Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

BillyBob

Tak tomuhle říkám romantická komedie.... Velmi zajímavý námět, který vás udrží v napětí až dokonce a navrch skvělý herci, kteří jsou ve svých rolích velmi přirození. Není nic lepšího pro deštivé letní večery. ()

jarod13

Je to oddychová komedie, líbila se mi. Je to komedie na večer k televizi. Oddychovka, co jsem od toho očekával se vyplnilo. Jedna z komedií, na které se můžete podívat klidně zase. Do kina bych na ni nešel, ale na DVD proč ne. :-) ()

Agora

Celkem příjemná komedie, ale pro mě nevěrohodný konec - že by tak malá dcera byla tak chápavá a přála otci vzah s jinou ženou? Abigail Breslin podává asi nejlepší herecký výkon z celého filmu, Ryan Reynolds umí jen hezky upřeně koukat ()

RAPTTTOR

Koukám, zase sám proti všem... Tyhle filmy jsou na téma (a budu parafrázovat jeden starý výrok) on jí má rád, ale ona ho nemá ráda… nebo… ona ho má ráda, ale on jí nemá rád… v nejlepším případě se oba mají rádi, ale pak je to tak slabý film, že nestojí za to na něj koukat. 1) není to komedie(sem tam se usmějete, ale to ještě z filmu nedělá komedii) 2) je to nuda, nuda, nuda, která trvá skoro dvě hodiny. 3) takových filmů se už natočily stovky 4) podobnost se seriálem jak jsem potkal vaši matku je čistě náhodná Na konci filmu jsem si řekl proboha zase dvě hodiny života v p… a mimochodem je to kupodivu názor i mé přítelkyně ()

Susan99

Nic co by jsme neviděly už 100x - přesto něčím výjmečné a natolik jiné aby jsme si tento film svým způsobem zamilovaly. ()

stuj

Kdyby tam bylo aspoň trochu víc vtipu anebo třeba pár dojemných momentů, při kterých má divák slzet, tak by to bylo na 3 hvězdičky. Ale ono to bylo takové nemastné, neslané, ničím nevtahující, takže ani na 3 to nedosáhlo. ()

Daniela._._.

Musím se přiznat, že jsem poprvé u filmu usla.Ale má zvědavost mě donutila podívat se ještě jednou, abych zjistila kdo je tedy "má máma?". Tak určitě tento film neprospěte,byla by to škoda. ()

Milsa

Čakal som iný koniec a keď som sa ho nedočkal, tak som čakal iný definitívny koniec, ale nedočkal som sa ani toho. Síce to je celkom dobrý film, ale zrejme som mal iné očakávania. V každom prípade stojí za pozretie a z tejto kategórie filmov by som ho zaradil medzi najlepšie. ()

Minoka

Vyhlašuju vítěze v kategorii filmů, které v člověkovi vzbudí chuť se jít raději učit, než se dodívat! Nebavilo mne to...asi špatné načasování...možná...určitě? ()

ladymarmelad

Zvláštní film. V podstatě na celý film jsem koukala jen tak halabala jelikož mě moc nebavil ale teda musim říct že hepiend byl skvělí.Čekala sem na to celý film. Tak že myšlenka sice dobrá ale provedení už drobet vázne. Zachránil to Ryen Reynolds jelikož tenhle chlápek je vážně kus, no a Isla Fisher je taky skvělá herečka. =) ()

PinkButterfl

Skvelá romantická komédia , veľmi ma potešila a skvelo som sa pri nej bavila. Keďže Isla Fisher je moja obľúbená herečka, od začiatku som jej fandila :-) ()

len.tilka

Nevím, ale nějak mne to nebavilo, nedokáži si pomoci. Pořád se střídají spletité příběhy se třemi ženami, a vy jen čekáte, kdy si už konečně nějakou vybere. Ovšem dcerka byla roztomilá :)) ()

Profík

Nemá to úplně špatný nápad a Reynolds a hlavně Abigail Breslin jsou fajn, ale zbytek je tak nějak průměrný. Působilo to na mě nakonec trochu studeně. 65%. ()

Yummy_San

Prvý raz som tento film videl (alebo skôr nevidel) len tak medzi prepínaním, čo budem pozerať a už vtedy ma to mimoriadne zaujalo. Keď som si ten film pozrel celý mal som chuť pozerať ho znova! Chcel som vykríknuť aký je tento film úžasný a poslať ho ďalším ľuďom s odkazom "toto musíte vidieť!" Keby nebolo jedného filmu, bol by toto môj najobľúbenejší film. Ryan Reynolds v roli tatka je veľmi fajn, Isla Fisher je naozaj vynikajúca a rozhodne je vašou favoritkou hneď ako sa zoznámite so všetkými tromi. Abigail je milá, vtipná a hlavne nenútená. Summer (Rachel Weisz) a Emily (Elizabeth Banks) možno nebudú vaše obľúbené postavy vo filme, ale svoju rolu v príbehu zohrajú skvelé. Jednoducho povedané, pozrite si tento film a ja naozaj verím, že sa vám bude páčiť. ()

Izzetman

Jemný a příjemný oddechový slaďáček, který si dokáže diváka udržet (herci na tom mají nemalý podíl). Není to až tak úplně čitelné, ale tipnout se která je která se dá docela brzy :-). 70% ()