Superbad je varujícím příběhem dvou dospívajících chlapců, které čeká maturita. Jsou na sobě obrovským způsobem závislí, ale teď by měl každý z nich jít na jinou vysokou školu a čeká je odloučení. Evan (Michael Cera) je milý, chytrý a stydlivý. Seth (Jonah Hill) je drzý, náladový a posedlý děvčaty. Ve filmu sledujeme jejich zoufalé pokusy zapůsobit během jedné bláznivé noci na osoby, po kterých touží... během jediné příšerné, potupné noci, na kterou po zbytek života vděčně vzpomínáte. (oficiální text distributora)

Jaňo

Trojka, jéé, nóó... Dobré. Dajme tomu, že dobré. Ale ani o štipku viac. Jedna hviezdička za policajtov, druhá, za ich hlášky a tretia za McLovina... ()

peteq

některé gagy stály zato,jiné otřepané "vaginální"humorné dialogy už ne,kdyby tam nebyla ta policejní dvojice tak nevim nevim.)) ()

Triple H

Jedna z tých podarenejších teenagerských komédií. Fajn ústredné trio, síce hrubozrnný ale vtipný humor a parádna dvojica policajtov. :-)) ()

A.Beech

Čakal som niečo na tento spôsob, ale že ma táto teen komédia až tak dostane, to som naozaj netušil. Ale tak každopádne film určený len (no predovšetkým, ale možno sa nájdu aj výnimky) teen publiku. V podstate film je len o tom, ako partia chalanov zháňa čo najväčšie množstvo alkoholu. Áno, na prvý pohľad nič zaujímavé, ale to by sa do toho nemohol zamiešať falošný darca orgánov z Havaja McLovin („Ja nemám krstné meno. Ja som len McLovin“) a dvaja opití policajti s extra zmyslom pre humor. Scény práve s týmito troma postavami patria k tomu čo ťahá tento film tak vysoko. Filmy s nadržanými teen postavami moc nemusím, ale tu som naozaj našiel niečo viac. Preto plné hodnotenie. ()

Doudis19

V nejsprostší komedii posledních let vás k slzám rozesměje dvojka zoufalců, kteří se rozhodli, že ještě před maturitou přijdou o panictví. Klasické téma na pubertální komedii? Trapné taškařice ve stylu Prciček se bát nemusíte, tihle dva loseři chrlý každým okamžikem záplavu dechberoucích prasáren, a ještě u toho dokážou být dojemní a leckomu tak připomenout doby jeho vlastní školní docházky.. ()

Estrellita

Lehce jsem asi podhodnotila, ale je to opravdu nechutnost nad jiné vyčnívající. Směr, kterým se vydala moje nálada po shlédnutí téhle s*****, a rapidní rychlost, s jakou se tam vydala, pasuje toto dílko do odpadků kam patří. Jednu hvězdičku dávám za Emmu Stonovou a to jenom proto, že ji mám ráda a ten monokl jí sluší. 20% ()

Remivsremi

Teen komedie s velmi nevyrovnaným tempem. Film v podstatě negraduje, dobrou scénku vystřídá naprostá bída a k postavám si nevytvoříte žádný vztah. Přesto se zde vyskytne pár vydařeným fórku, zejména ty s fízlama. 50% ()

BROKEN_

Teda musím říct. že jsem čekal víc. Všude kolem se o Superbad mluvilo jako o skvělé komedii s výborným Johanem Hillem, jenže mě to až tak moc nevzalo. Ano je to vtipný, zasmál jsem se, ale přišlo mi to v druhé polovině filmu zbytečně natahovaný. Dějová linka s policisty mě někdy dost vytáčela, a někdy zas byla v pohodě. Nejlepší scéna byla ta, kdy Jonah vysvětluje, jak byl závislý na malování penisu. U toho jsem chcal smíchy - ptakoďábel, nejvíc. Jde o lehce nadprůměrnou komedii, která pobaví, ale ke konci už to nebylo ono. Hodnocení 3,5. ()

markuc

Videl jsem to skoro hned po filmu "40 let panic" a libilo se mi to jeste mene - jeste mene gagu,hlasek. Celkove mi film pripadal daleko debilnejsi, bez jakekoli myslenky a napadu. ()

oveckaoa

Nikdy jsem neměl rád komedie z tvorby Apatowa. Nevím co na tom chlápkovi všichni vidí že tvrdí že má talent. K filmu 3 týpci slíbí holkám že jim seženou chlast na párty aby jich na to sbalily (toť vše a stavit na tom celý film je slabé). Humor nefunguje jen občas padnou nějaké hlášky a nadává se tam aby to bylo cool což není. ()

Sfinkter

Hlavní trojice looserů je vybrána perfektně, snímek však nemá pevný směr a v závěru mu dochází dech. Sexistických hlášek by také mohlo být méně. ()

Simpoch odpad!

Nevím jestli mě tenhle film zastihl ve špatnou dobu, nebo jestli jsem ho špatně pochopil, ale celou dobu jsem měl strašlivé nutkání to vypnout. Považuji za jednu ze svých životních chyb, že jsem to neudělal. Palec dolu. ()

Ryuuhei

Docela zábavný, oddechový film o přátelství a jedné velké cestě na pařbu, který se nicméně zejména ke konci už táhne jak nudle z nosu. ()

-dRaGoN-

McLovin. Pro mě první ze záležitostí na kterých se podílel Judd Apatow, u které uznávám že "R" rating je pro dnešní humor a hláškování ta správná cesta. Ačkoliv není příběh příliš originální, tak jsem nevěřil co je vše možné zažít během "téměř obyčejné" přípravy na jednu párty. Vtípky a hlášky jsou mnohdy odrovnávající, nenásilné a solidně vyplňují celých 114min. Zaslouženě jedna z nejlepších komedií tohoto roku, Je smutné že distributor vůbec váhá nad nasazením do kin zatímco daleko "jednodušší" materiál ala Holky to chtěj taky je uváděn bez problémů. 90% ()

Beky

...prvních 30min. je fakt síla (...no vlastně celý film je dost síla:)), nevěděl jsme jestli se mám stydět nebo smát ( samo, že jsem se smál:)), protože jsem vzal s sebou svoji přítelkyni a její ségru...byl to takový test co holky snesou!!!!:)..a jak to dopadlo??...celý film je o kamarádství, čekali jste snad něco jinýho?? Apatow se vždycky postará o to, aby jeho film měl větší hloubku než díra....no raději nic:)!! Na konci nám vždycky docvakne, co autor měl opravdu za záměr a co chtěl ve skutečnosti vyprávět!! Že film obsahuje nespočet sprostých, úchylných, neskutečně sprostých a neskutečně úchylných slov nebo scén, nemůže nikoho překvapit, dnešní společnost je natolik variabilní a postupně se zbavující jakýkoliv konvencí, že na tuhle hru jenom rádi přistoupíte!! a slibuju, že se budete smát jako nikdy:))!..protože z 80% filmu se jedná o velmi vtipné věci!!..bez debaty 80%!! Jednou větou: Holky všechno vzaly s nadhledem ( ale měl jsem strach ) a při závěrečných titulkách jsme se váleli smíchy:))!! ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] Superbad prostě šlape. Je to ta krystalicky čistá komedie, zábavu tvůrců na place přenáší beze ztrát i na diváky, nic neřeší, ale jede od začátku do konce ve stále stejném, kvapíkovém, tempu. Jonah Hill a Michael Cera ještě nebyli okoukaní a jako bonus jsme dostali geniálního McLovina (myslím, že chlapec bude do konce kariéry panáčkovat před fanoušky s ultimátní hláškou "I am McLovin!"). A Hader s Rogenem si své role opravdu neskutečně užívají. 70 % [Kolikáté zhlédnutí?] Zraje jako víno. 90% ()

T-pack

Asi že je to teen komedie, asi že ty dva hlavní hrdiny naprosto chápu... a možná kvůli ptačím kresbám XD. Jednoznačně Superfun! Takhle uvěřitelnou šílenost jsem už dlouho neviděl. ()

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)

Náš kámoš Marťan

Náš kámoš Marťan

15.11.2008

Simon Pegg a Nick Frost jsou zpátky. Po hororech (Soumrak mrtvých) a akčních kriminálkách (Jednotka příliš rychlého nasazení) si chtějí utahovat (samozřejmě láskyplně) z žánru science-fiction.… (více)