Reklama

Reklama

Amazing Spider-Man

  • USA The Amazing Spider-Man (více)
Trailer 2

Peter Parker je středoškolák, který nemá mnoho kamarádů. On sám je trochu podivín, jehož v dětství opustili rodiče a svěřili ho do péče strýce Bena a tety May. Stejně jako většina mladých lidí v jeho věku hledá Peter svou identitu a zároveň prožívá první lásku. Společně se svou dívkou Gwen Stacyovou se potýkají s bouřlivými city, závazky a tajemstvími. Peter jednoho dne objeví otcův tajemný kufřík a rozhodne se vydat po stopách svých rodičů, aby pochopil, proč ho opustili. Pátrání ho zavede přímo do Oscorpu a laboratoře otcova bývalého kolegy Curta Connorse, kde se musí postavit doktorovu alter egu, Lizardovi. Petr je přitom nucen učinit několik rozhodnutí, která mu navždy změní život... (HBO Europe)

(více)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

Chtěl jsem se zeptat netýká se to zrovna toho nového batmana ,ale zajímalo by mě jeslti kdyby někdo jen tak por zábavu dělá jako koníčka komiksy a vymýšlí si vlastní svět a příběh a vlastního hrdinu zdá se vám jméno pro hro ochránce nějhakého města DARK WARRIOR?en se ptám protože kámoš dělá jako zálibu komiksy protože je zbírá stejně jako já a i se je snaží jen pro zábavu dělat a mě se ten náízev docela líbí.Někteří ,ale říkají co se některých svích kamarádů ptal ,že je to prý jméno spíše pro záporáky než por kladného hrdinu, který by měl ochraňovat město.

GAZ789

GAZ789 (hodnocení, recenze)

miestami nudná ale za to efektná podívaná na ktorú len tak lahko človek nezabudne osobne ma to bavilo viac než starý spider-man a to sa pri remakoch velmi nestáva .... :D

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

jurama525: Jan Maxián má dost často čas a trailery se dabujou většinou s někým, kdo jde zrovna kolem. Jsem rád, že Maxián nedaboval Andrew Garfielda, protože už předtím daboval starýho Spider-Mana.

jurama525

jurama525 (hodnocení, recenze)

Nechapu proč ma cz dabovany trailer jinej dabing než film . V traileru spider mana daboval Jan Maxian a ja se na něj těšil i ve filmu no smula

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

wenca: ma dusu, lebo ked si ho pozriem aj dnes, spomeniem si na detstvo a nechce sa mi prepnut. V ASM je vsetko super mega cool, peter by mohol ist rovno robit modela, v podstate nechapem preco by mal outsider. gwen dokaze za par minut vyrobit protijed. a lizard... zaporak len aby sa nepovedalo. ale v poriadku, ved ked sa ti viac paci ASM tak ja to prezijem, ja som sa na to snazil pozriet co najviac objektivne.

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Rieux: Má duši protože si ho viděl jako malej kluk a byl to jeden z tvých prvních zfilmovanách komixu? Mě se taky líbil, ale daleko svižnější, vtipnější, modernější a uhlazenější mi přijde Amazing, ikdyž je fakt že je to klišé vedle klišé, ale nevím co od toho kdo čekal když je to začátek Spidermana ...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

GigaPudding: nevíš? vše co je temné (nebo se alespon odehrává povětšinou ve tmě) a je to origin, kopíruje BB .))

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Rieux: tak záleží jak pojmou další film...jak už jsem psal, nebylo by špatné kdyby to bylo trochu dospělejší a možná temnější...ikdyž ne tak temné jak to předvedl Raimi ve trojice :D...ne, asi ze mě mluví to že jsem se v pátek podíval na nového Batmana...oproti tomuto parádní film...odpustil jsem i to že se to hodně podobalo Batman Begins...

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

wenca: netreba ironicky prekrucovat co som napisal a tvarit sa pritom inteligentne. raimi nestvoril majstrovske dielo, ale na rozdiel od webbovho spideyho ma dusu a to je to podstatne.

66pepo66: videl som vystrihnute sceny, ale nemam pocit, ze mal film vyzerat uplne inac. a naozaj sa mi nezda, ze webb viac podla komiksov. pouziva rovnake postavy, ktorym dal podobne charakterove vlastnosti, ale pri citani komiksov - hlavne tych novsich - ma dej dokaze vtiahnut, zaujat, neviem ako to skonci. webb nam ukazal film v ktorom som nevidel nic co by ma prekvapilo.

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

Ak si videl vystrihnute sceny resp. si aspon o tom cital, tak ti musi byt jasne, ze ten filmy mal vyzerat uplne inak nez aky nakoniec je/bol. Webbovi proste do toho studio kecalo az prilis a tym zostrihanim filmu proste vzniklo par hluchych miest. V kazdom pripade tu ide o to, ze to nedopadlo podla mna vobec zle a prave naopak sa z toho vyklul celkom susny odrazovy mostik pre urcite lepsie diely nez bol prvy diel. A co sa tyka tej vernosti, tak Raimi si proste Spideyho prisposobil sebe a Webb ide skor podla komiksu. A tu nejde ani tak o to, ze tam nie je MJ ale Gwen, ale o to akym stylom ponal Petrov charakter ako civilistu ako aj Spideyho. Dneska som si pozrel SM1 v tv a opat som si vravel stary dobry Tobey a tak vobec. Ale proste ked citas tie komiksy, tak Webbov Spidey je mu blizsi.

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Rieux: No tak hlavně že Raimiho spider-man je naprosto propracované drama bez klišé a na nic si nehraje. Vysvětlil si nám to!

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

stale sa tu vsetci ohanate argumentom, ze Webbov spiderman je vernejsi predlohe. Ak pod tym rozumieme, ze Peter je mlady vedec, pavuciny nestriela z ruky a ze tu vystupuje gwen, tak ano, je vernejsi predlohe. nic to ale nemeni na fakte ze film ako celok je velmi prvoplanovy, klisovity a hra sa na nieco co nie je. mna doslova nudil a to som obrovsky fanusik spidermana.

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Peter7: Rozhodně má tahle diskuze větší smysl než ty, kde se všichni shodnou a hromadně ochají nebo nadávají. Tady se aspoň vyskytují lidé s dost rozdílnými názory a to je pro diskuzi jedině dobře.

Peter7

Peter7 (hodnocení, recenze)

ShakaarvoliminalTaanStari:  Já tím jen chtěl říct, že mi tato diskuse přijde v mnoha ohledech absurdní a zbytečná, uvědomujete si jak dlouho se tady řeší to samé pořád dokola? PS : Má gramatika mě opravdu mrzí doufám, že teď je již v pořádku :D

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Peter7: no krom tvoji gramatiky bych chtěl dodat, že pokud sleduješ imdb, tak tam to má skoro stejné hodnocení jako měl Raimi před deseti lety...takže možná je tady podhodnocený, ale jinak bych řekl že jde o podobnou kvalitu. Jak dodal TaanStari, před těmi lety neměl Spidy moc konkurence a podle toho byl o něj i zájem...vím že byl X-man, možná nějaké chabé pokusy Dardavila nebo Electry, ale to tak vše. Další důvodem proč to má tak nízké hodnocení je i fakt že lidi jsou přehlceni komixovými adaptacemi, jen letos tu máme tři...za posledních 10 let tu máme 3 Batmany, 3 Spidermany, Green Laterna, Captain America, Thora, Hellboye 2x, Avangers, nový X-man...zapomněl jsem na něco? Lidi prostě vidí už po xté to vesměs to samé...v globálním kontextu to sice bude dál vydělávat a Sony se asi na tom dost napakuje, ale z kvality jsou to prostě braky vesměs po kterých za x let nikdo neštěkne, nebo se znovu natočí...

voliminal

voliminal (hodnocení, recenze)

Peter7: já jako nevím jo, ale diskuze je podle mě od slova diskutovat a proto tu jsme...my nic měnit nechceme :-D...jen se tu vyjadřujou různý názory, takže jsi právě vysral pěknou sračku :-D...

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Peter7: Pokud ti už není 12 let, tak se někde ve vzdělávacím systému stala strašná chyba... A přiznejme si to, TASM je na poli komiksovek průměr a tohle hodnocení je tak akorát odpovídající, to spíš Raimiho série je o -+10% nadhodnocená, ovšem to není dáno kvalitou, ale tím, že v té době prostě bylo komiksové sucho a Spider-Man neměl konkurenci. TASM dnes mezi Avengery a Batmanem prostě neobstojí, nicméně rozhodně není horší (a zatím ani lepší) než Raimiho Spider-Man, to rozhodne až dvojka a trojka. Jestli to nedává smysl tak mě omluvte, jsem intoxikován.

Peter7

Peter7 (hodnocení, recenze)

Bože muj, to vás to tady ještě pořát baví?? Mě se ten film prostě hodně líbil a tady je dost podhodnocenej, většině kritiků se to též líbilo, vidělal a hold bude i další film a vaše tlachání to nezmění! Tady na csfd se lidi na kvalitě schodnou jen tehdy kdyš je film užasnej nebo mizernej (radši se koukam na hodnoceni na imdb). A jak někdo může říct, že většině lidí se líbí víc Ramiho serie?? To viděl nějákej průskum nebo tak? Pokud vim nic takového nebylo. A jak již bylo řečeno nový Spidy se prostě objevil v dost nevhodnou dobu. I přez své chyby je to kvalitní film, který ovšem musí konkurovat Remiho jedničce, ktérá vlastně dofinovala jak se mají  točit filmy podle komiksů (u mě jasně vyhral ten nový). Film sem ukazoval spoustě lidí, vzhledem k tomu, že sem tak trochu fanatik :) jo dvouciferný číslo to bude a osobně znam jen jednoho člověka kterymu se to nelibilo! Na negativní kritiku narážím jen v těhle těch rádobi diskuzí.

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Hlavně, že se nejmenujou Mstitelé, jak zpočátku nějaké choré mozky napadlo :D

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Ramirez85: Harry Potter je bezvadný příklad. Navíc musíme brát v potaz, že kniha a film je každé jiné médium, a to, co funguje na papíře často nemá takový efekt na plátně a naopak. Proto by si filmař měl přizpůsobit předlohu a ne naopak.

Související novinky

Zemřel herec Irrfan Khan

Zemřel herec Irrfan Khan

29.04.2020

V 53 letech zemřel hvězdný indický herec Irrfan Khan. Příčinou byla infekce tlustého střeva. Od roku 2018 zároveň bojoval s rakovinou. Herce mohou diváci znát nejlépe z rolí jako Pí a jeho život,… (více)

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

31.10.2019

Bývalá hvězda Spider-Mana Andrew Garfield se upsal novému režijnímu projektu Lina-Manuela Mirandy Tick, Tick… Boom! pro Netflix. Příběh se odehrává v devadesátých letech minulého století a sleduje… (více)

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

09.07.2019

Od té doby, co se postava Spider-Mana díky dohodě se Sony vrátila částečně pod Marvel a funguje tak po boku Iron Mana a spol. v rámci MCU, těší se opět obří popularitě. Není to přitom tak dávno, co… (více)

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

02.03.2014

V Sony čerstvě potvrdili, že Marc Webb zůstává v comicsové síti. Režisér Amazing Spider-Mana a Amazing Spider-Mana 2 natočí i třetí díl pavoučí ságy, který půjde do kin 10. června 2016. Čtyřku, jejíž… (více)

Reklama

Reklama