• Ilicka

Po prvním dílu nezaujalo. Uložit k ledu na dobu neurčitou.(19.1.2010)

No nevim mam z tohohle serialu rozporuplne pocity. Zapletka je dobra napad taky vyborny a vetsina hercu je i veryhodna, ale potom prijde ta druha cast kdy jsou postavy neprilis charakterove vyrovnane nektere mi do pribehu treba vubec nesedi a i pribeh v par mistech docela skripe. A potom po 6ti dilech mam pocit velkeho zamotaneho klubka. Nicmene Kamera byla vyborna a nektere zavodni pasaze taky super. Predstavoval bych si to ale trosku jinak. Kazdopadne uz se asi nikdy nedozvime jak to vsechno melo zkoncit serial byl utnut po 6ti dilech a nevypada to na to ze by mel pokracovat. Velka skoda mezi jednicky to sice nepatri ale po boku serialu jako supernatural nebo jericho rozhodne obstoji vic nez dobre ale s Firefly bych to moc nesrovnaval na to to nema.(13.6.2008)

Tenhle seriál neměl být zrušen. Opíral se o nejlepšího klaďase Nathana Filliona a suprovýho drsňáka Kevina Alejandra. Těžil z automobilových honiček, tajemna ohledně nelegálních závodů, pomalu vytahovaných kostlivců ze skříně jednotlivých závodníků, uchvatnou kameru, která přelétávala z jednoho vozu do druhého, kde jakoby neexistovala skla, a v neposlední řadě o skutečnost, že valná část účastníků závodu je v tom zainteresována nedobrovolně a nikdo netuší, kde bude další checkpoint. Ukažte mi lepší materiál na skvělý akční seriál. Přesto se našel nějakej dobrák, kterej ten seriál prostě zrušil. Nejhorší je, že Drive nedali prostor aspoň dodělat sezónu a něco prostě vysvětlit, ukázat, dovyprávět. Místo toho radši šroubovali Prison Break do nesmyslných variant, až z toho vznikla příšerná ucancaná sračka. Jsou halt věci, který se nedají pochopit. Tohoto seriálu je ale opravdu škoda.(19.11.2011)

--- 1. SÉRIE --- Další z řady hodně nadějných projektů, které stanice FOX zabila tím, že je předčasně utnula. V Drive se tak stalo po šestém díle a to právě v době, kdy se děj teprve začal opravdu rozjíždět a zamotávat. Ano, pár nelogičností by se našlo, ale ty neubírají na faktu, že Drive byl svým námětem hodně originální a skvěle mixoval Lost, Rat Race a dobrý akční film. Do toho výborné herecké obsazení s Nathanem Fillionem v čele a příjemnou Emmou Stone. Škoda, přeškoda, troufám si říci, že jednou z toho mohl být i kult. Hodnocení seriálu: 4/5(27.9.2012)

Děr v logice je habaděj a s každým novým dílem je znát, že se scenáristé začínají ve vlastních nitkách pomalu ztrácet, ale Drive rozhodně nepostrádá "drajv", honičky vypadají za televizní rozpočet lépe než třetí a čtvrté Rychle a zběsile a Nathan Fillion zas a znovu dokazuje, že už by ho měl někdo konečně protáhnout do Hollywoodu a pořádně mu nastartovat kariéru (Uncharted je za rohem... Halóóóóó). Není ale sám. Největší síla Drive totiž není v akci, ani ve vozovém parku (ten je naopak dost laciný), ale v postavách, z nichž některé nemají moc co nabídnout a slouží spíš jako zdroj WTF náhod a dějové vaty (zlodějka z New Orleans, matka s miminem, otravné duo černošek), ale mnohé jsou napsané až překvapivě dobře (Fillionův Alex, bratři mexikánci, otec s dcerou v podání Dylana "Dr. Connorse ze Spideyho" Bakera a Emmy Stone) a dokáží svými osudy přitáhnout k obrazovce. Škoda, že jen na šest dílů, protože u Foxů znovu rovnou řezali, než aby dvakrát měřili. Jak typické. Alespoň závěrečnému dílu mohli dát zelenou. 7/10(2.9.2009)