Takový Amazing Race bez pravidel a s o něco větší odměnou. A stejně jako u klasických reality show, i tady je nejdůležitější vybrat ty správné soutěžící. A v tomto případě se to podařilo víc než skvěle - i co se týče vykreslení postav i hereckého obsazení. Každá postava má svůj vlastní důvod, proč se závodu účastnit a ještě teď vlastně nevím, komu bych přála výhru nejvíc. A díky Foxu a jeho zálibě v rušení zajímavých seriálů se vítěze už ani nedozvím.(17.12.2013)

Nerozkoukat, nerozkoukat, nerozkoukat! To si opakujte vždy, když půjdete okolo. Ne, že by to bylo špatné, ono je to hlavně neukončené a koukat jakýkoliv příběh pouze do půlky, to vás akorát spolehlivě vytočí. Samotný koncept s xmilionovým závodem, kde někteří jdou po penězích, někteří pouze chtějí svůj starý život a někteří mají za lubem uplně něco jiného je zajímavý a dává seriálu slušný heat. Akorát by to chtělo nějakou logiku. Většina závodníků neustále řeší uplně něco jiného, než závod, a tak si člověk pořád říká, že kdyby někdo prostě jel, tak to musí vyhrát s prstem v nose. Jenže jak vyhrát? Vždycky se akorát dostane indicie a přehršel času (S těmi všemi aktivitami okolo ho rozhodně nemohlo být málo) k dosážení dalšího checkpointu. Dojet jako první neznamená v konečném důsledku nic převratáného a ani poslední nekončí (I když by to pro něj možná bylo lepší). S tímhle přístupem by tam mohli jezdit do skonání věků...výletovým tempem. Některé postavy jsou zajímavé (Alex, bratři, Violet a její táta), některé méně (Voják a jeho prolhaná přítelkyně) a některé vůbec (černošky, bloncka). Chyběl mi nějaký pořádný záporák, někdo kdo by se skutečně zaměřil na ten závod a nevymýšlel nesmysly. Každopádně postav je pár (aspoň těch představených), ale zakopávají o sebe takovým způsobem, jako kdyby závodili na dopravním hřišti. // Nejoblíbenější postava: Alex Tully // 65%(22.6.2011)

Tenhle seriál neměl být zrušen. Opíral se o nejlepšího klaďase Nathana Filliona a suprovýho drsňáka Kevina Alejandra. Těžil z automobilových honiček, tajemna ohledně nelegálních závodů, pomalu vytahovaných kostlivců ze skříně jednotlivých závodníků, uchvatnou kameru, která přelétávala z jednoho vozu do druhého, kde jakoby neexistovala skla, a v neposlední řadě o skutečnost, že valná část účastníků závodu je v tom zainteresována nedobrovolně a nikdo netuší, kde bude další checkpoint. Ukažte mi lepší materiál na skvělý akční seriál. Přesto se našel nějakej dobrák, kterej ten seriál prostě zrušil. Nejhorší je, že Drive nedali prostor aspoň dodělat sezónu a něco prostě vysvětlit, ukázat, dovyprávět. Místo toho radši šroubovali Prison Break do nesmyslných variant, až z toho vznikla příšerná ucancaná sračka. Jsou halt věci, který se nedají pochopit. Tohoto seriálu je ale opravdu škoda.(19.11.2011)

--- 1. SÉRIE --- Další z řady hodně nadějných projektů, které stanice FOX zabila tím, že je předčasně utnula. V Drive se tak stalo po šestém díle a to právě v době, kdy se děj teprve začal opravdu rozjíždět a zamotávat. Ano, pár nelogičností by se našlo, ale ty neubírají na faktu, že Drive byl svým námětem hodně originální a skvěle mixoval Lost, Rat Race a dobrý akční film. Do toho výborné herecké obsazení s Nathanem Fillionem v čele a příjemnou Emmou Stone. Škoda, přeškoda, troufám si říci, že jednou z toho mohl být i kult. Hodnocení seriálu: 4/5(27.9.2012)

Výrazne televízne spracovanie no na strane druhej jeden z výborných projektov, ktorému vládne charizmatický Fillion. Skvelý dej, všetko sype ako má a baví to. Je neuveriteľná škoda, že seriál sa nedožil svojho konca a aj toho, že vyzeral miestami neskutočne lacne, až z toho takmer boleli oči. Vôbec by som sa však nebránil myšlienke nejakého uzatváracieho televízneho filmu.(6.9.2011)