Plně vyzbrojená bitevní loď Missouri se vrací z poslední plavby, aby byla slavnostně vyřazena z provozu a proměněna ve vojenské muzeum. Na palubě se chystají na slavnost, které se má zúčastnit i prezident. Kapitán Adams vyčte podřízenému Krillovi, že nehlásil přílet vrtulníku, důstojník se však vymluví na chystané překvapení k oslavě jeho narozenin. Na palubě helikoptéry jsou totiž rockový zpěvák, striptérka Jordan, číšníci, kuchaři a členové prezidentovy ochranky. Pohoda a dobrá nálada se nečekaně změní v drama, když rocker, ve skutečnosti terorista William Strannix, zastřelí dva důstojníky a obsadí s Krillem loď. Zmocní se disket v sejfu a raketou sestřelí americkou stíhačku. V Pentagonu je vyhlášen poplach. Paranoidní Strannix, který vyhrožuje vládě odpálením jaderných střel Tomahawk, byl totiž kdysi špičkovým agentem a akce je součástí jeho pomsty… (TV Nova)

Zagros

Jednoznačně můj nejoblíbenější film se Stevenem Seagalem, i když za to tentokrát Steve nenese všechny zásluhy. Je sice stále ve své vrcholné formě, nicméně k hlavním plusům filmu patří tentokrát vedlejší postavy – Tommy Lee Jones a Gary Busey to sehráli skvěle. Tímto se film vymyká klasickému „Seagalovi“, kde slouží zbytek herců především jen jako cvičně figuríny. Přepadení v Pacifiku je navíc velmi dobrý akční film, který má zajímavý vývoj a dokáže obstojně budovat napětí. Dalším plusem je hudba. I po spoustě let si ji dokáži (společně s některými scénami) vybavit. Na rozdíl od většiny Seagalových dalších filmů si Přepadení v Pacifiku pustím kdykoli znovu a rád. ()

iXtr3m3

Jasné, objektívne to bolo tak na tri-štyri hviezdy, ale ja obidva filmy s Casey "Kurva" Rybackom zbožňujem. Navyše sú oba takou inou variáciou na Die Hard, takže preto plná palba a je mi jedno, čo kto z vás voči tomu má. V tomto prvom navyše hrá záporáka Tommy Lee Jones, Gary Busey, Colm Meaney a čerešničkou na torte (takmer doslovne) sú kozy Eriky Eleniak, takže niet o čom :) ()

HiddenDragon

Vubec ten film nechapu. Je to neco jak Skala od Cinanu. Scenar nedava smysl. Jak muze Apache znicit lodni radar? A pokud, proc se to tedy tak lamersky nepodari a dokonce nevidi vynorenou ponorku? Proc mluvi o poskozene zadi, kdyz hori prid?? Proc se bavi o jakychsi akciich?? Seagal, ktery preskoci zabradli na pridi, vyleze v pulce lodi nazpet. Atd atd. Mankote a to jsem myslel, ze je to jeden ze Seagalovych lepsich filmu. Obcas docela midfuck. Navic uz zde ma horsi postavu nez ja. Prdel jak vagon. A ten divny ton hlasu, kdyz pak otevre pusu. Asi fakt lepsi CZ dabing. Hvezdicku dostava USS Alabama, ze ji premluvili, aby v tom hrala, a par close combatu taky uslo. ()

wosho

Na Segala hodně dobrý, ale v rámci žánru průměr. Osobně mám rád jinčí segalovky, tato mě po letech přesatal bavit. Ale na druhou stranu, nikdy neměl Segal takového protihráče. ()

Kovaja

Bezva film,skvele scenky hlavne v kuchyni kde popoušti Ryback uzdicku fantazie sveho bojoveho umeni.Nojo na podobnych filmech sem vyrustal ()

Hanys_

Jedna z prvních Seagalovek, kterou si ale chudák Steven nasadil laťku hodně vysoko a už se jí skoro ani nepřiblížil. Parádní záporáci a krásná Baywatch girl Erika Eleniak..7.5/10 ()

Reckon

Kdysi můj nejoblíbenější herec (příchod na ČSFD Seagal tuto výsadu ztratil) v nejlepší formě, kdy kosti křupou o ostošest a každej terorista si říká Casey kurva Ryback. Ještě k tomu mu asistuje krásná Erika Eleniak, na kterou se nedalo nedívat i když byla mimo záběr :D (8/10) ()

Paity

Number one mezi Seagalovými filmy. To je bez debat. Skvělý Tommy Lee Jones, který se ukázal jako parádní padouch. Tady se Stevenovi kouzla s "rukama a nohama" daly uplatnit opravdu naplno. Navíc parádně vybraná lokace, nebo místo, jak chcete. Přece jen bitevní loď nenín něco, na čem by se běžně natáčely filmy, max. tak udělá někdo podobnou loď počítačem a z ní střílí. Do dneška je to podle mě jeden z nejpešíćh akčních/akčních-thrillerů snímků. ()

AdamesWWE

[5/10] Steven Seagal v najlepšej forme má v tomto filme štastie na dobré filmové remeslo, v súbojoch sa ukáže v plnej paráde a celá ostatná akcia je veľmi dobrá, Tommy Lee Jones je naozaj skvelý záporák ale tento film, ktorý mnohí označujú za vrchol Seagalovej kariéry ma nezaujal príbehom dostatočne ani nevytvoril žiadne lepšie pocity. Len priemerný film, čo je škoda, lebo všetky veci či už po stránke spracovania, akcie, herecké obsadenia je naozaj dobré, ale ako celok len priemerný akčný film. ()

provitamin

Je to zvláštne, ale ide len o prvý Seagalov film ktorý hodnotím. Kedysi dávno som už prepadnutie videl, ale pamätal som si už len niekoľko scén, z toho hlavne Eriku Eleniak ako vyskočí z torty. Akcia tu celkom funguje, dvaja hlavní záporáci, niekoľko vedľajších záporákov, nechýba americký patriotizmus, trochu stupidity a výsledný dojem neurazí, taká príjemná jednohubka. ()

Petr.Kocfeld

Podle mě si tento snímek 4 hvězdy zaslouží.Seagal v dobré formě.Jinak sekundující herci taky dobří.Tento film si mě docela získal.Seagal zde jako kuchař vrhající nože u mě zabodoval.Jde o snad nejlepší akční film s tímto hercem a tento snímek je opravdu výborný.Nechybí zde trocha komiky a hlavně spousta akce okořeněné porcí napětí.Ostrá polévka bujavéza v kuchyni ´kuchaře Rybecka na vás už čeká... ()

Haymar

Seagal ve (svém - asi nejlepším) A-filmu, kdy ještě nevypadal jako chodící reklama na McDonald's a kdy ještě byl schopen natočit dynamický záběr - delší jak 5sekund (bez střihu)... Joo, kdeže ty "loňské sněhy" jsou!... No a T. L. Jones + (tehdejší) playmate Erika Eleniak byli samozřejmě bezkonkurenční! ()

Wishkah

Tenhle film je stoprocentně nejlepší seagalův počin. Příběh vykrádá smrtonosnou past, ale Seagal ty teroristy řeže naprosto svým způsobem a má i vynikajícího záporáka v podání maniakálně skvělého Tommy Lee Jonese ()

peetriss

Skvělý, dnes už klasický, akční snímek. Tommy Lee Jones dokázal, že záporáky vždycky uměl skvěle, Steven Seagal si poprvé (a naposledy) zahrál roli, na kterou se dá koukat a režisér Andrew Davis ukázal, že když chce, umí natočit skvělou poctivou akční podívanou. ()

Foxhound#1

Tahle segalovka je koukatelná z několika důvodů a ani jeden z nich není Steven. 1) prostředí bitevní lodi Missouri 2) skvělí záporáci Busey a Lee Jones 3) obdařená kráska Eleniak. Jinak řečeno to je asi nejlepší film Stevena "Kamenného xichtu" Seagala. ()

TERRORDROME

Najúspešnejší Seagalov film, mňa ale nikdy moc nebral. Teda, nemám proti nemu v zásade nijaké výčitky, len ma to pobehovanie po lodi, technické serepetičky a zameriavanie riadených striel bohvieako extra nebaví. Tommy Lee Jones ako rockerský psychoš je super ( a Steven ho kvalitne zmasakruje ), nejaké to násilie, streľba a výbuchy tiež, ale na celom filme ma vždy najviac bavili odhalené kozy Eriky Eleniak. Keby tam tak pobehovala po celý čas nahá, moje hodnotenie by šlo závratne nahor. ()

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

18.11.2021

Studio Warner Bros. se rozhodlo oprášit jednu ze svých osvědčených značek, nového rebootu se totiž má dočkat populární akční snímek z roku 1992, Přepadení v Pacifiku. Nová verze příběhu o kuchaři na… (více)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)