Ben je geniální student MIT, kterému v dalším studiu brání nedostatek finančních prostředků. Proto po kratším váhání souhlasí s nabídkou svého profesora Mickyho Rosy. Pod jeho vedením se stane součástí studentského týmu, který pravidelně létá do Las Vegas, kde pomocí techniky tzv. „počítání karet“ obírá kasina o tisíce dolarů při hře Blackjack. Ben si zpočátku chce přivydělat jen tolik, kolik potřebuje na zaplacení studia, ale s jídlem roste chuť a svět luxusních hotelů a hýření je lákavý. A stejně tak lákavá je půvabná studentka a spolupachatelka Jill, do které se Ben zamiluje. Ačkoliv počítání karet není nezákonné, v sázce je mnoho a záhy nejde jen o to orientovat se v kartách, ale také o nutnost nenechat se přistihnout šéfem ochranky jednoho z kasin Colem Williamsem. Navíc se jednoho dne Ben při hře nesoustředí a jeho vinou prohraje skupinka hodně peněz. Pohádá se s profesorem, přesvědčí tým, že mohou pokračovat společně právě bez Mickyho, a začíná hra kdo s koho... (TV Nova)

Peytl

Větší nudu nezažijeme ani my, my, kteří s Ferkem a Lakatošem sjíždíme také pořád dokola jeden nonstopáč ve frýdlantském výběžku. Tak pravda, nemáme tak sofistikovaná a nenápadná znamení jako filmoví pičusové a na gamblerské výroční schůzi zkusím navrhnout, zda by nešlo naše tajné heslo malinko zmodernizovat a přizpůsobit se době a velkému světu. Ono mlátit do forbesu penisem v rytmu Ódy na radostvoe, už bude dávat… není to pravé ořechové, ba i převlek, kdy se Lakatoš transformuje do role bohatého, árijského výrobce vibrátorů, nám taky sežral málokdo. Když jsme u míchání ras, asi chápu, kde se ve mně bere má zbrusu nová averze vůči rákoskám s rozcuchem… i čerňocha tam měli, to skrzevá vyvážení. Infantilní zápletka plná takových děr, že by mezi nimi nedokázal kličkovat ani Kličko ve vrcholné formě a Spacey buď neumí číst, nebo mu opravdu chybí čaulíře na ruletu, jinak si nedokážu představit jediný rozumný důvod, proč po přelouskání scénáře brát takovou posttýnejdžrovskou patlaninu. Dokonale předvídatelný příběh, hehe, výměny tašek, ztráta a znovunalezení dobrého atomového jádra hlavního hrdiny včetně zamilovaných sraček se starou/mladou školní běhnou. Kdyby byli herci o čtrnáct dní mladší, pak mohlo jít, za doprovodu pana Bíbra, o výborný dětský film na sobotní dopoledne. Tvářit se dospěle snímku opravdu nesluší a takové Voko mě nebere. Ať počítám, jak počítám, horší tři pizdy a to jen proto, že se občas Voko schovalo za bezvadný sluneční bryxle. ()

predators

Na jednu stranu film pojednává o maximálně geniálních lidech nebo alespoň ten jeden byl a na druhou stranu mi přišlo, že všechny jejich finty zase tak geniální nebyly:-) Spíše se mi ale zdálo, že nebyl využit jejich potenciál. Námět je to dobrý, ale byly místa, která trochu pokulhávala a i jednání některých postav mi nepřišlo zrovna dvakrát nejlepší. Ale dívat se na to dá a třeba vás "21" začne natolik bavit, že se uvidíme v Las Vegas...:-)65% ()

Jordan

neuveriteľne predvídateľné, nudné a ničím zaujímavé klišé, ktoré ide až priveľmi okato podľa overenej a naplánovanej schémy, takže tomu chýba život, šťava, ani ten spacey nie je kúzelník, aby to celé utiahol a tak sa nechá stiahnuť, a toho najlepšieho - pribratého tlčhubu fishburnea je tam tak strašne málo . . . no skrátka prázdna bublina; ()

Deimos

Blu-ray/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +svižné, zajímavé, moderní, zábavné, dobrý závěr -ta hra tady na mě bylo moc rychlá, bylo to dělaný spíš pro efekt, a ani nemám chuť (potřebu) si ji zahrát, bylo to trošku delší/// Jeden čas jsem uvažoval i o návštěvě kina, nakonec jsem se ale spokojil s blurejkem. I když ani by to nebyla potřeba, obraz je sice ostrý, detailní, ale tady pozornost věnujete něčemu jinému. Stačilo by tedy i klasické DVD. K filmu samotnému. Některé postavy zajímavé, hlavně potěšil Kevin Spacey a Laurence Fishbourne. Z těch mladých byl někdo výraznější (Aaron Yoo, Liza Lapira), někdo zase méně (Jacob Pitts a kupodivu Jim Sturgess). Je fain že tu hrála Kate Bosworth, konečně jsem ji měl možnost po čtyřech letech od Supermana zase vidět. Jinak je to víceméně hlavně oddychoví film, který má trochu pobavit s jistou dávkou napětí./// Celkem 72%/// ()

Xmilden

Oko sice bere, ale mě tohle moc nebralo. Herci asi na mě byli moc dětinští. Počítat karty v black jacku? Tento nápad jsme již viděli a myslím že mnohem lépe provedený. Pokud v Las Vegas zmlátí každého kdo tam přijede a něco vyhraje, tak mě udivuje proč tam lidi do toho škaredého papírového města vůbec jezdí. ()

• Zatímco hrdina filmu Ben (Jim Sturgess) chodí do kasina proto, aby si vydělal na studium medicíny, jeho skutečný předobraz Jeff Ma hrál jenom kvůli vzrušení z toho, že umí obehrát kasino. (duklak2)
  • Náklady na výrobu byly přibližně 35 milionů amerických dolarů. (NIRO)
  • První kasino, které nepřetržitě monitorovalo všechny hrací stoly kamerami, bylo věhlasné Mirage, otevřené v Las Vegas roku 1989. (Siriuss)