Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

mickyreed

Nebýt party kolem Setha Rogena, tak je to průměrná romantika ... Ale Segel, Hill a spol prostě nemaj chybu a dávaj tomu grády! ()

VasaX

V produkci romantických komedií je tahle velmi osvěžující a in. Příjemně strávených 129 minut jako málokdy, takže v rámci tohoto "žánru" boduji vysoko až nejvýše :-) ()

Brandon

Z americké velkokapacitní linky na filmy vyjel další sériovej fuckovací kousek, tentokrát o v jednom kuse zhuleným assholeovi a uječené peroxidce. Už samotná zápletka je absurdní, krásná inteligentní (aspoň tak má působit) reportérka si to bez okolků rozdá s poslintanou nulou. Tak kde je ta realita? Na Katherine Heigl je poznat jak bojuje s herectvím a nejde jí to. A chytré hlášky? Opět tuctové rádobyvtipné žvásty v donekonečna natahované stupiditě. ()

Mihail123

Menšie sklamanie... Samozrejme niektoré vtipy fungovali na výbornú (zápal spojiviek ma dostal) ale niektoré sú až moc suché... Čakal som teenagerskú komédiu, ale nakoniec je z toho dospelá, realistická komédia. ()

shantim

trochu podivně křečovitá a klišovitá komedie. chtěl jsem se smát, ale ono to nějak nešlo. takže dvě a půl hvězdičky ()

Hennesy

Pre mňa je "Zbouchnutá" zavŕšením "trilógie" Judda Apatowa, resp. jeho tvorčieho týmu. Trilógie preto, lebo Knocked Up, Superbad a Forgetting Sarah Marshall majú veľa spoločného. Za všetkými stoja rovnyký ľudia. Už keď to nie je scenárista a režisér Apatow, tak aspoň herecký ansámbl, ktorý je podobný vo všetkých troch filmoch (Seth Rogen, Jonah Hill, Jason Segel, Paul Rudd...). Každý z týchto filmov pojednáva o rôznych vzťahoch a radostiach či starostiach, ktoré prinášajú. Superbad bol o priateľstve, Forgetting Sarah Marshall o rozchode a Knocked Up je o tom, čo sa stane ak si nedáme pozor v tej najnevhodnejšiej chvíli:) Po opileckom sexe nasleduje samozrejme šokujúce zistenie, s ktorým sa obaja vyrovnávajú po svojom. Appatow zachytil tento vzťah medzi dvomi v podstate cudzými a absolútne rozdielnymi ľudmi veľmi reálne a bez zbytočného prikrášľovania. Je to príjemná zmena oproti tomu čo sme na túto tému mohli vidieť v množstve filmov. Väčšinou to boli buď komédie, ktoré sa snažili chŕliť jednu vtipnú scénu za druhou alebo presladená romanca, v ktorej na konci všetko dobre dopadlo a žili šťastne až kým nepomreli...V Knocked Up nájdeme aj humor aj romantiku, ale je nám podávaná, v trocha inej forme, než na akú sme zvyknutí. Humor je drsnejší, občas fekálny, nekorektný, ale zato svieži a niektoré vtipy sú nepríjemne skutočné. Romatika nie je uslzená, ale taká "obyčajná" ako ju možeme zažiť v bežnom živote. Každá postava má svoj jedinečný charakter a vie svoj priestor využiť natoľko, aby nás zaujala. Film stojí samozrejme na oboch hlavných predstaviteľoch, ktorí sa svojich rolí zhostili veľmi presvedčivo. Najmä Katherine Heigl hraje sebavedome a s ľahkosťou zvláda tak dramatické scény ako aj sex pre tehotné:):) Rogenov Ben Stone je povaľač, ktorý má síce srdce na pravom mieste, ale trvá mu hodnú chvíľu než to pochopí. A už keď sa zdá, že bude všetko dobré, objaví sa nejaký problém, alebo sa niekto vyfarbí v inom svetle než ako sme si mysleli. Nikto predsa nie je dokonalý a cesta ku šťastu je zložita. A za všetkými tými vtipmi sa ukrýva aj kus pravdy o tom ako to vlastne v živote je...v tomto prípade pri neplánovanom tehotenstve:) ()

hroubek

Přišel nástup nových komediích, které se nebojí být sprosté a sexy.Režisér se trefil do nálady a přišel s opravdu dobrou komedií ze života.Rogen a Heigl jako pár jsou to nejlepší na celém snímku.Snímek kromě hlavních postav nabízí řadu vedlejších rolí většinu jako divné přátele nebo rodinu, které vždy vypustí nějaké moudro nebo hlášku.Doufám, že režisér natočí další takovéhle komedie. ()

Brain-D

Takovej film ze života, kterýmu prostě musím dát max. Seth Rogen je machr. má hodně dobrej humornej styl jak něco podat. ()

Terzeus

Ako to vyzerá pokiaľ sa tradičné žánrové formality začnú miesiť s inteligentným scenárom? Asi ako Knocked Up. Napriek dĺžke dvoch hodín nenudí, čo sa u romantických hollywoodskych komédií hľadá ťažko. Dôležité je však to Prečo nenudí. Judd Apatow napísal vcelku decentný scenár, nevyhýba sa síce moralizačným klišé ale aspoň to všetko nerobí trápne a prehnane gýčovito za pomoci stoviek otravných motívov ako sa to robí v iných romantických komédiách. Knocked Up je svieži, na Hollywoodske žánrové konvencie veľmi dospelý, režijne kvalitný a najmä nie tak úplne doslovný. Klišé nie sú umocňované trápnymi voiceovermi či dialógmi, všetko sa deje na obrazovej rovine v uvoľnenej forme. Jednoducho vydarená vec stretávajúca sa s istými neduhmi no zároveň veľmi odlišná od svojich žánrových bratov. 80% ()

liuk

Apatow na hrad! Moc tu chyběla nějaká nová komediální krev, na kterou by byl spoleh, a když Juddovy filmy sleduju, tak z nich mám dojem, že on se touto krví stal levou zadní. Lehkost, nenucenost, opravdovost. Vtípky, které vyzní jako když je právě postava vymyslela, a ne jako by jen čekaly na přečtení z papíru. Postavy, které ač občas ze sebe dělají vylomeninami cvoky, tak se v mém pohledu nestanou karikaturami sami sebe, a když jejich herci přeladí na vážnějí strunu, není z ničeho nic přehozena výhybka. A situace, které jsou jak vystřiženy ze života. A teď k samotnému Knocked Up: jeho komediální část je prostě dokonalá. I když jsem na něj koukal v teple domova sám, tak byl opravdu problém se prvních 90 minut přestat na chvíli smát, občas jsem se beze srandy válel po zemi (rofl se stalo realitou). Čím více se ale blížil konec, záchvaty smíchu polevovaly, možná už jsem si na styl mluvy a chování navykl a už neměl čím překvapit, možná začal film skřípat, možná se mělo více využívat kupení předchozích vtipových point, těžko říct. A možná za to může dramatická složka filmu, která je komedií příliš uspěchaná a na plnou satisfakci jí nestačí ani stopáž přes dvě hodiny. Když to ovšem vemu kolem a kolem, tak je Knocked Up perfektní komedií, která by dokázala rozesmát i nechtěně otěhotnělé páry a pomoct jim být lehce nad věcí. A jestliže Tarantino zjistil, že tlachat ve filmech o popkultuře je fajn, jestliže toho Kevin Smith využil a stejně tak s jistým zpožděním seriálová produkce, tak Apatow tuto odrůdu hlášek povýšil na zcela nový level. Pro diváka znalého těmto reáliím je Zbouchnutá hotová slast. Už to chce SUPERBAD! ()

Ichabod

Skvele obsazena komedie ktera (ano obcas se to povede) vede i k zamysleni protoze se s hlavnima postavama clovek docela dokaze ztotoznit , zvlast kdyz jsou tak skvele obsazene a k sezrani (Katherine Heigl je nadherna mamina), pripadne jednoduse flakacsky lidske (Seth Rogen). Neni to komedie k popukani, ale rozhodne pobavi a tesim se az si ji pustim po druhe v klidu doma. ()

blackJag

Povedená komedie plná výborných popkulturních vtípku, která je sice zbytečně dlouhá, ale pobaví vás zaručeně. Seth Rogen je šílený týpek, který je zábavný už jen barvou svého hlasu a vzhledem k tomu, že Katherine Heigl je standardně nezajímavá, chemie mezi těmito dvěma funguje skvěle. ()

davidek

Příjemná komedie na sobotní večer, která neurazí. Nejde o nějakou crazy komedii, ale spíš o takový veselý náhled do normálních životních situací. ()

L_A_D_A_S

Nechápu všechny hodnocení, pro mě naprosto nudná věc ke které jsem se dostal po shlédnutí perfektních kopaček s tím, že dostanu od Appatowa nějakou další porci zábavy..nevim prostě..z mého pohledu je i Petr Novotný moderující 5 proti 5, 10 min před smrtí na vysokej cholestelor vtipnější než jakákoli scéna téhle přeceňované komedie.. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii