Reklama

Reklama

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují. (Cinemart)

(více)

Diskuze

P4tr1cius

P4tr1cius (hodnocení, recenze)

john.h

Už sa neviem dočkať, ako si prečítam ďalší negatívny koment na (pre fanúšika Warcraftu) film roku, od ďalšieho predavačka z Tesca. Ktorý, to nemá ani komu povedať, aby sa cítil aspoň na pár sekúnd dôležitý, pretože ani jeho tučná frajerka ho nepočúva (keby mal aspoň tú..). Na druhej strane musím zase kvitovať net, že dáva aspoň takúto "pseudošancu" lolkom, vyjadriť ich, nikým aj tak nerešpektovaný, názor.

na příspěvěk reagoval john.h

Sssiksseilor

Sssiksseilor (hodnocení, recenze)

john.h

3/10 Trolling

 

Ale dobré vědět, nesmím se smát murlocovi, jinak jsem automaticky nerd. :))

V týhle diskuzi se dočtu věcí!

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

senin

O burze toho vim 100x víc než ty, ačkoli nedělám do akcií, ale do měn.. A je to jeden z mých příjmů ty nulo.. A co to meleš o killdukovi, ty nejen, že neumíš psát česky, ty neumíš ani číst. Kdybych s nim aspoň nějak sympatizoval, tak by tyhle tvoje dětinský dětinský urážky měli trochu smysl... Jediná tutovka je to, že debil jsi a debil zůstaneš nulo :)

na příspěvěk reagoval Sssiksseilor

john.h

john.h (hodnocení, recenze)

Zrovna jsem to dokoukal a je to takovej průměr no. Jako intro k další hře od Blizzardu by to byla pecka, kdyby to nemělo dvě hodiny. Ale dá se to přežít celkem v pohodě. Já nikdy nebyl fanda Warcraftu a univerzum znám jen z Hearthstone, takže jsem měl z postav hodně málo, ale nějaké jsem střetl v Hearthstonu a už je znal. Neznalej divák je tak dost ochuzenej o tuto přidanou hodnotu. Největším highlightem filmu je zvuk a silueta murloka v jedné vteřinové scéně, čemuž se zasmálo asi 10 nerdů v plném kině - neznalej divák opět nechápe o co go (Murlok tam doslova vybavne, aniž by se nějak ve filmu předtím řešilo, že něco takového existuje). Pokud to srovnám s Gods of Egypt, tak jednoznačně o dost horší. V kontextu filmů podle her rozhodně nadprůměr a rozpočet tam vidět je. A asi raději tohle, než vidět po třicáte Avengery, jak bořej mrakodrapy.

na příspěvěk reagoval Sssiksseilor, P4tr1cius

senin

senin (hodnocení, recenze)

P4tr1cius

nevím jak ve východní evropě, ale tady by pár panáků na překonání takové sračky jako je warcraft fakt nestačilo...

P4tr1cius

P4tr1cius (hodnocení, recenze)

Keď si človek dá zopár Jágermeistrov, dokáže sa pobaviť i na takýchto trapákoch. Plytké, ale krátkodobo zábavné. (Kam sa už tie naše krajiny dostali....)

na příspěvěk reagoval senin

senin

senin (hodnocení, recenze)

PhilTesi

LoLz, blizzardí coura začala prskat... od kidda co nemá ani špetku vkusu fakt nějakéchytračení sedí.... akcie disney jsou tutovka, to nemůže šášulka jako ty pochopit... a těď šup, běž svému milovanému killdukovi přeblafnout banán

 

neckbeardi začínaj být vzteklý a nervózní, protože cítí fail tohoto filmu...

na příspěvěk reagoval PhilTesi

P4tr1cius

P4tr1cius (hodnocení, recenze)

To ma poser! (Ako hovoríte vy Češi) Killduke videl z nás všetkých film ako prvý!!!! Tak to vlastne znamená, že je najväčší fanúšik.!?

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

senin

měl bys ty nulo, jsi k smíchu... a ackie Disney ty moc nahoru  teď nepoletí, moc ti to nejde... :) 

Dovol abych tě citoval z diskuze k Civil war, "killduke je nemocný, ale neškodný hlupák, takový se najde na každé diskuzi. Každá diskuze má takovou trosku, podřadného a mizerného trolla, co nedokáže ani správně provokovat a tak jen cáká po diskuzích a snaží se někoho naštvat... Většinou je prostě nejlepší zatnout zuby a ignorovat ho..."

Tohle si vystihl, teď jen zaměnit nick za ten tvůj a sedí to perfektně :)

na příspěvěk reagoval senin

senin

senin (hodnocení, recenze)

Dr.Halir

naopak, když se dívám, kolik je tady retardů jako ty, tak si říkám, že musíme být velká země... já selfie neprovozoval nikdy (i když pro náctileté to může být asi šok) a za posledních několik let jsem se nefotil ani jednou... takže ne, ale budu rád, když mě dáš odkaz na ten jeho profil o kterém tu pořád meleš.

Dr.Halir

Dr.Halir (hodnocení, recenze)

scheeza

Tvrdí, že není, ale jak jsem psal níže, mají toho až moc společného ;-) Na takové náhody já moc nevěřím, na to jsme moc malá země. 

na příspěvěk reagoval senin

scheeza

scheeza (hodnocení, recenze)

senin

fatass virgins neckbeardi :D No ty vole já bych chtěl vidět jak vypadáš ty trotle,dost věřím že jsi to ty ten panic co sem postoval Dr.Halíř

na příspěvěk reagoval Dr.Halir

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

senin

Ty se radši vrať do školy a nauč se, kde se píše I a kde Y a k tomu si rovnou také zopakuj kořeny slov a jejich přípony ty experte...

Ještě bys mohl přihodit zase nějaký tip na akcie a poprosil bych tentokrát něco co poletí šíleně nahoru, akcie se hůř shortují.

na příspěvěk reagoval senin

senin

senin (hodnocení, recenze)

kritika to zatím trhá, imdb kde tomu dávaj fatass virgins neckbeardi 10/10 i když to ještě neviděli, k tomu se nemá cenu vyjadřovat. To už tu bylo s BvS, tam taky fanboyz cítili brzký fail a tak se to snažili nahnat co to šlo... no zatím budu věřit metacritic, kde se to zase o procento propadlo...

na příspěvěk reagoval PhilTesi, scheeza, konvicce

silentname

silentname (hodnocení, recenze)

nevermore134

Tak ale je rozdiel asi hlasy kritikov a ľudí, ktorí to už stihli vidieť. V istom smere súhlasím... ale zase je rozdiel keď človeka zaujímajú názory kritikov.

silentname

silentname (hodnocení, recenze)

No tak prvé recenzie nie sú nič moc... no tak dúfam, že budem mať iný názor... a z najväčšieho očakávania kvartálu sa nestane obrovské sklamanie kvartálu ako v marci Batman V. Superman

nevermore134

nevermore134 (hodnocení, recenze)

Spíš bych věřil IMDB kde má film 8,1/10 po 14541 hodnoceních, než Rotten tomatoes, kde je hlasů 21.

na příspěvěk reagoval silentname

Uživatel nevermore134 smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Proto, že tu své hodnocení a dojmy stavíš na ruském hnusném kinoripu, z kterého nejde nic poznat a není to ani celý film.

 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Proč ? ještě bych to mohl hezky vyspoilovat..a dělat tady ostudu..ale já napsal jen moje pocity..ale tvůj problém.

 (hodnocení, recenze)

ale jeslti mě nenaserete , tak budu hodnej a dám 2/5 )přecijenom kinorip je dost na piču ale víc né no)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Související novinky

God of War se oficiálně dočká seriálu

God of War se oficiálně dočká seriálu

15.12.2022

Ačkoliv se Amazon již před pár měsíci přihlásil o adaptaci herní série God of War, americký streamovací gigant (na území Spojených států dokonce služba s největším počtem předplatitelů) si oficiálně… (více)

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (více)

Ben Foster jako Jan Žižka

Ben Foster jako Jan Žižka

24.08.2018

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster,… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama