Tento seriál je vážnější a dramatičtější verzí Milionového závodu. Skvěle propracované charaktery, dobré dvojice/trojice či jednotlivci, kteří se v autech honí skrz Ameriku za pohádkovou výhrou, prožívají svoje vlastní příběhy, které nenudí a jsou chytlavé, snad až na jeden (žena s dítětem). Nathan Fillion v netradiční nehláškující roli bez šmrncu (jako například v seriálu Castle kde celý seriál stojí na něm) je dobrý i když zrovna nehraje šviháka a s vtipnou hláškou nejde daleko. Kristin Lehman nesympatická, snad jako jediná postava se mi nelíbila. Zbytek herců - bez jediné výtky. Škoda, že bylo natočeno jen 6 epizod, mělo to rozhodně na víc. Vtipné je, že sedmá epizoda, která to všechno měla uzavřít (měl to být mnohem delší seriál) nebyla ani natočena.(8.5.2009)

Takový Amazing Race bez pravidel a s o něco větší odměnou. A stejně jako u klasických reality show, i tady je nejdůležitější vybrat ty správné soutěžící. A v tomto případě se to podařilo víc než skvěle - i co se týče vykreslení postav i hereckého obsazení. Každá postava má svůj vlastní důvod, proč se závodu účastnit a ještě teď vlastně nevím, komu bych přála výhru nejvíc. A díky Foxu a jeho zálibě v rušení zajímavých seriálů se vítěze už ani nedozvím.(17.12.2013)

Jak mě auta a závody neberou, tak tohle jsem si užíval. Parádní obsazení, strhující zápletka a především geniální kamera, přelétávající v jednom záběru z vozu do vozu, jako by se neskutečnou rychlostí neřítily po dálnici a neměly čelní skla. Akce na silnici dodnes nemá obdoby ani ve filmu, a teď si přidejte plejádu sympatických antihrdinů, jimž jasně vévodí Nathan Fillion a jejichž motivace a nejasná minulost a snaha odkrýt pozadí závodu mohla seriál táhnout hodně dlouhou dobu. Všechno fungovalo a přesto se něco posralo. Ztracený klenot, který si zasloužil aspoň jednu celou sezónu.(29.8.2016)

No nevim mam z tohohle serialu rozporuplne pocity. Zapletka je dobra napad taky vyborny a vetsina hercu je i veryhodna, ale potom prijde ta druha cast kdy jsou postavy neprilis charakterove vyrovnane nektere mi do pribehu treba vubec nesedi a i pribeh v par mistech docela skripe. A potom po 6ti dilech mam pocit velkeho zamotaneho klubka. Nicmene Kamera byla vyborna a nektere zavodni pasaze taky super. Predstavoval bych si to ale trosku jinak. Kazdopadne uz se asi nikdy nedozvime jak to vsechno melo zkoncit serial byl utnut po 6ti dilech a nevypada to na to ze by mel pokracovat. Velka skoda mezi jednicky to sice nepatri ale po boku serialu jako supernatural nebo jericho rozhodne obstoji vic nez dobre ale s Firefly bych to moc nesrovnaval na to to nema.(13.6.2008)

Nerozkoukat, nerozkoukat, nerozkoukat! To si opakujte vždy, když půjdete okolo. Ne, že by to bylo špatné, ono je to hlavně neukončené a koukat jakýkoliv příběh pouze do půlky, to vás akorát spolehlivě vytočí. Samotný koncept s xmilionovým závodem, kde někteří jdou po penězích, někteří pouze chtějí svůj starý život a někteří mají za lubem uplně něco jiného je zajímavý a dává seriálu slušný heat. Akorát by to chtělo nějakou logiku. Většina závodníků neustále řeší uplně něco jiného, než závod, a tak si člověk pořád říká, že kdyby někdo prostě jel, tak to musí vyhrát s prstem v nose. Jenže jak vyhrát? Vždycky se akorát dostane indicie a přehršel času (S těmi všemi aktivitami okolo ho rozhodně nemohlo být málo) k dosážení dalšího checkpointu. Dojet jako první neznamená v konečném důsledku nic převratáného a ani poslední nekončí (I když by to pro něj možná bylo lepší). S tímhle přístupem by tam mohli jezdit do skonání věků...výletovým tempem. Některé postavy jsou zajímavé (Alex, bratři, Violet a její táta), některé méně (Voják a jeho prolhaná přítelkyně) a některé vůbec (černošky, bloncka). Chyběl mi nějaký pořádný záporák, někdo kdo by se skutečně zaměřil na ten závod a nevymýšlel nesmysly. Každopádně postav je pár (aspoň těch představených), ale zakopávají o sebe takovým způsobem, jako kdyby závodili na dopravním hřišti. // Nejoblíbenější postava: Alex Tully // 65%(22.6.2011)