Cirque du Freak je kočovná společnost, jejíž členové pocházejí z těch nejtmavších koutů noci... Šestnáctiletý Darren žije svůj nudný, předměstský život a toulá se ulicemi. To se však změní toho dne, kdy se jako divák dostaví na groteskní představení roztodivných a nepředstavitelných stvoření. Darren je očarován světem tak odlišným od toho, ve kterém vyrostl. Dochází k rozhodnutí a nechává se zasvětit jako učedník upíra Lartena Crepsleyho. S jeho nově nabytými schopnostmi se ovšem stává středobodem souboje mezi dvěma znepřátelenými klany nemrtvých. Je pouze na Darrenovi, aby se v prostředí plném sváru utkal ještě se svou temnou podstatou… (oficiální text distributora)

Whyte

Ukázka toho, kdy je předloha, která by směle mohla, jak počtem dílů, tak příběhem i kvalitou konkurovat Harrymu Potterovi, zprasena do nezajímavého, nudného, knize se vůbec nepodobajícího a v neposlední řadě negativně použitých přídavných jmen TUCTOVÉHO snímku! ACH JO! / 40%/ ()

Lulusator

Tohle že má nějákou knižní předlohu? Tůdle! Neskutečně promarněný, strašně nesrozumitelný, zrychlený a love story aby všem bylo jasný že je to americkej film. Ještě že alespon Larten byl sladký :D ()

adamqq468

Kniha je omnoho lepšia .Možno keby som si prve neprečítal všetky knihy bavilo by ma to viac .Film stojí za 8 centov by som povedal. Weitz skombinoval prvú knihu z deviatkou a vzniklo z toho hovno. Aj napriek tomu odporúčam prečítať knihu. ()

PORTER44

Průměrná fantazy podívaná s hororovým nádechem o upírech.Panoptikum oblud kteří začnou bojovat s klanem upírů ,který chce rozpoutat válku.Film chvílemi trochu nuda a chvílemi trochu dětinský ,ale pár triků docela ušlo ani herecké výkony nebyli špatný. ()

Pollini

Svižná zábava od začátku do konce, přestože jde o klasiku, kdy se maminčin mazánek má stát vůdcem. Moc jsem se bavila. A kde je dvojka? ()

HJ-FILIP

I přes dobrý dojem, kterým na mě film působil, zůstává však faktem, že chybí nějaké vyvrcholení, ke kterému děj směřuje. ()

Kelinej

Atmosféra super, John C. Reilly dokonalý, zato hlavní hrdina zralý na pár facek, a hlavně nečekaně nezáživný scénář. Paul Weitz i Brian Helgeland mají na víc. ()

drkaldj

Je tam pár scének u kterých jasně dokážete předpovědět co se stane. I přesto se mi pojetí a zpracování líbilo. Je to takové, že mě nic neurazilo a i když není scénka, která by mě přímo nadchla, film pěkně drží jako celek a ví čím chce být a tím taky je. ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?