C0r0ner

Stupidní vývar na peníze, který s genialitou prvního dílu už nemá společného nic kromě postav. Tam, kde byl silný příběh a propracovaný scénář, už je jen trapné šaškování. Tam, kde bylo napětí a humor, už je jen zívání a koulení očima. Chápu, proč se tenhle film natočil, ale rozhodně ten důvod ani výsledek nepodporuji. 30% ()

Andre3000

Salvy smíchu, aneb klasika v podání Doby Ledové umocněná 3D prožitkem. Podle mě asi nejlepší ze všech animovaných serií na pokračování, kdy s rostoucím počtem dílů neklesá nijak zvlášť kvalita. Myslím, že celé kino by mi dalo za pravdu. ()

Matrinx

V kině jsem si připadal jako v blázinci. Lidi se smáli i těm nejprimitivnějším žertům, a já si prožíval utrpění. Těch 96minut byly tak dlouhý, že to víc, než cokoliv jiného vystihuje název tohoto "filmu" - byla to skutečně Doba ledová. Nepomohlo tomu ani to 3D. Prostě když film nemá dobrý základ, tak mu ani technologické blbinky nepomohou. Ideální film pro děti, ke kterému bych se nebál pustit moje případné budoucí děti. Ale pokud už Vám není zrovna pár let, tak vyloženě vyhodíte peníze (u mě 130Kč. Za to bych měl ještě dva Star Treky :(), a ke všemu Vás z těch brýlí bude bolet hlava... ()

Flynn

Když vezmu v potaz, že jdu koukat na animák, určený malým dětem, tudíž od něho nebudu čekat žádné logické věci ani souvislosti, a budu jen čekat hezkou animaci, a nějaký základní příběh, tak Ice Age je prostě super. Fakt jsem se u něho příjemně pobavil, animace se mi líbila, jde vidět, že si na rozdíl od prvního dílu, plného sněhu =odstínu bílé a šedi a 2.barevnějšího dílu tvůrci vzali do počítače všechny barvy světa. Akce příjemná, postavičky roztomilé i zábavné. Myslím, že malí diváci museli být nadmíru spokojeni. ()

Wormboy

Tretia doba ladova a dalsi posun k nudnej a trapnej mizerii podpriemernych animakov. Okrem par vydarenych vtipov, ktore pochadzaju najme z exotickeho zjavu postav, nema film v podstate co ponuknut. ()

necisty

Přesně tyhle animáky jsou podle mého gusta. Náramně jsem se bavil. Sice se zde nenachází žádná úžasná zápletka a děj se točí v podstatě zase jen kolem nějakého dalšího putování, ale komu to vadí? Zvířátka a svět je super. Veverka dokonalá. Sice se vtipem a dokonalostí nedostane před Madagaskar(který je v tomhle žánru nejlepší), ale mile rád dám Dobu ledovou v pořadí hned za něj, na to že už je to třetí díl, tak klobouk dolů. Jen mi přijde, že tentokrát tygřík dostane málo prostoru. ()

pufina

Silná konkurence pro první díl. Sid nezklamal - a stal se z něj táta, haha! Manny s Ellie čekají potomka a vačičáci opět nezklamali. ()

pakobylka

Tak se pěkně posaďte, milé děti ... a pozorně se dívejte - neboť záhy uvidíte, jak se vaří z vody. A nebojte se, nic na tom není: To se jen uloupí pár nápadů tady i tam, všechny se sesypou pěkně na jednu hromadu, důkladně se promíchají (musíte si jen pohlídat, aby některý z nich neutekl a nenamířil si to zpátky do svého domovského příběhu) ... a když se navzájem tak dokonale propletou, že jsou z toho celé tumpachové - a už ani samy neví, čí jsou a kam vlastně patří, nastává ta pravá chvíle uplácat z nich zbrusu nová dobrodružství nesourodé prehistorické partičky. Já vím ... nacházíme se ve filmovém světě bez hranic, bez zábran a bez pravidel - ve světě fantazie a triků a přeludů ... tudíž je téměř nemožné (a především zhola zbytečné) snažit se rozlišit krádež od výpůjčky - a výpůjčku od inspirace. Nicméně ať je to jak chce, záleží na tom, kterak se s nashromážděným ukořistěným materiálem naloží - zdali je převyprávěný s dostatečnou přidanou hodnotou, s důvtipem a vynalézavostí. Bohužel v případě v pořadí už třetí "Doby ledové" jsem cokoli z toho hledala marně - a na infantilní humor jsme nějak nebyla zvědavá ... 2,5* ... P.S.: Milého Diega je mi upřímně líto ... kdy měl ten šavlozubý chudáček naposledy něco v žaludku ? Hladovka mu evidentně nesvědčí - a popravdě mi není jasné, jak dlouho ji ještě může vydržet. Myslím, že přechod na vegetariánskou stravu je v jeho případě vyloučený ... ale dost možná mu občas někdo ze štábu něco tajně podstrčí mimo záběr - tak, aby citlivá dětská duše nedoznala úhony. ()

messiah

Nic nového...vůbec nic. Až na to že je to mnohem větší zábava než dvojka. Člověk se prostě chláme od začátku do konce i když některý situace jsou vyloženě debilní...a o tom to je. ()

c.tucker

Viděno v 3D. Můj první film viděný v 3D na mě působil kladně a určitě tomu přidává nějakou hodnotu, ale asi jsem od toho čekal víc. Zpátky k filmu. Podobné legrácky jako dříve a hodně Scrata, který se mi ovšev už přeledl - všeho moc škodí. I když je tak populární, tak ho tam nemuselo být tolik i přes to, že je s novou koleginí ;-) Nový člen týmu Buck to je už jiný kafe, ten rozhodně pobavil a velice, když už to nedokázal Sid (u něho jsem měl takové smýšené pocity). Z celkového hlediska s pohledem na dějovou stránku je to lehce stravitelné, ale už to není ono, ale pořád to dokáže v některých momentech přivést k smíchu. Normálně by to bylo asi za 3 hvězdy, ale za 3Déčko přidávám jako dýško jednu hvězdičku. ()

Maty85

Do třetice všeho dobrého. A tady to i celkem platí. Nenadchne, neurazí. Na to, že už jde o třetí poračování, tak si "Doba ledová" drží pořád poměrně vysokou laťku. Jinak ale čtvrtý díl už bych rozhodně nedělal :-) ()

Jermann

Můj první 3D zážitek .. a za ty prachy asi na delší dobu poslední. Každopádně mě L3dovka příjemně překvapila a pobavila o dost více, než předchozí poslabší Meltdown. V porovnání s jinými animáky nic objevného, ale stejně tak žádný průšvih. Na pohodu. ()

jc11

Pěkná sekvence pterodaktylí naháněčky. Největší zásluhu na celkovém pozitivním dojmu má však vynikající Simon Pegg a jeho lasicí pirátotarzan. Šup sem se spinoffem. Na půl cesty ke čtvrté hvězdici. ()

WolfR

Tak tohle se moc nepovedlo. Jak byly předchozí dva díly přijatelné a místy i dost vtipné, tady je to o moc slabší. Tvůrci do filmu tentokrát přidali dinosaury a mezi párečkem mamutů vytvořili manželské trable, ale ničemu to nepomohlo. Vtipnost se ztrácí a dokonce i nestárnoucímu a “humorně nevyčerpatelnému“ Scratovi (veverka, co se honí za oříšky) dochází dech. Navíc další staré postavy už nemají sérii, co dát a zejména lenochod Sid byl neskutečně zbytečný a otravný. Mě pobavili jedině dva vačičáci a jejich humor. A vlastně ještě někdo. Nová postava, lasička Buck, je neuvěřitelně stylová a výborně napsaná. A její eskapády a osudy se mi velice líbily a pobavily mě. Také animace se oproti předchozím dvěma dílům zlepšila na vysokou úroveň, i když na ty největší bomby, například od Pixaru, ještě nemá. Ale jinak v podstatě podprůměr, nastavovaná kaše, 2 hvězdy. ()

majo25

Rovnako perfektné ako prvý film. Animácia sa už vyrovná tým kvalitnejším 3D, humorom je to naskrz prešpikované a kvalitná výprava spolu s akciou zaručia, že sa divák nebude nudiť ani pri menej zábavných scénach. Prosto jedna veľká zábava. ()

bartias

Neobvyklá smečka zvířecích kamarádů zjistí, že pod zamrzlým ledem se ukrývá exotické podsvětí, kde dinosauři ještě nevymřeli. Právě tam zmizel popletený lenochod Sid, a tak začíná dobrodružná výprava plná nových postaviček - ne postav, na to jsou navzdory 3D animaci příliš ploché. Skutečná Doba ledová, u níž při debilně infantilních vtipech zamrzá úsměv na rtech. ()

abenino

Film u kterého se budete bavit a smát od začátku do konce. Nečekal jsem, že může přijít po dvojce ještě něco lepšího a přišlo a rovnou v 3D, není co dodat, všem doporučuji. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016