Městu vládne mafiánský magnát Lenny Cole, který zde získal nemalé jmění podplácením právníků a pozemkových agentů, od kterých zkupuje ty stavební parcely, které chtějí koupit lidé, jenž si na ně půjčili právě od něj. Pak mu totiž musí půjčené peníze vrátit i s úroky. Lenny se obává příchodu mafie z Ruska, a proto s ní raději začne sám obchodovat. Ruský obchodník s pozemky Uri se obchodu nebrání, ale peníze, které chce zaplatit, někdo ukradne. O transakci ví jedině účetní Stella. Samozřejmě by nikoho ani ve snu nenapadlo, že by v tom mohla mít prsty. Tip od ní dostala banda v čele se zlodějíčkem s přezdívkou One Two. Někdo však udělá chybu a neuvěřitelnou náhodou se osud jednoho miliónového obchodu ocitne v rukou drogově závislého a absolutně nespolehlivého rockera Johnnyho, který měl být mrtvý, ale zatím vypadá až příliš živě... (TV Nova)

Flashheart

Když už má autor tak rád nářečí a přívzuky (což je dobře), tak se mohl obtěžovat obsadit ruské role ruskými mluvčími. V první řadě hned každýho pleskne, že Roden nemá v angličtině typický krutopřísný ruský přívzuk, ale jen takový bezkoulovatý český shit. (jinak zahrál dobře) Samozřejmě nemluvě o ruských mluvčích, pro které musela být fackou i ruština, ale to už je takový zaběhlý anglofonní standard. Hlavní důvody pro hvězdu dolů ale budou jinde a těžko se mi popisují. Např. mi přišel až moc uspěchaný a sestříhaný konec.. ()

Bragi66

Mafiánská klasika se vším všudy. Nic není dokonalé, ale tohle naplňuje žánr až po hrdlo i s trochou té stravitelné nadsázky. ()

Tranda

Příběh: 7/10; Akce: 7/10; Humor: 6/10; Napětí: 6/10; Hudba: 8/10; Vizuál: 8/10; Atmosféra: 8/10; Zábavnost: 6/10; Herci: 8/10. 7/10 ()

PepeSVK odpad!

Zase sami teplosi. To neexistuju filmy bez teplosou a lezieb? To uz v kazdom filme budeme sledovat LGBTI? Takze kazdy film, kde bude teplos, alebo lezba bude ODPAD! ()

mic2.cz

Pecka od začátku až do konce. Britové znovu dokazují, že jejich produkce je opravdu na hodně vysoké úrovni. Now I gonna be the real Rocknrolla! See U soon.. Nejen za ploužák (:-D) 10/10 ()

MimiXus

Hm..tak bohužel. Tohle se nepovedlo. Uplně jasnej pokus navázat na Podfuck. Stejnej plot. Starej děda coby gangster. (Ve Snatchi byl fakt hnusnej, tenhle mi nepřipadá dost drsnej). Kupa gangsterů a pošuků co dělaj kraviny a přehazujou si diamant/obraz. Nakonec to někdo pořádně koupí a mladej to vyhrál. Jen s tím rozdílem, že tohle má 2 hodiny a je to strašně suchý. Pochybuju, že tenhle člověk ještě něco pořádnýho natočí. Nemůže točit furt ten jeden samej film dokola a myslet si, že to furt bude něco novýho. Slabota a vykrádačka. ()

sugar80

Klasická britská gangsterka, která má nejlepší předpoklady zařadit se např. ke Sbal prachy a vypadni anebo Podfucku. Všechny 3 filmy režíroval Guy Ritchie, ten si po slabším Revolveru zase vylepšuje reputaci a servíruje velkou podívanou. Film je neskutečným způsobem cool, najdeme v něm hromadu zajímavých postaviček (ruští zabijáci, feťáci, užvaněná rocková hvězda) a nuda nehrozí ani na chvilku. Obligátní roli bosse ruské mafie si střihl Karel Roden, velký kus filmového plátna si pro sebe urval Mark Strong jakožto consigliere Archie. ______PLUSY: Řada zajímavých postav a herců, výborný scénář, borec Mark Strong, kočičky Thandie Newton a Gemma Arterton ______MÍNUSY: Trochu roztříštěné, hodně náhod ()

misiacik

Veľmi mi to pripomínalo Podfuck... Ale ten bol omnoho lepší, zábavnejší a .. viac som sa bavil pri ňom ako teraz... To bude asi tým rozchodom z Madonnou. Taká dršňárna... ()

Ravel

Po tragickém Revolveru konečně pořádná Ritchieovka, sice musíme počkat na druhý díl, ale stejně za 5*. ()

rav4ge

Začátek mě docela nudil, ale zhruba od poloviny se situace obrátila, nakonec se z toho vyklubal docela dobrý film ()

Anju

Opravdu velmi povedený film. Celou dobu mu to šlape poměrně slušným tempem, nicméně, najdou se místa, kde se to trošku zadrhává. Karel Roden je výborný. Váhal jse mezi třemi a čtyřmi hvězdami, napoprvé dám tři.. uvidím, jestli čtvrtou nepřidám po dalším shlédnutí.. ()

Drobeczech

Super film, ne tak dobrej jako Podfuck a Sbal prachy a vypadni, ale kvalitní podívaná to je. Také potěší obsazení našeho krajana Karla Rodena. Filmy Guye Ritchieho měli vždy v sobě spoustu adrenalinu a tenhle neni vyjímkou. Takže nečekejte extra kvalitní příběh ale hlavně zábavu a akci. ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson

30.12.2023

Rock hubí fašisty

Rock hubí fašisty

15.12.2008

Nejdřív RocknRolla, teď Sgt. Rock. Guy Ritchie se očividně snaží zdůraznit, že pop (ztělesněný jeho nekorunovanou královnou) už je pro něj opravdu minulostí ;-). Samozřejmě s muzikou tohle nemá nic… (více)