Reklama

Reklama

Amazing Spider-Man

  • USA The Amazing Spider-Man (více)
Trailer 1

Peter Parker je středoškolák, který nemá mnoho kamarádů. On sám je trochu podivín, jehož v dětství opustili rodiče a svěřili ho do péče strýce Bena a tety May. Stejně jako většina mladých lidí v jeho věku hledá Peter svou identitu a zároveň prožívá první lásku. Společně se svou dívkou Gwen Stacyovou se potýkají s bouřlivými city, závazky a tajemstvími. Peter jednoho dne objeví otcův tajemný kufřík a rozhodne se vydat po stopách svých rodičů, aby pochopil, proč ho opustili. Pátrání ho zavede přímo do Oscorpu a laboratoře otcova bývalého kolegy Curta Connorse, kde se musí postavit doktorovu alter egu, Lizardovi. Petr je přitom nucen učinit několik rozhodnutí, která mu navždy změní život... (HBO Europe)

(více)

Diskuze

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Když tam měli obrovskýho ještěráka, tak proč je Rhino jenom nějakej přitroublej kamioňák?

na příspěvěk reagoval TaanStari

Antaeus

Antaeus (hodnocení, recenze)

rozhodne sa tato verzia drzi komixovej predlohy ovela vernejsie. pacila s ami viac. citit z toho, ze to bolo natocene s nizsim rozpoctom, ale ten "feeling" je rozhodne ovela blizsi komixu, nez Raimiho verzia (Raimimu respekt).

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

misik95

V tom případě by Constantine byl naprostá sračka. Neříkám, že Raimiho trilogie byly kdovíjak dobré filmy, ale tahle argumentace je úplne mimo. Mimochodem tenhle Spiderman se mi taky líbil nejvíc.

misik95

misik95 (hodnocení, recenze)

Gambit47

Taky je podle komiksu, ne ty tři sračky před tím co se jen vezou na slavném názvu a jelikož všichni tu sou ti nejlepší kritici světa a myslí si, že na jejich názor všichni čekají. Hodnotí filmy, které vycházejí z komiksů přitom akorát četli naposledy Čtyřlístek.

na příspěvěk reagoval TaanStari

Uživatel Anarvin smazal svůj příspěvek.

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

tymto by som rad uzavrel jubilejne tretie aj dalsie potencionalne kola

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

nirvanafan: Taky jsem si na to vzpomněl :)

Jinak už to začíná být trapný, takže jak říká ten borec z Ally McBeal- Popojedem :)

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

začíná mi to tu připomínat scénu z Páni kluci: ale jo, ale ne, ale jo, ale ne, ale jo a jo a jo, ale ne a ne a ne...

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

nirvanafanRamirez85: Chytněte se za ruce, dejte si pusu a přiznejte si, že NEUDĚLALI!

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Ramirez85: já snad ani ne, už jsem párkrát zažila na diskuzích pěkný berserk za to, jaký kraviny píšem :D

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

nirvanafan: :)

Už se těším, až sem naběhne někdo v domnění, cože zajímavého se tu v tolika komentech řeší... :-P

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Ramirez85: kvůli potěšení z toho zaujmout opačný postoj než gigáč :D...dramatická odmlka...UDĚLALI! :D

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

udělali, udělali a udělali! řekla jsem to nejvíckrát, takže jsem vyhrála, tramtadadá! :D

Související novinky

Zemřel herec Irrfan Khan

Zemřel herec Irrfan Khan

29.04.2020

V 53 letech zemřel hvězdný indický herec Irrfan Khan. Příčinou byla infekce tlustého střeva. Od roku 2018 zároveň bojoval s rakovinou. Herce mohou diváci znát nejlépe z rolí jako Pí a jeho život,… (více)

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

31.10.2019

Bývalá hvězda Spider-Mana Andrew Garfield se upsal novému režijnímu projektu Lina-Manuela Mirandy Tick, Tick… Boom! pro Netflix. Příběh se odehrává v devadesátých letech minulého století a sleduje… (více)

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

09.07.2019

Od té doby, co se postava Spider-Mana díky dohodě se Sony vrátila částečně pod Marvel a funguje tak po boku Iron Mana a spol. v rámci MCU, těší se opět obří popularitě. Není to přitom tak dávno, co… (více)

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

02.03.2014

V Sony čerstvě potvrdili, že Marc Webb zůstává v comicsové síti. Režisér Amazing Spider-Mana a Amazing Spider-Mana 2 natočí i třetí díl pavoučí ságy, který půjde do kin 10. června 2016. Čtyřku, jejíž… (více)

Reklama

Reklama