Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

DHDV

Velmi dobrý film určený pro mladší publikum. Film je svižný a má velmi dobrého režiséra, který se ujal scénaře tak aby nenudil. Určité poslaní ve filmu také najdete takže dávám 4 hvězdy, možná trošku nadhodnocuji ale docela mě tento filmy překvapil. ()

Lyžař

"Život je boj.", slýchával jsem jednu dobu docela často. A je to pravda. Pořád je, za co se rvát. Prostě pořád. Ať už je to postavení, práce, kamarádi, respekt ostatních, holka, kluk..pořád je, za co se rvát. Tenhle filmek, ač se může na první pohled zdát, není vlastně vůbec o rvačkách. Není!! A kdo myslí, že ano, šeredně se mýlí. No a když se příběh ještě nádherně podkreslí hudbou, která je "novodobá" a do každé scény sedne, tak vám vyjde dokonalej zážitek, na kterej jen tak nezapomenete. **** - a to hodně zasloužený. Pojďme se rvát:-) ()

Rokle

Chci mít o deset let méně! Chci se přestěhovat na střední školu v USA! Chci, aby po mně hned první den vyjela nádherná blonďatá šťabajzna s postavou Amber Heard! A je jedno, že právě v tu dobu bude chodit s borcem, kterej vlastní palác a pořádá v něm ty nejlepší mejdany široko daleko... a jen tak mimochodem na uvítanou rozdává ty nejtvrdší rány. Kašlu na to, já se přece nikdy nevzdám! Půjdu k černošskému trenérovi, který se bojí setkání s otcem v Brazílii a využiju ho k tomu, aby mě naučil se pořádně rvát. Já tomu metrosexuálovi pak ukážu, zač je toho loket.... tohle jsem si na začátek nemohl odpustit :) Jsou prostinké životní osudy, nad kterými je potřeba nepřemýšlet a já se jim nebráním. Ovšem tohle je i na mě moc! Tolik úsměvů a nechápavých reakcí v mé hlavě už dlouho nebylo. Přes řadu slušných bitek si neodpustím poznamenat, proč aspoň některé ze zažitých stereotypních klišé nebyly pozměněny. Bylo by to jistým osvěžením. ()

hazaba

Lehce připomíná Fight Club. Okatě míří na puberťáky - ze středoškolského prostředí s hudbou z MTV, sličnými holčinami a namakanými borci. Na vymazání mozku docela dobré. Pro jistotu přihazuje i pár námětů z Karate Kida a jiných podobných filmů. ()

optimus0s

Velmi mě tento film překvapil, očekával jsem stupidní teenagerské "drama" s nesympatickýma hercema, předvídatelným dějem a stupidním soundtrackem. Jediné co "naplnilo" mé očekávání byl předvídatelný děj, ale to mě mrzí asi ze všeho nejmíň. Soundtrack dokonalý, scény rvaček skvělé, tréninkové pasáže motivující, herci sympatičtí, skvělá oddechovka ()

boul

dlouho jsem přemýšlel jestli 3 nebo 4 *.. celou dobu ten flm má spád na klasickou americkou sračku, kde divák předvídá všechno co se stane, scénář příšernej a někteří herci mě prostě nebavili... jediný co to zachraňovalo bylo povedený kousky s Djimonem Hounsou ()

Hapretor

Absolutně nemožný děj s romantickou trapnou zápletkou, s uhlazenými teen herci - velmi nesympatickými, vyumělkovanými herečkami a všema klišé, co existují s daném žánru. Bitky naprosto nudné - to válení po zemi je prostě na obrazovce hrůza. Kdybych tento ne/film neviděl v tak pozdní hodině večerní, hned si na spravení apetitu pustím "Undisputed III". ()

HyneX

I když jsem od začátku věděl, jak to dopadne, tak jsem se stejně bavil.... Byla to blbost, to jo... ale docela dobrá. ()

montongery

Asi jsem čekal o mnoho víc, takže jsem byl nakonec zklamanej. Takový Let´s Dance akorát s jiným sportem. Jediné pozitivní byly dobře propracované souboje a kamera. Herecké výkony ušly, ale zase žadná sláva to taky nebyla a příběh byl cliché a předvídatelný. Asi jako motivační film to lidi mohou ocenit, ale můj žánr to není. ()

Anduril

Ľahko predvídateľný bitkársky kúsok. Súboje sú fajn spracované, sprevádzané namakanou hudbou a kopou pozorovateľov. Naozaj sa dá však všetko predvídať... ešte, že je tam aj zopár myšlienok, inak by to naozaj bola iba prázdna blbosť. Film pobavil, a aj som si pri ňom oddýchol. Takže účel splnil. ()

Evinkanka

Očekávala jsem, nějaký trapný akční film ve školním prostředí. Když se nad tím zamyslím, možná to tak je, ale mě tenhle film naprosto nadchl, nejen proto, že se to tam hemžilo samýma svalnatejma chlapcema :D, ale hlavně díky inspirační myšlence, kterou jsem v tomhle filmu našla. Na první dojem to je docelá klišé "párty,kluci,holky,láska", akorát pro změnu do toho bylo zapojeno trochu bojování. Ale i přesto, se mi tenhle film naprosto líbil,jak z důvodu, které jsem psala, tak také proto, že mám filmy tohohle typu ráda a doporučuji ho všem, jak lidem co mají rádi různé boje v ringu, nebo jen normální příběh lásky, který také potěší. :) ()

char_t

Tenhle kousek má úplně pohádkové ponaučení pro malé děti. Zní nějak takhle: Pokud jsi brutální rváč, co neovládá svůj vztek a baví tě mlátit náhodné kolemjdoucí, nevadí. Stačí totiž, když to "myslíš dobře", a pomůže taky, pokud ti v rodině někdo umřel. Pak pro tebe pravidla neplatí a máš plné rozbít držku komukoli, kdo se ti nelíbí, a budeš frajer a hrdina, tucet holek na každym prstě, peněz hafo a vůbec budeš superultramegacool. Ptfuj... ()

MickeyStuma

Drsné pouliční zápasy mezi teenagery na střední? Zní to podivně, ale tento snímek je právě o tom. Řekl bych, že s realitou to má pramálo společného. Mladíci se poperou a všem je to zcela jedno. Nikdo se tím nezabývá, nikdo to nevyšetřuje. Jako zábavný biják však vše funguje po všech směrech dobře. Scénář je zpracován do detailů a dějství probíhá plynule bez sebemenšího zažkobrtnutí. Námět je podle známé šablony. Je tu drsňák, který si myslí, že je snad nepřemožitelný a nad každým se povyšuje. Zmlátí kluka, který začne trénovat a v zápase se pomstí. Finále mi trochu připomnělo závěrečnou zápasnickou scénu ze snímku 'Rocky V '. Jinak vše probíhalo dle klasických počinů s Jeanem Claudem Van Dammem. Ze začátku nic moc a když už to vypadalo že zápas prohraje, najednou se vzchopí, podnikne několik dobře mířených úderů a je vítěz. Pochopitelně tu nesmí chybět ani děvče a zamilovanost. Takže nic nového, nic originálního. ()

merigieren

vrcholem lidské civilizace se staly bitky, japončíci měli karate a přirozenou soutěž, tak tentokrát si amíci vymysleli něco vlastního. Až na to, že tady rostou panákům svaly jako mně špeky :-) Kladný hrdina se profiluje jako rozmýšlivý intelektuál v hodinách literatury, o proti karate kidovi to má hodně pochybnou motivaci, ale i tak si bitky udrží pozornost... ()

BeranSon

Jsou filmy u kterých můžu napsat komentář na 20 řádků a přesto ze sebe nedostanu všechno co jsem chtěl říci. Na druhé straně jsou filmy jako tento o kterých naopak nemám příliš slov a nechce se mi nějak extra pouštět do rozsáhlého rozboru, který stejně ani nedělám a neumím ho. Tak bych vznesl jen pár věcí k tomuto akcí nabitému bijáku. Nejdřív se tvůrci až zatraceně málo drží reality, chápu aby měl film o bojovém sportu, či dokonce umění švih, tak musí být umění, či sport ostřejší, než je ve skutečnosti. Jenomže když při jedné bitce, počet otřesů mozku mezi dvěma teenagerama přesáhne hranici 20, tak už sorry, ale tohle je stupidní. Další bod na mém seznamu se týká momentů odhodlání. To už jsem viděl v téhle branži kinematografie 100x. Hlavní hrdina raději umře, než aby se vzdal a svého nepřítele nenávidí na tolik, že kvůli vítězství nad ním, ztratí všechno a nevadí mu to. Jenže tohle fungovalo u Rockyho IV. a u Warriora , ale tady je to jen jedno nabobtnalé, seschlé klišé, které spíše zabijí, než aby tahalo film. Nicméně přes všechno kritiku musím uznat že v těch 110ti minutách jsem se celou dobu bavil. To nejen díky bojovým sekvencím, které i přes to co jsem napsal jsou velmi dobré, ale díky dobrému tréninku, charismatickému trenérovi a především díky sexy kočičkám, které se tam neustále motají. Možná bych za normálních okolností dal **, ale čím více se blížím vysněné hranici 700ti komentářů, tak tím více každý film prožívám. - 5/10 - Plusem je samozřejmě i název filmu, podle kterého se snažím v životě řídit a ono už dobrý název filmu je půl úspěchu... ()

darkreider

Normálne sa tieto jednoduchšie bojové filmy vlezú do hodiny a pol, tu to bolo rozťahané skoro do dvoch hodín. Zniesol by som to teda kratšie a akčnejšie. Pretože takto som bol vystavený scénam plných klišé, (pre mňa nezaujímavej) teenagerovskej romantiky a MTV Stuff. Bojové scény potom pôsobili ako minoritný bonus a vzhľadom na podstatu filmu som čakal, že to bude naopak. ()

Rasle

Oprášený Karate Kid či Karate Tyger a vsadený do dnešnej doby, takže nič nové čo by sme nepoznali, ale niekedy je dobré pripomenúť si staré časy a tento "vytunningovaný" Karate Tiger stojí za pozretie. ()

Mashak

Vzhledem k typu žánru nadprůměr. Je to klasický akční film ze středoškolského prostředí, ale Djimon mu dává nádech profesionality, akční scény jsou parádní a k tomu se zde objevuje ve vedlejší roli internetový portál youtube. Ideální oddechovka. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali