Reklama

Reklama

Transformers: Pomsta poražených

  • USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
Trailer 2
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Hrají:

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)
(další profese)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

(více)

Diskuze

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Hej, je to o uhle pohľadu a aj keď je to aj teenagerský film, ja by som z toho až takú teen komédiu nerobil. Neviem, je to hlavne akčný sci-fi a do takéhoto filmu to podľa mňa nepatrí aj keď sa nebránim novým postupom a film hodnotím plným hodnotením, skrátka scenár a príbeh je priemerný, fóry už nie sú také vtipné ako pri prvej projekcii v kine ale keď to zhodnotím z hľadiska zábavnosti, tak som si to užil:) Skrátka sa mi to páčilo.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

bat55: sak jo, ve vsem nemuze byt nikdo stejny.. to by jsme byli roboti, nebo neco takoveho.. :-)

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

Tak zasa vec názoru,niekomu to pripadá blbé a trapné,mne ni :-)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

tak chapu, v takovem filmu jako Mizerove to jde, ale do TF, coz jsou vlastne ozivle hracky (pro deti) bych takove sprostarny rozhodne nedaval (jako ne ze by byly az tak strasne, v ramci PG-13, ale stejne).. a ja opravdu nesnasim komedie typu Prci, prci.. takze se neni cemu divit.. no, jedno je jasne, pokud se k tomuto filmu jeste nekdy dostanu, pujde hodnoceni dolů.. asi trochu podobnej pripad jaky by mohl nastat u 2012 (jen tam je to kvuli necemu mene blbemu)

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

Tak Bay je sám o sebe taký iný rejža,má svoj vlastný vkus a štýl a já som sa len a len bavil.Čo sa týka tých bonusov,najviac sa mi páčila Tokyjská premiéra a jeden deň s Bayom.Super :-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Já sem už viděl spoustu horších a trapnějších věcí dávno před tím, než sem viděl TF 2ky, takže mi to vůbec nějak trapný nepřijde... Kvůli něčemu, co je dnes takřka všude by se mi to mělo zdát trapný? Možná tak před 10ti lety ano, ale dneska opravdu nee...

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Tak ja som na bonusovom disku k ROTF videl ako Bay prehlásil, že filmy ako sú Transformers nakrúcal spôsobom takým, aby sa divák pri jeho sledovaní cítil byť mladý. Áno je to miestami trápne, zmienky o šukaní by som tam najradśej nevidel ale celkovo sa to prekusnúť dá. Ja si rovnako myslím, že do takéhoto filmu to nepatrí ale snáď tá trojka dopadne lepšie.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak trapné to je, ale jak už bylo řečeno, jen pro někoho. Závisí to na míře vkusu daného jedince - obecně vzato není NIKDE formulováno, co je už moc a co nee, protože žijeme ve svobodném světě a tohle je skutečně věc svobodného názoru a pohledu na danou věc. Čili někomu se to trapný zdát skutečně může, někomu třeba vůbec, někomu trošku atd. Tím se dostáváme k tomu, k čemu se dostaneme vždy - je to jen a pouze věc názoru a vkusu ;-)

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2TheDarKnig: Tak to se opravdu boj. U mě: napoprvé jsem si nebyl jist, takže ještě jsem šel na dvě. Po druhém jsem byl jasně přesvědčen, že to je sračka a třetího promítání jsem se smál nelogičnostem v chaotickém scénáři a chybám ve filmu. Na poprvé ještě šlo o to, že robotí akce navnadila, ale pak přišli bullshit scény s lidma a třeba párty na škole mě totálně uzemnila.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

st.ranger: njn, ja vim, ze je tragickej, ale kdyz sem proste ve scenach s lidmi vypnul a zameril se jen na sceny s roboty, slo to.. ;-))) ale je pravda, ze sem to videl jen jednou, podruhe uz se bojim

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Roboti bez těch trapností by byli perfektní, ale hodnotí se výsledek a ten je tragický.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

ano, bylo to hodne trapne.. vsechno, co se tykalo lidi a Bay nanestesti byl asi totalne sjetej, ze nenechal sve zvracene fantazii uniknout ani robotum.. takze ty 4 hvezdy jsou jen za ty neposkrvene roboty a obstojne bitevni sceny (coz je ale u baya standart..) jednicka byla minimalne dvakrat lepsi

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Michael má holt neobvyklý zmysel pre humor:D Až taká trapárna to zas nebola.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Zatím sem neměl tu čest vidět, ale asi si to hodně brzo stáhnu a juknu na to - už sem několikrát slyšel, že je to good ;-)

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

tam mu tá dospelácka úloha sadla dokonale!:) Idem si pozrieť Disturbiu:)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To že zahraje "pomatenýho puberťáka" ještě neznamená, že ej pomatenej puberťák. A předvést se určitě předvede, o tom žádná ;-)

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

Dyť taky je dobrej .. ;-)) .. Jen doufám, že to všem ve Wall Street 2 ukáže, aby ho už lidi taky přestali vnímat jako "pomateného puberťáka z Transformers" ale jakonadaného herce, kterým bezpochyby je .. ;-))

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Me Shia vždycky přišel v pohodě - normální týpek, co hraje své role, nic víc, nic míň...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Ale pořád se nemohu zbavit toho jeho dojmu pomateného krypla, co chytá rapl a křičí jak 12ti letá holka.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Mňa zaujal už v Stevensonovcoch, ten seriál sám osebe nebol nič extra, ale Shia ho svojim výkonom povýšil o dosť vyššie, tak som aj očakával, že je len otázka času, kedy si ho všimnú aj kvalitnejší filmári a presne sa tak aj stalo. Ved´ koľko tak mladých hercov už hralo v toľkých kinohitoch ako oba Transformers, Indiana Jones, Oko dravca alebo Disturbia. A k tomu ešte viacero menších úloh v dalších hitoch.

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

hnuj : Tak ono v poslední době moc "velkých" dramat, kde by mohl ukázat naplno svůj talent nevzniká a když už jo, tak pro 23-letý herce se takové role schánějí těžko .. Ale svojí šanci určitě dostane, o tom nepochybuju .. ;-)) .. Neříkám, že z něj bude několikanásobně-oscary-ověnčený herec, ale něco v něm určitě je, né že ne, rozhodně má MNOHEM víc hereckýho talentu než Megan .. ;-))

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Souhlas s Ryanem97 - stejně jako každej nějak začít musí a Shia nezačal vůbec špatně. Už teď si zahrál ve spoustě dobrých filmech, třeba v Bobby se mi jeho role líbila, byť byla vedlejší, ale už i tam předvedl, že umí...

Judhisthira

Judhisthira (hodnocení, recenze)

Možná kdyby dostal pořádnou roli, tak něco ukáže. Ovšem plochá postava nějakého buberťáká, který má za kámoše robota toho moc nenabízí. Nějakou vážnou roli ještě nedostal? V Indiana Jones to samí. Možná, že režiséři ví proč ho obsazovat do podobných rolí. Asi by nějaké silně emoce nezvládl zahrát.

Kalkulon

Kalkulon (hodnocení, recenze)

Vidim to podobně jako Ryan97, na svůj věk je Shia hodně dobrej herec.

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

On ale má talent a nemá ho zrovna málo, jen ještě nedostal roli, ve které by vás o tom přesvědčil .. V Transformerech si svoje odehrál dobře, takže nechápu, co proti němu máte .. ;-))

Související novinky

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky

08.03.2010

Většina filmových fanoušků bude nejspíš z “prohry” Avatara zklamaná. Není ovšem na škodu, že dala Akademie přednost filmu, který nejenže nebyl ani v nejmenším zamýšlený jako \"oscarový\", ale jeho… (více)

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)

Reklama

Reklama