Tento seriál je vážnější a dramatičtější verzí Milionového závodu. Skvěle propracované charaktery, dobré dvojice/trojice či jednotlivci, kteří se v autech honí skrz Ameriku za pohádkovou výhrou, prožívají svoje vlastní příběhy, které nenudí a jsou chytlavé, snad až na jeden (žena s dítětem). Nathan Fillion v netradiční nehláškující roli bez šmrncu (jako například v seriálu Castle kde celý seriál stojí na něm) je dobrý i když zrovna nehraje šviháka a s vtipnou hláškou nejde daleko. Kristin Lehman nesympatická, snad jako jediná postava se mi nelíbila. Zbytek herců - bez jediné výtky. Škoda, že bylo natočeno jen 6 epizod, mělo to rozhodně na víc. Vtipné je, že sedmá epizoda, která to všechno měla uzavřít (měl to být mnohem delší seriál) nebyla ani natočena.(8.5.2009)

--- 1. SÉRIE --- Další z řady hodně nadějných projektů, které stanice FOX zabila tím, že je předčasně utnula. V Drive se tak stalo po šestém díle a to právě v době, kdy se děj teprve začal opravdu rozjíždět a zamotávat. Ano, pár nelogičností by se našlo, ale ty neubírají na faktu, že Drive byl svým námětem hodně originální a skvěle mixoval Lost, Rat Race a dobrý akční film. Do toho výborné herecké obsazení s Nathanem Fillionem v čele a příjemnou Emmou Stone. Škoda, přeškoda, troufám si říci, že jednou z toho mohl být i kult. Hodnocení seriálu: 4/5(27.9.2012)

Výrazne televízne spracovanie no na strane druhej jeden z výborných projektov, ktorému vládne charizmatický Fillion. Skvelý dej, všetko sype ako má a baví to. Je neuveriteľná škoda, že seriál sa nedožil svojho konca a aj toho, že vyzeral miestami neskutočne lacne, až z toho takmer boleli oči. Vôbec by som sa však nebránil myšlienke nejakého uzatváracieho televízneho filmu.(6.9.2011)

Jak mě auta a závody neberou, tak tohle jsem si užíval. Parádní obsazení, strhující zápletka a především geniální kamera, přelétávající v jednom záběru z vozu do vozu, jako by se neskutečnou rychlostí neřítily po dálnici a neměly čelní skla. Akce na silnici dodnes nemá obdoby ani ve filmu, a teď si přidejte plejádu sympatických antihrdinů, jimž jasně vévodí Nathan Fillion a jejichž motivace a nejasná minulost a snaha odkrýt pozadí závodu mohla seriál táhnout hodně dlouhou dobu. Všechno fungovalo a přesto se něco posralo. Ztracený klenot, který si zasloužil aspoň jednu celou sezónu.(29.8.2016)

Takový Amazing Race bez pravidel a s o něco větší odměnou. A stejně jako u klasických reality show, i tady je nejdůležitější vybrat ty správné soutěžící. A v tomto případě se to podařilo víc než skvěle - i co se týče vykreslení postav i hereckého obsazení. Každá postava má svůj vlastní důvod, proč se závodu účastnit a ještě teď vlastně nevím, komu bych přála výhru nejvíc. A díky Foxu a jeho zálibě v rušení zajímavých seriálů se vítěze už ani nedozvím.(17.12.2013)