Reklama

Reklama

Transformers: Pomsta poražených

  • USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
Trailer 3
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Hrají:

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)
(další profese)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

(více)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

No, jak pro koho... Obojí je zase docela o něčem jiném - fantasy romantika vs. akční sci-fi ? Nemyslím si, že když se chci podívat na Stmívání, můžu čekat to samé co od TF dvojek, nebo snad ano?

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Jediné vylepšení v dabingu oproti jedničce je to, že nepřekládali jména. Ale přeci jen se mohli trochu víc snažit s výslovností. A něco takto zkaženého může zlepšit nanejvýš lobotomie.

Manhattan

Manhattan (hodnocení, recenze)

Ryan97: myslím že i to stmívání bude lepší filmovej zážitek jak tahle zpronevěra.

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

Manhattan : stejne ako stmivani nemuze zkazit ani 16-ti leta, v kine vzlykajici holka pri pohledu na edwarda, natazenyho na belle .. :-)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

proč omýláte pořád jeden břeh? Jste nudní a předvídatelní. Tohle už hraničí s posedlostí, nebo spíš s demencí.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Je fakt že na tenhle film jsem nešel kvůli tomu, co se tam říká a jakým hlasem a stylem se to říká (byť i to má svou váhu, ale u tohoto filmu to nehraje prim), ale spíše kvůli tomu, co se odehrává na plátně... A jelikož sem viděl TFka 1čky s dabingem, tak u dvojek sem si skutečně spíše oddechl, než že bych se o5 děsil...

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

tohlencto ale dabingem zkazit nejde, zkazit dojem z tohodle filmu se da treba spatnou kvalitou obrazu a nebo prevtelenim se do st.rangera, ale dabingem se v tomhle pripade fakt moc zkazit neda ..

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Faktem je taky to, že ten film i přes svojí délku není zase tolik ukecanej... Z toho plyne fakt, že je to o5 o něčem jiném, než kdyby se tam měly pronášet epicky dlouhý a intelektuální rozhovory...

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Dabing dokáže pokazit hodně. I když na tomhle filmu už toho ani není moc co pokazit...

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

me taky dabing nevadil, ten film neni o mluveni, takze toho ani tolik nemohl zkazit .. :-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

byl na poprvé v Palace Cinema v Brně na titulkách a podruhé už tady u nás s mladší ségrou na dabingu a tak dobře vím, co mě čeká a nemine, ale náladu mě to rozhodně nezkazí - já sem s dabingem spokojený.

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

ja to videl jednou v kine s cz dabingem a premejslim ze si to stahnu v originalnim zneni ..

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Já čekám na další projekci do Vánoc, až si nadělím to super DVDčko :-)

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Téměř záviděníhodné v porovnání se mnou. Vůbec lituji, že jsem to viděl a to dokonce 3x, ale to již všichni ví.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Já se rozmýšlel mezi "hodně slabýma 5ti *", nebo "krásným 4ma *" a nakonec vyhrála verze č.2. Také sem se bavil, nenudil sem se a byl sem na tom 2x a peněz nelituju - proč taky, když u mě film splnil to, co jsem čekal, i když něco málo tomu vytknout mohu, né že nee, ale mnohem více u mě převládá pozitivní náhled...

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

taky som dal 4 hvezdy, pac sem se na tom v kine skvele bavil .. newim, proc bych mel davat min jen proto ze pribeh neni "intelektualni" .. :-)

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

já dal taky za 4* Líbilo se mi to,ale musím být alespon trošku objektivní.Já osobně bych řekl,že to možná do těch modrých ještě i spadne.Ale jen možná.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Manhattan: To byla minulost - jistou dobu už nepokračuji v tom, co sem dělal tehdá, ale ano, psal sem to a je fakt, že sem nemusel, ale od toho jsou chyby, aby se z nich člověk mohl poučit! Jak řikám, teď se k tomu už nesnížím... !!!

matezzz

matezzz (hodnocení, recenze)

já bych to viděl na současných 71% .. bylo by to imho spravedlivé. pokud si projdete diskuzi, je tu cca 50% takových, co by klidne dali odpad! a dalsich 50% co s radosti udeli 5*... mezitim je hodne 3-hvezdickaru a ty ostatni nepocitam.. tedy i sebe, jelikoz jsem filmu udelil 4*. zkuste si to spocitat.. sedi to :-))

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

ty procenta už zase klesaj.Jsem zvědavej jestli to nakonec zas zkončí modrý

Manhattan

Manhattan (hodnocení, recenze)

Jakkob: seš vůl ty se chces bavit na úrovni ale když jsi napsal st.rangerovi že by jsi mu rozbil držku tak to bylo fakt vážně na úrovni.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To BlaXxer: Hmm, docela bych se podíval, protože ten akcent by za to mohl stát - třeba v G1čce většina robotů mluvila docela normálním hlasem, tak jako lidé... Proto bych se na to čistě ze zajímavosti podíval :-)

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

omg, v tomhle filmu je dabing vedlejsi, me to k prijemne zabave v kine stacilo, tak newim proc resit vyslovnost, nehlede na to ze kdyz st.rangere nadavas na dabing, tak tim nijak nesnizujes kvality filmu, pac ten dabing neni prace tech, co film vytvareli ..

BlaXxer

BlaXxer (hodnocení, recenze)

Mam nejake dvd a je tu aj madarský dabing a je lepší ako český, akcent transformerov je oveľa robotickejší

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To st.ranger: Já sem ochoten uznat svoje chyby, pokud mě skutečně přesvědčíš - s tím dabingem máš zřejmě pravdu - to časem uznám, až se na to podívám... Jinak otázka formy a obsahu - zrovna jako v životě zde platí, že nezáleží jen a čistě na formě a zrovna tak na obsahu - já podstatu obsahu tvého tcrzení uznávám - dabing má chyby (asi), ale nesouhlasím s formou a distancuju se od ní!

Související novinky

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky

08.03.2010

Většina filmových fanoušků bude nejspíš z “prohry” Avatara zklamaná. Není ovšem na škodu, že dala Akademie přednost filmu, který nejenže nebyl ani v nejmenším zamýšlený jako \"oscarový\", ale jeho… (více)

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)

Reklama

Reklama