Reklama

Reklama

Transformers: Pomsta poražených

  • USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
Trailer 3
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Hrají:

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)
(další profese)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

(více)

Diskuze

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Najlepšia skladba od Jablonského:) V tej púšti ma to maximálne dostalo:)

matezzz

matezzz (hodnocení, recenze)

Beztak to tady v diskuzi někde je, ale fakt se mi nechce to hledat, a proto: Jak se jmenuje skladba která hraje ve druhém traileru k tomuto filmu cca uprostřed. Tak nějak jsem usoudil, že to je od S. Jablonskeho (tipuju), ale nemůžu se dopátrat názvu. Díky za info.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Asi tak... A proto se vždy nějakej film zavděčí tomu či onomu a naopak nezvaděčí tamtomu a támhletomu... Osobně si myslím, že filmy se dělají i pro to, aby se člověku líbily a pakliže se mu líbí, je to v pořádku aje docela jedno, jestli je ten film obecně brán jako špatnej či dobrej...

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Přesně tak všichni nejsme stejní to by to pak vypadalo na světě :D

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Mě taky samozřejmě, ale né každýmu filmu i když mě hodně baví dám 4 nebo 5 * pokud ta závaba a akce převládají tak dám vysoké hodnocení ale v ROTF byla pro mě snad jenom ta akce to co mě bavilo protože scénář i vtip mě nějak nepřesvědčil abych dal aspon 4* ale jinak je pro mě ROTF pořád dost dobrá podíváná :-)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

No mňa to trochu viac bavilo ale hodnotenie nižšie dať nemôžem ,skratka aj napriek tým nedostatkom ma to stále baví.

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Moje hodnocení šlo ze 4* na 3* bohužel :-/ a ty 3 jsou za akce takže souhlasím s tebou Shakers ;-)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

No kukol som sa na to musím povedať ,že tie vtipy my tam až tak moc nevadili.Ale aj tak tam boli zbytočne.Moje hodnotenie ale ostáva rovnaké 5* - za tie akcie.Nemôžem si pomôcť ale kurevsky sa my ľúbia.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To st.ranger: Třeba to nemůže klesat proto, že to hodnocení tomu tak odpovídá, ne? A co když se hodnocení zvedne? A nejsi ty ten, co na hodnocení kašle? Proč je to najednou tak důležitý? ;-)

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Každý si stěžuje na nedostatek času věnovaného robotům. Najde se ještě někdo slepý nebo hloupý, kdo nedokáže pochopit, že tenhle film je o nich a ne o lidech?

A už by mohlo i hdnocení začít řádně klesat, zatím to ale nevidělo tolik lidí jako jedničku, asi si nechtějí touhle břečkou kazit chuť. Ani se jim nedivím.

Kalkulon

Kalkulon (hodnocení, recenze)

Kruciš, už jsem to neviděl asi dva měsíce, že je Megan pryč mě moc nevadí, ale ta náhradnice se mi moc nepozdává....

Thoughtless126

Thoughtless126 (hodnocení, recenze)

Taky proti tomuhle snímku nějak nic extra nemam, ale mohlo tu bejt víc času s roboty!!!! Kvůly kterým sem do kina přišel!! Ale jinak* :)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Já taky zrovna nesdílím ty kritický ohlasy a narážky a hádat sem se tu nahádal už dost... Každopádně ať si o tom každej myslí co chce, stejně tomu tak bude i když tu do sebe budeme remcat... Pro mě stále i po několika shlédnutí parádní podívaná ;-)

NNFaTte

NNFaTte (hodnocení, recenze)

Jestli slovem ''Ochranci'' myslis cloveka ktery s timto nazorem aspon trosku nesouhlasi pak jsem ochrance. Muj nazor je proste jinej ale nikomu ho cpat nemusim takze fakt nepatrim mezi ty co by se tu chteli hadat..

Judhisthira

Judhisthira (hodnocení, recenze)

To si tu raděj ani neměl psát :-) Hned se do tebe pustí místní "ochránci" tohoto snímku.

Darrven

Darrven (hodnocení, recenze)

uplnej odpad nedivatelnej, mne se nepodarilo to dodivat ani na treti pokus .. mozna kdyby me hlavni postava neskutecne nevytacela svym naprosto trapnym chovanim, tak bych to nejak zkousl .. ale tohle fakt ne ..

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Já se těšil na nový roboty právě u ROTF hlavně !!! ale nejsem zklamanej pořádnou dávku akce jsem dostal a to mi stačilo :-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak třeba i toho Side... (neim co dál, se mě to plete :-D), jak ze začátku zrasil toho Decepticona tou mrtě skvělou fintou mi to docela i stačilo - chtěl sem hlavně Optima a ten mi dal víc než sem čekal ;-)

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Je opravdu škoda že nedostaly nový roboti u Autobotů vůbec žádnej prostor a nebýt skvělých efektů atd tak bych možná dal i 2* :-/

Tequilascz

Tequilascz (hodnocení, recenze)

Výborný film skvělé efekty a herci také good hudba. Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl vinikající film.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

a uplne nevydelecnej normalnimu publiku nechutnej film obcas muze byt pro ty filmove vzdelanejsi divaky mistrovskym kouskem.. to jen, aby nikdo nezapominal, ze to muze byt i takhle

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Však v poho ;-) Já jen že i hafo článků o tom, jakej to je děs a běs zdaleka neznamená to, že film takovej skutečně je, to za a) a za b) je stejně vždy rozhodující to, jak se tu líbí publiku, jaké to má úspěchy, výdělky atd. I kritiky totálně odrovnanej film může bejt ve skutečnosti pravej opak, viz. třeba BR a jiné filmy...

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

Špatnýho na tom neni nic, já sám se řadim mezi ty "co si to užili", jen řikám, že podle mě ten článek moc chválou vůči TF2 nečeří, to je vše! xD

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

No a co je špatného an tom si film užít? Ostatně, někdo si je schopnej film neužít, ať je sebelepší. Proč by to nemohlo fungovat naopak, hmmm?

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

DaliX : Ten článek mi ani nepřipadá vůči TF2 moc pozitivní. V podstatě v něm autor říká, že ten film je píč*vina s dobrými efekty, což vlastně celkem odpovídá názoru st.rangera - s tím rozdílem, že autor toho článku je ochoten ty chyby odpusit a film si užít.

Související novinky

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky

08.03.2010

Většina filmových fanoušků bude nejspíš z “prohry” Avatara zklamaná. Není ovšem na škodu, že dala Akademie přednost filmu, který nejenže nebyl ani v nejmenším zamýšlený jako \"oscarový\", ale jeho… (více)

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)

Reklama

Reklama