Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně

(pořad)
  • Česko Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu

Uznávaný šéfkuchař Gordon Ramsay přichází do restaurací, které mají problémy. Ať už to jsou potíže s kvalitou pokrmů a nebo majitelé nevědí, jak přilákat více zákazníků. Gordonovy radikální změny v chodu jednotlivých restaurací způsobují konflikty nejen mezi ním a vedením restaurace, ale v prvé řadě s šéfkuchaři. Jak obstojí restaurace při náhodné Ramsayho návštěvě? Pomohly jim změny k odražení se ode dna? (oficiální text distributora)

Spapanek

US tažení postrádá lehkost a zápal, který má jeji anglická verze. Je to vetší, bombastičtější, naaranžovanější, vyhrocenější. Je to americké. Není bez zajímavosti, že i česká verze - Ano šéfe, která je, myslím výbornou variantou má v podstatě stejný průběh - první série jsou velmi podobné UK originálu, komornější, klidnější, přirozenější. Poslední série Ano šéfe jsou velmi podobné US verzi Kitchen Nightmares. Bohužel ta lehkost, intimita a přirozenost je to co US verzi (a mě jako divákovi) chybí. Bohužel až na pár dílů o dost horší než UK verze, takže dvě hvězdy musí dolů. ()

JC_Gucci

Reality show o zachraňování krachujících restaurací. Narozdíl od britské verze je Gordon ještě sprostší, majitelé a kuchaři ještě větší blázni a v kuchyních ještě větší a plesnivější bordel. Díky tomu je americká verze zábavnější, ale taky nereálnější a pro nás evropany nepochopitelnější. Existují lepší způsoby zábavy, než bavení se nad tím, jak v Horní dolní někde v USA v jedné krachující restauraci zrovna pracují bláznivější lidi, než je divná teta. Mimochodem, naprostá většina restaurací i přes Gordonovu snahu stejně nakonec zavřela. ()

Fu_Ki

Poriadne tvrdý kuchar (myslím ako že vie dobre nařvát, né že je tvrdy vy uchylné hovada! :D) ktorý vie dobre zamiest s kuchárom a vie dať kuchyn správne hore nohami! ()

roflmao

JESTLI by mel byt nekdo reditel zemekrychle, pak by to byl GORDON RAMSAY. Inspirativni, empaticky, impulzivni, energicky, inteligentni, razny... Nedivim se, ze je tam, kde je. On si to zaslouzi a mne naskakuje husina kdykoliv diktuje poradek. Mas moji podporu muj hero. Respekt. en-US de-DE Sum Average Minimum Maximum Quantity Script created by kmink@ (v0.0.7)(my other projects). ()