ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

monikka87

Pri sledovaní aj hodnotení tohto počinu som bola na rozpakoch... ostrá satira spoločnosti prekladaná vulgárnymi scénkami šokuje a nenecháva nikoho chladným - to všetko ide Saschovi veľmi dobre. Po dlhom uvažovaní dávam štajlistovi Brünovi odhodlanému dobyť Hollywood a celý svet 4* - nasmiala som sa dosť a mnoho scén mi utkvelo v pamäti. ()

dolin1

Chápu, že Cohen chce provokovat, že je to záměr. Musím i uznat, že některé situace jsou LOLózní až na půdu. I tak si ale myslím, že příliš velký díl situací a gagů jsou založeny na nevkusném sexuálním podtextu (který mi sám o sobě nevadí, ale je to IMHO prostě příliš přízemní humor), který si spíš než absolutorium zaslouží pohrdání.. Proto **. Jednu za těch pár LOLů a druhou za skutečnou odvahu (obzvlášť provokace na Blízkém východě už hraničily s říkáním si o kulku) ;-) ()

Elegnor

Stejné schéma jako u Borata, imho je tenhle humor vynucenější a scény několikaminutového trapného ticha v lese jsou naprosto bezpředmětné, a to nemluvě o posedlosti análními otvory, na které se váže většina vtipů.. Na druhou stranu něktére gagy mě pobavili dost, ale těch za celý film nebylo víc jak šest.. ()

miki68cz

T O snad N E N I možný !!!!! To je vážně šílenost, šilená sranda, šílená bomba. Pokud Borat byl super, tak Bruno nemá vážně konkurenci. Pokud si chcete odpočinout tak Vám garantuju, že u tohohle filmu se uvolníte jako nikdy. Není to pro prudérní uprděnce a možná i věřící by měli návštěvu Bruna rozmyslet :-) Dávám pět hvězd, já se bavil jak nikdy ( a to doslova ) protože filmů s podobným tématem fakt není moc. Doporučuji, běžte, smějte se a užívejte si protože Sasha Baron Cohen si to užil určitě naplno. Proboha to byla sranda. ()

Solverino

Jsem na rozpacích = chvílemi velmi zábavné (diskuzní pořad s černochy ve studiu = vyměnil jsem černé dítě z afriky za nový ipod!), chvílemi opravdu megatrapné (neustálé mávání ptákem) a vrchol všecho - předstíraný blow-job s Milli-Vanilli = uber hnus! No do kina bych na to opravdu nešel a vzít na to svojí holku bych se asi za toho blba styděl = celkem zklamání! Ideální film pro mega-cool-buzny! :( ()

migele

Po druhé mnohem lepší.. jeto perverzní, je to úchylné, trapné až nudné, ale kdo se nezasmál, já teda ano :-D... ()

honeybunn2

Moj zmysel pre humor je asi niekde inde. Nevravim, že som sa celú dobu filmu, len pohoršovala, ale neprišlo mi to bohvieako vtipné. Prevedenie bolo také hrozné, že som mala chut sa pár krát postaviť a ísť radšej do niekam. Celé mi to prišlo také polepené, ako keby to ani nemalo scenár, proste to bolo celé divné. Nebyť charizmatickeho Cohena, tak by to bolo na odpad, ale čo ja viem, možno som to len nepochopila. :) dne hviezdy ()

vieriX

Nebylo to vyloženě zlé , ale Borat byl lepší. Spousta scén oproti Boratovi je nahraná dopředu a není tam vidět ten šokující výjev běžných lidi, kteří přijdou s hlavním hrdinou do styku. Dávám 3* ()

Asdas

Ali G a Borat neexistujú ,existuje Bruno! Cohen je nový Peter Sellers ,komediant a génius v jednej osobe a ak prejde raz k vážnym témam budú mu padať všetky ceny rovno z neba! Bravo ,bravo jeden z najkontroverznejších filmoch aké som v živote videl. ()

Baki odpad!

Tak tohle byl opravdu oříšek ... tak rozporuplný film jsem snad ještě neviděl. V jistých okamžicích (ti co to viděli si na pár vzpomenou) jsem to měl chuť vypnout,ale jindy jsem se zasmál, a to upřímně. Vždy mi bylo líto obětí Bruna, ale bylo mi líto i Bruna samotného. Na konci jsem jen fascinovaně hleděl na společnou píseň a nechápal. Jak to udělal? Ale pře to všechno musím celkově hodnotit opravdu špatně. Je mi líto, ale asi to opravdu není můj šálek kávy. ()

Billy.3

Ano bavil jsem se. Sacha Baron Cohen je určitě skvělý komik, ale trapnost některých scén už vážně překračovala meze a neustále jsem si říkal kolik lidí mu muselo dát po držce - já bych to udělal ihned teda. ()

.DukE.

U Aliho jsem se nasmál dost, u Borata míň a tady teda skoro vůbec. Kdo v tom chce hledat ironii a parodování dnešního zvrhlýho světa, tak to tam jistě najde, ale mě to přišlo hodně přehnaný a trapný. ()

Bigfuckman

Ten Cohen to ale umí rozjet. Je to mistr improvizace a ovládá velmi dobře umění v nasírání lidí. Od pěti hvězdiček mi to odkrajuje to, že nevěřím, že všechno bylo skrytě natáčené a improvizované Třeba scény ze "středozemě" Tam už je to opravdu o hubu a Sasha byl buď velký klikař neb to bylo zinscenované. Zrovna tak si nejsem jist Cohenovým castingovým pohovorem s rodiči svých dítek. Jestli to opravdu bylo reálné pak ty děti z hlouby duše lituji, když vidím co by rodiče byly ochotni pro slávu udělat. Bruno je zajímavou směsicí vážného dokumentu kontrastujícím s Cohenovými velmi trefnými komediálními prvky. Opravdu by mě zajímalo jestli je Sasha teplej či nikoli pač v hodně svých filmech se k homosexuální problematice staví přinejmenším podivně.Zpět k Brunovi. Je tu opravdu hodně povedených scén a nejvíc mě asi rozsekala ta jak chtěla neznámá domina na swingers party zbičovat a opíchat Cohena či sexuální hrátky s asiatem. Ten rotoped s robertkem neměl chybu. ()

zly.dvojce

Bezbřehá samoúčelnost a bohužel po Boratovi velké zklamání. Jedna hvězda za výbornou talkshow a druhá megahvězda za ten vál na konci, "I am like Bono except much younger", "Hey, hey he gay, ok". Ale jinak vycouval ze sociální kritiky jak ji známe z Borata a už je to spíše sbírka samoúčelných rádobyfórků. ()

ratpile

Dle mého vkusu zábavnější než Borat, přesto tak trochu (stejně tak) o ničem. Cohen je totální hovado, pošťuchování homofobů a xenofobů vždycky potěší, velká škoda že Bruno vyšumí tak do prázdna. 3 hvězdy za slušnou párty zábavu s ostrými lokty a Harrisona Forda. Příště, obávám se, opakovaný vtip nebude vtipem, chce to zase popojít o kus dál. ()

Romeroo

O maličko horší než Borat, ale i přesto naprosto výborné bavení..mám pocit, že několik scének z Bruna se stane kultovními, nejvíc mě dostala scénka z klece a u táborového ohně..prostě opět masakr který dokáže jen Bruno Borat Cohen..4% tedy 75%... : - )) ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží