Reklama

Reklama

Amazing Spider-Man

  • USA The Amazing Spider-Man (více)
Trailer 2

Peter Parker je středoškolák, který nemá mnoho kamarádů. On sám je trochu podivín, jehož v dětství opustili rodiče a svěřili ho do péče strýce Bena a tety May. Stejně jako většina mladých lidí v jeho věku hledá Peter svou identitu a zároveň prožívá první lásku. Společně se svou dívkou Gwen Stacyovou se potýkají s bouřlivými city, závazky a tajemstvími. Peter jednoho dne objeví otcův tajemný kufřík a rozhodne se vydat po stopách svých rodičů, aby pochopil, proč ho opustili. Pátrání ho zavede přímo do Oscorpu a laboratoře otcova bývalého kolegy Curta Connorse, kde se musí postavit doktorovu alter egu, Lizardovi. Petr je přitom nucen učinit několik rozhodnutí, která mu navždy změní život... (HBO Europe)

(více)

Diskuze

burkhof

burkhof (hodnocení, recenze)

nechapu proc to tocili jako remake vsechno odznova pavouci kousnuti,smrt strycka,zjisteni schopnosti...to uz vsichni znaji. myslim,ze kdyby to tocili jako sequel,udelali by mnohem lepe :))

 (hodnocení, recenze)

wenca: Však tak sjem to myslel že Ať to dělá ,ale jen pro zábavu.I když se mi některé jeho nápady docela i líbí ,ale koupit bych si ho nekoupil ,kdyby se prodával. Ale název toho hrdina Dark warrior nebo jak ho pojmenoval se mio dopcela líbi jenže warrior znamená bojovník takže nevím jaké schopnosti by mohl mít to mi zatím neřekl.

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Jestli to dělá pro srandu, tak je jedno jak se jeho postava bude jmenovat ne? Kdyby se jmenoval František a zybtek komixu by byl bravurní tak neni co řešit, ale jakmile bude mít nějaké epické jméno a komix bude brak jak od prvňáka s obrnou tak to proste bude stát za hovno tak či tak ..

 (hodnocení, recenze)

nirvanafan: tak sem to nemyslel že jsme na to mohl přijít já to cos řekl ,ale že jsme mu řekl ,že ať prostě s tím nepočítá že by to někoho zaujalo měl jsme říct to co jsi řekl ty.ALe jako ěm se to líbí to co dělá jako každý má nějakou zálibu ,že já zase kupuji komiksy a čtu je a on je čte a kupuje si je  ale i dělá vlastní komiksy ,ale porstě jsme mu jen řekl ,že to není zas tak dobréí ,aby to někoho jako zaujalo a hned si to přečetl třeba já bych si to nekoupil protože jsou jiné komiksy ,které jsou lepší to co dělá on je jen pro zábavu ,ale poslat to mlže někam na nějaké webovky.

 (hodnocení, recenze)

nirvanafan: no to jsme mu mohl třba říct i já ale já sem mu řekl ,že ať to klidně dělá ,ale at nepočítá s tím ,že by to někdy  vbudoucnu mohl někam poslat.Zas tak dobré to není.

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

JackSparow: taky je možnost dát to někam na webovky a podle toho zjistit, jak se to lidem líbí

 (hodnocení, recenze)

nirvanafan: Jen jsme napsal ,že si nemyslím ,že by to bylo dobré ba yto někdo zfilmoval přece jen  to dělá jen tak pro zábavu a nikdy neuvažoval o tom,že by to někam poslal.Navíc kolik by to asi hodilo ,že dělá a maluje svůj vlastní komiks.

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

JackSparow: to řada blockbusterů taky ne ;)

(sakra teď nechci vypadat jako zarytý kritik mainstreamové kultury, samozřejmě moje slova nesměřují na všechny filmy tohoto typu :D)

 (hodnocení, recenze)

Ramirez85: nemyslím si, že yb to bylo zas tak dobré

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

jurama525: všechno, co je dostatečně přímočaré na to, aby se to zalíbilo masám, (což ovšem vůbec nesouvisí s kvalitou)

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

JackSparow: Proč by to měl někam posílat? Tak třeba aby mu tu vydal nějakej nakladatel, později na to koupili práva třeba Warner Bros., natočili podle toho letní blockbuster a ten tvůj kámoš byl na deset životů v balíku. Tak třeba proto :)

 (hodnocení, recenze)

Ten můj kámoš to dělá jen tak sám por sebe proč by to měl někam posílat aby mu to vydávali.

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

sankacoffee: tak jasněže záleží na tom, jestli si to píše do šuplíku nebo s tím hodlá prorazit. docela dobře by se dark warrior hodil do nějaké počítačové hry, když nad tím tak přemýšlím :D (možná už něco takového dokonce existuje, co já vím)

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

Temný Válečník...v češtině to zní lépe, a ne jméno ale přezdívka

GigaPudding: nwm, je mi to jedno, a jestli chce mít svůj komiks na úrovni, tak potřebuje vědět, že takto znící hrdina nikoho zvlášť neupoutá, Paolini, když tehdy v šestnácti napsal Eragona tak měl také jména postav naprosto jiná..literárně nezvučná, a až zkušený spisovatel mu poradil je změnit, tak např. z Kevina vznikl Eragon...jestli mu stačí "celkem v pohodě" jak napsala fanda Nirvany, tak ok, žádný problém

nirvanafan: nikdo nikoho nestírá za to, že je dítě, klídek děvče

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

tak tady zase všichni budeme stírat jiné uživatele s tím, že jsou to děti...ach jo

jinak JackSparow: to jméno není nijak originální, ale přijde mi celkem v pohodě

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

sankacoffee: to bude tím, že to pravděpodobně bude jedenáctiletý kluk, tak nebuď tak přísnej :)

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

JackSparow: záleží na komiksu, dokáži si představit, že to bude v určité situaci znít dobře, ale spíš ne...dark warrior zní jako by ho "vymyslel" 11 letý kluk, který si myslí, že to zní cool, ale je to jen obšlehlá variace na batmana...příliš generické, trhá mi to uši...(ale panebože, jestli se mu to líbí, tak ať si to udělá podle sebe)

 (hodnocení, recenze)

66pepo66: to jo ,ale tak jáké by bylo jméno pro nějkého kladného hrdinu kámoš dělá teďka komiks a jemu se líbí jméno dark warrior ,ale nevím jaké by se hodilo ještě jiné jméno pro nějakého hrdinu ,on to chce udělat ,aby se ho prostě báli jako s ebáli batmana. Takové jméno.

 (hodnocení, recenze)

sankacoffee: Fakt a jakíé by se ti třeba líbilo ,kdyby sto četl a co je na něm jako blbé batman byl taky dakr knight

Související novinky

Zemřel herec Irrfan Khan

Zemřel herec Irrfan Khan

29.04.2020

V 53 letech zemřel hvězdný indický herec Irrfan Khan. Příčinou byla infekce tlustého střeva. Od roku 2018 zároveň bojoval s rakovinou. Herce mohou diváci znát nejlépe z rolí jako Pí a jeho život,… (více)

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

31.10.2019

Bývalá hvězda Spider-Mana Andrew Garfield se upsal novému režijnímu projektu Lina-Manuela Mirandy Tick, Tick… Boom! pro Netflix. Příběh se odehrává v devadesátých letech minulého století a sleduje… (více)

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

09.07.2019

Od té doby, co se postava Spider-Mana díky dohodě se Sony vrátila částečně pod Marvel a funguje tak po boku Iron Mana a spol. v rámci MCU, těší se opět obří popularitě. Není to přitom tak dávno, co… (více)

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

02.03.2014

V Sony čerstvě potvrdili, že Marc Webb zůstává v comicsové síti. Režisér Amazing Spider-Mana a Amazing Spider-Mana 2 natočí i třetí díl pavoučí ságy, který půjde do kin 10. června 2016. Čtyřku, jejíž… (více)

Reklama

Reklama