Little

Promarněná šance s několika světlými momenty. Dlouho jsem se v kině tak nenudil jako u Johna Cartera. A pořád přemýšlím, kde se vlastně stala chyba... ()

escaf

Ako si tak sedím v IMAXe a pokúšam sa nájsť charizmu ,,Johna Cartera,, , neviem sa zbaviť neustáleho porovnávania s Avatarom. Avatar ma jednoznačne zaujal viac, možno aj kvôli tomu, že bol ,,prvý,, svojho druhu, ale zas na druhú stranu sa neviem rozhodnúť ktorý z nich bol lepší. Keďže obe mali niečo čo tomu druhému chýbalo. Jedno (bolo toho aj viac - prišiel, začlenil, zalúbil, vyhral) mali však obe spoločné, neschopnosť vtiahnuť diváka do deja a to aj napriek kvalitnému 3D. Pochvalu si určite zaslúži zápletka na konci, ktorá prekvapila a ako tak zachránila ,,kľudný,, priebeh poslednej 10 minútovky. Napriek všetkému 3+ za príjemne strávených 125min pri dobrom dobrodružnom príbehu, po dlhšom čase. ()

w0rm

V pohode akcny sci-fi, ktory sa neboji robit si miestami srandu aj sam zo seba, a nebyt prebytku klise a nejakeho toho moralizovania tak by to bolo za 4. Cely cas som mal pocit ze John Carter mal ambicie byt niecim viac, bohuzial nie uplne uspesne. Myslim ale ze uz len sceny s Wool-ou stali za ten listok do kina. ()

Ace.A.T.L.

Spojení Prince of Persia a Hvězdných válek? Sakra. Tak to by mě asi jen tak nenapadlo. No, na efekty zajímavý, smysl filmu klasickej romanťák doplněnej o akční a efektní scény. Něco to do sebe má. Nevím zatím co, ale zkusím se podívat ještě jednou a třeba na to přijdu. 3* jsou asi max, co bych mohl dát, ale třeba se to ještě zvýší. Zatím DOPORUČUJU na 50% ()

Digmen

Disney vložil do tvorby filmu "JOHN CARTER : MEZI DVĚMA SVĚTY 3D" více než 250 milionů dolarů. Vyplatilo se mu to ? No začneme pěkně od začátku. Disneyho studia byla vždycky zárukou kvalitního vypravěčského umění tradičních příběhů. Pokud si z filmu o Johnovi Carterovi odmyslím epické kulisy, zbude mi jen příběh o smutné princezně, která si musí vzít prince kruťasa, aby zachránila otcovo království před zkázou. Příběh rozhodně není žádná originalita a je plný tradičních klišé, ale jak už jsme psal, Disney si prostě umí vybrat režiséra, který i takto jednoduchý příběh dokáže podat neskutečným způsobem. Herecké obsazení ve zdejším snímku je uspokojivé, a hlavní hrdina je vcelku sympaťák. Princezna je jaksepatří krásná s neuvěřitelně modrýma očima. Záporáci sice moc charisma nepobrali, ale působí dobře. Daleko více si všimnete zapojení animovaných herců, kteří dle mého názoru předvádějí místy lepší herecké výkony, než hrané postavy. Vizuální efekty jsou kapitola sama pro sebe. Když na ně dojde, jsou velkolepé, úchvatné a neskutečně krásné, řekl bych dokonce, že snesou srovnání se špičkami žánru ! Zde Disney nešetřili a vysoký rozpočet je na místě. Hudedbní doprovod je povedený a celkově velmi dobře do filmu zapadá. Takže, co říci závěrem ? Film je Disneyovkou klasického střihu. Jednoduchý příběh, který všichni známe je postaven na epických kulisách a funguje překvapivě dobře. Nebýt zbytečných klišé jak v dialozích, tak i ve scénáři, dopadlo by to ještě mnohem lépe. I tak ovšem vřele doporučuji všem, kteří rádi vypnou mozek u dobré pohádky ! ()

Hmyzak odpad!

Ačkoli jsme od filmu téměř nic nečekal přesto mě zklamal. Jednání postav naprosto iracionální. Dialogy o ničem. Hlavní postava má chvíli obrovskou sílu a odhodí jediným úderem tělo několik metrů a podruhé stejná rána nic neudělá. Gravitace je chvilku normální a chvíli nízká. Hlavní hrdina nesmrtelný. Celý film absolutně postrádá logiku. Podle mého názoru jeden z nejhorších filmů, který jsem viděl. ()

Ajay

Rich Ross RIP - No popravdě, já se ani nedivím. Jak už sám plakát naznačuje je to "pěkná" opičárna, a po výsledku už se snad nikdo neodváží jít do pokračování!!! ()

Deus3x

Scénář, potažmo příběh, je typické nedomyšlěné béčko. Až na to, že do tohohle nacpali 250 mega... Být mi 10, dal bych 4-5*, ale takhle nedám víc jak 2*. ()

spawnxp

Nádhera! Konečně někdo uchopil původní námět a udělal z toho hodně koukatelnej film. Jistě, je to béčko, ale to je i předloha, takže předvedený tuny blbostí nemá cenu pitvat. Snad jen že Lynn Collins překvapila. Příjemně. Plná palba. ()

Dexter666

Tak toto teda Stanton doslova nezvládol. Toľko imbecility sa fakt len tak nevidí. Film prakticky nemá dej - celá zápletka je pod úroveň hlúpa - a pritom stačilo odviesť scenáristicky a režijne aspoň štandardnú robotu a mohol to byť taký rádoby-avatárovský akčno-rozprávkový počin. Vyhadzovanie peňazí von oknom je aj na tak bohaté štúdio hriechom. ()

Lestad

neskutečná pitomost...je mi to líto ale je to tak. Mix avatara, star wars a kdoví čeho všeho ve výsledku nesahá ničemu z nich ani po kotníky... ()

aannemer

Milá pohádka se spoustou počítačových animací a snadno předvídatelným dějem... na deštivé odpoledne, proč ne? ()

Kusic

Měl sem strach, že půjde o pohádkovou slátaninu se Star Wars. Nebyl jsem daleko od pravdy, ale nutno dodat, že film mě celé dvě hodiny opravdu bavil. Přibližně tak v půlce filmu jsem si říkal, že dám tak maximálně 3 hvězdy, ale po skvělém závěru - a celkem nečekaném, jsem musel okamžitě přidat ještě jednu hvězdu navíc :) ()

Gormie

Místy hrozná nuda, místy zmatek v ději, minimum originálních nápadů, moc dlouhé, nesympatický hlavní hrdina, kolísání mezi epickou fantasy a legračním cgi filmem, atd. ()

kreion

Celkom som sa bál tej nálepky Disney. A to bola chyba. Disney s týmto filmom nemá spoločné nič. John Carter mi tak trocha pripomenul Hviezdny prach. Skvelý nenápadný film kde nechýba humor (ten britský!) ale aj situačný. Určite má tento film aj negatíva, ale na tých nezáleží. Dávam 5 z 5 lebo tento film ma bavil sto krát viac ako nudný klišovitý Avatar. CGI nie je všetko ;) ODPORÚČAM ! ()

Setanta

Klasická dobrodružka v líbivém sci-fi hávu. Je to vtipné, je to hravé, je to cheeze, je to akční, zábavné a stupidní, pořád se něco děje, postrádá to vyšší ambice. Vypněte mozek. Vemte si popcorn. Nic neočekávejte. Bavte se. Já chcu dvojku! ()

RomaS

Vizuálně nádherná pohádka vsazená do oranžového světa Barsoom o cizinci z jiného světa, který přišel zabít zlou bílou opici a dobýt srdce krásné princezny. Zní to krásně, ale chybělo mi tu několik důležitých věcí, proč mít z toho lepší pocit. Za prvé bych to zkrátil o půl hodiny. Tím se vyhneme hluchým místům, které musíme pronudit. Podle žánru to měl být dobrodružný a akční nářez, v tom případu tomu chyběl drive, rychlý spád a akce, která by děj rychleji sunula kupředu. To že všem bude jasné jak to skončí nechávám být, to mi nevadí, ale asi nejzásadnější prohřešek považuji slabé vtáhnutí do děje. Chyběla mi sympatie k hlavnímu hrdinovi a jeho motivaci. Ke konci to bylo lepší, ale pro mě už pozdě. Nebýt vysoké laťky v technickém provedení, a očividná inspirace v jiných velkofilmech asi by to byl velký průser. PS: Když vidím vydělané krejcary za tento movie ...... je to průser a někdo za to dostane nakopáno do prd .... ()

rigby

Krásná pohádka! A já se po celou dobu skvěle bavil, i když pár trošku nahluchlých míst by se našlo. Stále je na co se dívat, i když to nic nového nepřináší. Prostě kvalitní zábava, která se drží nad běžnou americkou produkcí. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády