Kamera:
Robert BerghoffHudba:
Mario SchneiderHrají:
Anna-Elena Herzog, Ihsan Ay, Vijessna Ferkic, Julian Paeth, Aglaja Brix, Nina Hoger, Jophi Ries, Katharina Naumow, Sabine Vitua, Ercan Özcelik, Max Herbrechter, Miriam Lahnstein, Michael Lott (více)Epizody(13)
-
Würmer für die Braut (S02E01)
-
Der Fluch der Mumie (S02E02)
-
Der Bär ist los (S02E03)
-
Vivi Einstein (S02E04)
-
Katharina ist weg (S02E05)
-
Jurmala (S02E06)
-
Der Schwarzbrenner (S02E07)
-
Graffiti (S02E08)
-
Hooligans (S02E09)
-
Der Pirat (S02E10)
-
Cems Oma (S02E11)
-
Der silberne Elefant (S02E12)
-
Fröhliche Weihnachten! (S02E13)
Hrají
Anna-Elena Herzog
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Ihsan Ay
Turecko
Nejlepší seriály:
Létající doktoři (1997) (seriál)
Vijessna Ferkic
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julian Paeth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Ahoj, Robbie! (2001) (seriál)
Aglaja Brix
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Nina Hoger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Jophi Ries
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Katharina Naumow
Polsko
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Sabine Vitua
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ercan Özcelik
Turecko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Max Herbrechter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Miriam Lahnstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael Lott
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Douglas Welbat
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Jacqueline Svilarov
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Daniela Ziegler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Joosten Mindrup
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Traudel Sperber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Thomas Schiestl
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)