No abych to shrnul nijak výrazně toho nelituji, ale znovu si to už určitě nebo možná nepustím. ()

motyka52

Naprosto typický zástupce skupiny filmů, kam spadají všechny ty Jak ztratit kluka v deseti dnech a Holky na roztrhání, různé ty pokojské, co ke štěstí přišly, a já nevím co dalšího, každopádně se jím říká romantické komedie, ačkoliv toho komediálna tam je často jako šafránu. Zároveň se na to docela hezky kouká, manželku/přítelkyni to pravděpodobně potěší a když je tam navíc holka, co má pořádnej sea appeal (Isla Fischer!!!), tak se to dá úplně v klidu vydržet, než vám to už uprostřed závěrečných titulků beznadějně splyne s každým jen trochu podobným filmem. ()

Booman

Byl jsem teda docela zklamanej, když jsem zjistil, že se o komedii nejedná ani v nejmenším a to ani náznakem. Na druhou stranu i přesto že romantické drámy nesnáším, docela jsem se u tohohle filmu bavil. Během filmu jsem rozvíjel teorii za teorií, kdo ta neznámá asi bude, načež byla má aktuální teorie vždy rozmetána, a byl jsem držen ve stálé nejistotě ohledně věcí budoucích. Faktem zůstává, že tento film mě asi k žánru romantika nepřivede, ale velice příjemně mě překvapil. ()

dodanek

Krásný film, u kterého jsem až do konce vydržel být zvědavý a napjatý, jak to dopadne :) Abigail Breslin je výborná, Isla Fisher neuvěřitelně krásná a.... prostě za pět :) ()

Kobzík

Je jedno, čím se tvůrci inspirovali a čím ne. Jde o výsledek a ten bych označil za nevtíravě laskavý, příjemný, hřejivý... V žánru 90%. ()

JAzzeURo

Výborná, spletitá, romatická komedie. Přiznám se, že jsem opravdu nevěděl jak to vlastně dopadne a s kým skončí. + bonus, v podobě velice pohledných hereček. ()