Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

fars

Jo, je to tak, davam tomu 80%, divam se na to pravidelne a nikomu se omlouvat nebudu. Jasne ze to neni zadna regulerni talk show, on to vlastne i docela je televizni odpad, u ktereho se bavi jen ti dva moderatori... ale me ty jejich kamenaky stejne bavi i kdybyste me zmlatili (navic nevim proc to tady kazdy porad prirovnana k Uvolnete se, Genzer a Suchanek si z toho stejne jen delaji prdel), takze seru na vas, televize chrli vetsi hnusy a tohle nikomu neublizi. ()

MJMilan odpad!

Na provozování takového humoru, kde navíc potřebují trochu improvizovat jsou tihle dva prostě velký paka, který si myslej, že je vtipný všechno co řeknou jen proto, že jsou populární. Raději si to dopředu všechno připravte kluci, ˇať to má všechno aspoň na dvě hvězdičky. ()

tomeek

Občas je tam dobrý host, občas je to povedené, jindy zoufalé vaření z vody. Co čekat od bývalého mistra v hodu diskem za humor? To byl například díl, který nemusel být. ()

Sfinkter

Postupem času téměř nesnesitelné. Ještěže mají na nově tolik soudnosti, aby to vysílali v době, kdy už většina lidí spí. ()

Mrkvič

Nejsem sice pravidelný divák pořadu, ale nebyl jsem ještě ani u jednoho dílu zklamán. Cokoliv Suchoš vypustí z pusy, je většinou perla. Geňa má taky svoje chvilky. Václava kopty mi je tam trochu líto, ale o to víc potěší, dyž dostane také prostor. ()

honza7

Špatná napodobenina Krausova Uvolněte se prosím... záleží však také na hostovi. Co však DOPORUČUJI je díl s Františkem "Ringo" Čechem a Vítěslavem Chaloupkou. U tohoto dílu nezůstane smíchy jedno oko suché a já si jej stáhl i do práce. ()

Tyny

Dvojka Suchoš a Geňa k sobě prostě patří, akorát postupem času mi přijde, že místo vtipných hlášek a dobrého humoru sbírají spíše trapnost. Ne tak špatná Talk- Show, některé díly opravdu stály za to. Tady je ten problém, že většinu hostů z Mr. GS moc nemusím, tudíž mně nebaví poslouchat. ()

Savo odpad!

Omylem jsem na tento pořad narazil a nestačil jsem se divit. Ale co jiného by se dalo čekat na nově a navíc od dvou prostoduchých idiotů jako je Genzer a Suchánek. ()

T-pack

Že nova potřebuje pořady podobné těm populárním konkurenčním, to se ví. Že se při tom nesnaží být nijak originální, jasné. Jedinou hvězdičkou odměním ony moderátory, protože i přes jejich slaboučký talk show humor si pro ně v srdci stále schovávám místečko. ()

Zdeňka odpad!

Nešlo by zavést ještě nějaké speciální ohodnocení, které by bylo horší jak odpad - stačilo by jen pro tento pořad. ()

kurcatovium odpad!

Noha nasr*t! Tohle už je vážně ubohá, zoufalá a naprosto nehorázně trapná kopírka. A je taky hloupá, bezduchá, nevtipná, nudná, ... Že by poslední hřebík do rakve Suchánka s Genzerem? ()

sahe

Maximálně 1*, ale víc nemůžu sloužit... jelikož mi tento humor nic moc neříká a vážně se spíše podívám na čt1, kde dávají "Uvolněte se prosím" ()

Tomatáš

Nevidím to zas tak černě, přátelé...Každou neděli přijíždím na kolej, právě když to začíná a bavím se..není to nejhorší.. ()