drunkwithme odpad!

Ještě před samotným komentářem bych rád pozdravil prodavačku lístků v jihlavském cinestaru-Když tě to nebaví,tak běž dělat něco jinýho ty tlustá zpruzená píčo.Na tento film jsem se vydal jen kvůli tomu že přítelkyně ještě neviděla žádný film ve tři dééé a zrovna jako napotvoru to byl jedinej snímek kterej běžel v kině.Po zběžném prohlédnutí hodnocení zde na csfd to nevypadalo tak zle,takže jsem to hodlal vydržet.Film byl neskutečná odporná smrdutá sračka už od začátku a já marně čekal na cokoliv co alespon na chvilku naruší ten vodopád hoven co padal z plátna rovnou do diváků.Proud exkrementů se zastavil až po 130minutovém protrpení těch největších sraček co vypadlo z prdele samotného Stantona.To bylo naposledy co jsem dal na zdejší recenzenty. ()

balrag

John je úderník a fantasy tehoto druhu je kousek nebe v našich očích.Dávám čtyry hvězdy protože i nebe někdy dokáže zklamat. ()

maart

Som fanúšikom fantasy aj sci-fi, ale toto je fakt slabučké až nudné a hlavný hrdina je nasládly nesympaťák. ()

Mat.t

Veľmi zvláštne, hodne som sa na ten film tešil a nejako ma neuspokojil, po prvom pozretí mám z filmu zmätok, čakal som, že ma to chytí víc. A stalo sa, po ďalšom a ďalšom pozrení sa mi to viac a viac páči. ()

qantip

Neuvěřitelná slátanina kde děj drží pohromadě maximálně dvě minuty v kuse. S množstvím nepochopitelných odboček (Carterova matka??). Kdyby někdo celý ten chaotický přeplácaný scénář udělal lépe, mohl tenhle film být pecka. Vizuál na to má skvělej, předlohu taky, ale to co jsem viděl stojí za zlámanou grešli. škoda. ()

Ranulf11

Mám z filmu rozporuplný pocit. Nápad a technické provedení filmu jsou perfektní, i když ne originální, ale něco tomu filmu chybí. Navíc herecké obsazení není nijak úchvatné. Dal bych dvě hvězdy, ale líbil se mi ten pes, takže dávám tři :-D ()

alphatown

Film je něco mezi Avatarem a Thorem.Má skvělé efekty,ale děsně nudný děj.Nemá to spád.Větší spád měla plavba Jitřního poutníka.Takže čtyři nedám,je to patlání prostředky. ()

mizz13

Vcelku nuda. Chvílema jsem měla pocit, že se dívám na parodii na Avatar. Děj divně skákal, jakoby najednou bylo potřeba zkrátit filmu stopáž (což se ale moc nepovedlo - těch 132 minut je fakt moc), takže mi scény připadaly urychlené nebo nelogicky ukončené. Celý film byl tak nějak divně sestříhaný, rozhodně to moc nepomáhalo orientaci v něm. Hlavní hrdina není moc sympatický - a jak je vůbec možné, že má v jeden okamžik vlastnosti, za které by se nemusel stydět ani Superman (zdálo se mi to, nebo se opravdu "prokopal" tou mrtvou bílou opicí?) a za minutu už je to zas normální člověk? Dvě hvězdičky dávám hlavně za pejska a za efekty. ()

Deacon59

Chvílema velká zábava, pak zase nuda. Taylor Kitsch nebyl špatnej. Každopádně výbornej vizuál. Určitě bych to nezatracoval. ()

Upswing

Tak autor Tarzana napísal takúto fantasy začiatkom minulého storočia ? Klobúk dole. Škoda, že sa to nenatočilo pred všetkými tými Starwars a Avatarom, to by to aj mnohí tunajší "znalci" ohodnotili. Ja som bol nadmieru spokojný, nielen že to Edgar, teda Ned parádne napísal, ale podarilo sa to aj myslím v rámci žánru výborne sfilmovať, keďže bolo čo. Blu-Ray potešila !!! ()

kulitschka

Rozpolcenost. Pět hvězd za akci, efekty a toho koženýho psa. Tři za logiku věci, ale dvě za fyziku, která téměř nikdy nikoho v Hollywoodu moc netrápila. Vážně nevím, jak tenhle zářivě barevný, nabitý příběh poloplný blbých keců oznámkovat. Tenhle snímek si absolutně zaslouží 3D, při efektním řevu sloganů není třeba zajímavých myšlenek. ()

onevoice

Neviem kde to natáčali ale tá príroda ma neskutočne uchvátila. Príšerky boli tiež celkom fajn. Kraľoval im asi najrýchlejší mimozemský pes v galaxii. Fakt príjemné sledovanie. Jedine čomu som nechápal prečo vlastne john carter skákal. Kvôli ľahkým kostiam. Hm. ()

hardcoremuf

Prvotřídní "saj-faj" jak má být. John Carter, pozemský špinavec se sérií náhod ocitne s nadpřirozenými schopnostmi na marsu kde sobě čelí dvě města s rozdílnými zájmy a jak se na amíka sluší a patří, vše zachrání a vyhraje bitvu. ()

Dr.Zed

Musím předem říct, že toto sci-fi je podle mě v posledních letech jedno z nejlepších. Příběh se mi docela dost líbil, je to dáno asi tím, že tento film měl knižní předlohu. Ale nečetl jsem knihy od Edgara Rice Burroughse, ale i přesto si člověk muže z filmu odnes dojem, který autor vtiskl do knih. Také zapuštění příběhu na Mars je zajímavé, jak filmaři zachovali pustost na Marsu, ale i oživili tuto planetu. A i myšlenka zapuštění obou světu do občasné války je dost zajímavý podmět k zamyšlení. Ale tak bych mohl o tom to filmu básnit hodiny a hodiny. Ještě dodám, že mě mile potěšilo přítomnost méně známých herců. Tímto bych doporučil tento film všem milovníkům sci-fi a pro to z hrdostí dávám 100% (Kino, titulky). ()

Elaine Lóre

Podle mě naprosto nedoceněný film, bohužel. Mě to vzalo, od začátku do konce mě to bavilo. Dávám pět hvězdiček, ikdyž jsem ze začátku měla strach, že to bude stejná chujovina jako Kovbojové a vetřelci. ()

Ejvi

Nečekaně dobré a příjemné dobrodružství.. Vážně jsem od toho moc neočekával, možná taky proto mě to tak moc překvapilo. Bezvadný film, na který se rád podívám znova :) ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády