Ve třetím a nejfantastičtějším díle klasického kultovního příběhu o neblaze proslulých Critters hraje miláček všech fanynek Titanicu Leonardo DiCaprio. Když vzteklé, zubaté, chlupaté koule bez milosti vtrhnou do činžovního domu v Los Angeles a zatnou zuby do jeho obyvatel s regulovaným nájemným, DiCaprio vede boj za jejich likvidaci a záchranu planety. Nebude to snadné, ale právě na něj lidstvo spoléhá, že zničí tyhle mimozemské ježky jednou provždy. (Magic Box)

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Sice dějově žádná změna, ale po dvou "hororových" dílech, je tohle víc komedie. Více hlášek, více příšerek dělající čurbes a více zábavy. ()

IvonaK

Asi to hodnocení ve srovnání s osttními vypadá hloupě, ale mě se to líbilo. Původně jsem myslela že se natentuju jako u Otesánka, který sežral celý barák a ta, která ho k tomu naváěla zůstala naživu. Načež když ti dva hnusáci byli sežráni a ostatní slušné lidičky nechali naživu na základě bizarních, ale přesto úsměvných scén, nelze být jinak než spokojena. :D Akorát je škoda obličejů těch netvorů. Kdyby je neměli, byly by z nich krásné řasokoule do akvária, které by se jednou za čtrnáct dní mazlily v rukách jedna báseň. :-) ()

Homerking

Céčkové pokračování série Critters. Zdá se že pár jedniců tohoto druhu přežilo a náš vesmírný lovec alias alkoholik Charlie je nahaní po lese, náhodou zde narazí na partu dětí které se vzdálily od rodičů parkujících poblíž, Charlie jim odvypráví svůj příběh a znalosti o crittech, ty se dětem budou hodit protože si z lesa odvezou černé pasažéry, kteří s nimi doputují až domů do činžovní budovy v Los Angeles. V tomhle filmu je bohužel skoro všechno špatně, nezachránil to ani Leo ve své první roli, mám ho samozřejmě rád ale tady stál za dámské přirození stejně jako většina obsazených herců, atmosféra nulová a critteři vypadali snad nejhůř z celé série. Mimo pár vtipných okamžiků nám toho třetí díl moc nenabídne. ()

amyth odpad!

Brrrr. Třetí pokračování a každé bylo o hodně horší než to předchozí. Navíc antiherec Leonardo DiCaprio, který se po letech tréninku a hereckých kursů stal z neherce jen hodně špatným hercem. ()

Pitryx

Tak tento třetí díl už jsem opravdu „odbyl“ ledabylým koukáním a sledováním hlavně mladého Leonarda. Snímek je roven předchozím, nic nového nepřinesl, jen musím uznat že měl v druhé polovině spád. Za což si jistě vysloužil dvacet procent. Není to moc, ale je to tolik aby jej to vytrhlo z nebodovaného místa. ()

djbarrel

Třetí pokračování není žádná sračka jak by se mohlo po přečtení zdejších komentářů zdát. Je pravda, že je to stále a dokola to samé, navíc chybí vesmírní lovci a celkové výkony nezachrání ani mladý DiCaprio, ale Critters si užívají se stejnou zlomyslností jako v minulých dílech a proto nelze než si film užít. 60 % ()

walkingdead

Když jsem to poprvé viděl někdy začátkem 90. let ještě na ZŠ, tak jsem DiCapria nepoznal - protože jsem tehdy žádného DiCapria ještě neznal. O to víc mě to teď po skoro 20 letech překvapilo. No co si budem povídat, je to kravina. Ale docela zábavná. Objektivně to má tak 30-40%, ale ode mě za 3. ()

PMakufka

Film jsem viděl odhadem asi 3x. Moc o tom filmu psát nejde, protože je skoro vše předem jasné. Tvůrci se snažili navázat na úspěšnější dva předchozí díly a to se jim příliš nepodařilo. Děj je naprosto předvídatelný, splácaný ze všeho možného. Rodinka se vrací z dovolené a ejhle narazí omylem na zubatce, který stihne naklást vejce do jejich pojízdného náklaďáku. Rodinka si je odveze domů do činžovního domu a sranda může začít. Herecké výkony lepší nezmiňovat, jen ze zájmu je dobré se podívat na výkon mladičkého DiCapria. Dětičky piští, dospělí zachraňují holý život a tak největší legrace je zase a jen pouze se záběry v níž jsou ty zubaté mrchy s červenýma očkama. Pár vtipných momentů lze samozřejmě zaznamenat, ale dialogy mezi herci mezi ně nepatří. Koneckonců má to být jen oddechovka, takže když se od toho nic nečeká a máte rádi ozubené nenažrance, tak se méně náročné publikum i zasměje. 50% ()

TesterX

Třetí útok krvežíznivých chlupatých koulí mě bavil snad ze všech nejvíc (narozdíl od většiny). Postupný přesun predátorů z přízemí chatrného činžáku do nejvyšších pater mi připomněl katastrofické snímky typu Skleněné peklo. ()

Dexter666

Okrem DiCapria a mladej Brooks sú všetci herci hrozne nehereckí a ešte tak zhoršujú jednorozmernosť svojich postáv. Hlúpe hororové klišé ich jednania by sa mohlo stať učebnou pomôckou v škole filmu ako odstrašujúci príklad. Nelogičnosti ako ich (výborne) vystihol užívateľ tron nie je potrebné ďalej rozvádzať. Verím, že jedného dňa budú Critters reinkarnovaní v A-like horore, kde nebudú bežať trápne hudobné podmazy a deti ako Johnny budú pekne umierať pod ich zubami. ()

Jason13

Tento díl série mi utkvěl v paměti nejvíc (zřejmě časté reprízy ve zlatých devadesátkách). Nostalgie tedy stále funguje, zábavy však po velice dobré dvojce krapet ubylo. Vtipných momentů také méně, ale najdou se (bowling, paní se sekáčkem). V rámci téhle béčkové série v pohodě koukatelné... Kéž by to ale byl poslední díl. ()

JesterKruger

Divím se, že tohle není v černé zóně. Znám spoustu filmu, které si černou zónu nezaslouží. Tenhle by si ji zasloužil. Opravdu špatný film. 1* pouze za návrat Charlieho a pár dobrých scén. Vše kolem je jedna velká stolice. ()

DiCaprio a král současného thrilleru

DiCaprio a král současného thrilleru